Vodafone Bedava İnternet 2022 - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Vodafone Bedava İnternet 2022

24 Mart 2022

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava İnternet 2022 | Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet paketleri kampanyaları 2022 yılında da devam edecek peki neler yapılmalısınız; 1 GB bedava Vodafone İnternet Paketi nasıl alınır işte detaylar makalemizde.

Vodafone bedava internet 2022 yılında da müşterilerini mutlu etmek için birden fazla paket seçeneğini sunuyor. Bu paketlerden genç ya da yaşlı dileyen herkes bu paketlerden yararlanabiliyor.

Bütün kampanyalarda olan geçerlilik tarihi bu kampanya içinde geçerlidir. Fakat telekominasyon firması müşterileri için kesintisiz olarak kampanyaları sunmaktadır. Ayrıca sitemizde bulunan Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Seni Seviyorum Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet 2022 yılında da ücretsiz olarak internet kazanmanızı mümkün hale getiriyor. Seni seviyorum paketinin içinde 3 ay boyunca 6 GB internet hediyesine ulaşmak için; Vodafone seni seviyorum internet paketi tercih edilebilirsiniz.

3 Ay boyunca geçerli olan 6 GB İnternet paketini kazanmak için yapmanız gereken işlemler;

  • Vodafone’nun hazırlamış olduğu teste katılıp soruları cevaplamanız gerekir.
  • 3GB interneti 24 saat boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Testte vermiş olduğunuz cevapların doğru olması ile birlikte 3GB daha bedava internet kazanabilirsiniz.

Paketi kazanmak isteyip test sorularını doğru cevaplayacağını düşünenler; Vodafone’nin internet sayfasına girmeliler ya da Vodafone yanımda uygulamasını açıp bu paket için gerekli sorulara ulaşılabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2021

1 GB Vodafone Bedava İnternet Paketi 2022

Vodafone faturasız hat sahibi müşterileri için sunduğu bu bedava internet paketine ulaşmak için; müşterilerin sadece hatlarına TL yüklemesi yapmaları gereklidir.

Paketi kullanmak için yapmanız gerekenler aşağıda listelenmiştir;

  • Faturasız hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar 1GB ya da 2GB internet kazanma şansını yakalıyorlar.
  • Hattınıza 30 TL ve üstü TL yüklemesi yapıldıktan sonra; yapmanız gereken telefonunuzdan “bananevar” yazıp 4455’e mesaj göndermeniz.

Gönderdiğiniz mesajdan sonra, sizi sürpriz hediyelerden biri ve bedava internet şansı bulunmaktadır. Faturalı hatta sahip olan müşteriler, hatlarını eğer e-faturaya geçirirse, 15 gün boyunca geçerli olacak olan bedava internet kazanıyorlar. E-faturaya geçiş işlemini gerçekleştiren, faturaları bundan sonra SMS yoluyla alacak müşteriler anında 1GB hediye internet hatlarına tanımlanıyor.

Vodafone EBA 6GB Bedava İnternet Kampanyası

 

Bütün dünyanın pandemi sürecinde evde kalmak zorunda olduğu dönem içim, Millî Eğitim Bakanlığı’nın tercih  etmiş olduğu uzaktan eğitim için Vodafone EBA 6GB bedava internet kampanyası müşterilere karşılıksız olarak verilliyor.

Öğrenciler uzaktan eğitim aracısı olan EBA’ya girişleri için Vodafone şirketini kullanması ile herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve 6GB bedava internet kullanımı için bir kampanya fırsatı sunuyor. Vodafone bedava internet 2022 yılının içinde hattınızın türü ister faturalı ister faturasız hattı olsun; Vodafone’lu olan herkes, EBA’ya yapacakları girişleri bedava yaparken kullandıkları 6GB interneti bedava olarak kullanıyor.

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Hediye Çarkı Çevirerek Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet 2022 yılında da hattınız ne olursa olsun hediye çarkını döndürerek bedava internet kazanma ihtimali ya da sürpriz indirim kazanma şansı yakalıyorlar. Bunun için telefonunuzun mağazasına giriş yapıp, Vodafone yanımda uygulaması indirmeniz, gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra menüden “bana ne var” sekmesini seçmeniz.

Online Vodafone Başvurusuna 30GB İnternet Kampanyası

Vodafone’lu olmak isteyenler için yapılan kampanya da başvurularını online yapan müşteriler, 30 GB bedava internet paketi kazanıyorlar. Ayrıca numara taşıma işlemini online olarak yapanlar, müşteriler online kayıtlarından ayrıca %15 indirim ve deneme fırsatı yakalamaktadırlar.

Online olacak şekilde Vodafone işlemlerini yapan müşteriler; başvurunun ardından bu durumdan yararlanan kullanıcılar ilk 3 ay boyunca kullanmaları için 30 GB internet paketi veriliyor.

Vodafone Bedava İnternet 2021

Faturalı Vodafone Hatlarına 60GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet 2022 kampanyaları içinde bulunan bu müşterilere özel; faturalı hatlar için geçerli olan 60 GB bedava internet paketi imkanı sağlıyor. Verilen bu 60 GB internet paketi; tarifeye ek aylık 5 GB olacak şekilde toplam 12 ay boyunca veriliyor.

Faturalılar için geçerli olan bu 60 GB bedava internetinden yararlanmanız için; uygun olan faturalı tarifelerden herhangi birini seçmeleri yeterlidir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ