Türkiye İş Bankası Kredileri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türkiye İş Bankası Kredileri

24 Ocak 2020
Türkiye İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası Kredileri

Uygun Faizli Kredi

Türkiye İş Bankası Cumhuriyet Dönemi’nin ilk ulusal bankası olma unvanını taşımakla beraber, Mustafa Kemal Atatürk’ün isteği doğrultusunda kurulması sebebiyle de Türkiye tarihindeki en önemli bankalardan biri olma özelliğini hala bugün taşımaktadır.6 Ağustos 1924 tarihinde kurulan Türkiye İş Bankası kurulduğu günden bu yana yatırımcıya, kobiye, esnafa, ihtiyaç sahibine, gençlere, emekliye… en iyi ve en uygun şekilde hizmet vermeyi amaç ve görev olarak benimsemiştir.

Daima müşterilerinin haklarını ve isteklerini ön planda tutan Türkiye İş Bankası bu sayede Türkiye’nin desteğini ve sevgisini alarak hala hızla büyümekte ve siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bütün yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Ulusal alanda da ülkemizi temsil edebilmek için, KKTC,Irak, İngiltere, Kosova, Bahreyn gibi ülkelerde şube bulundurmaktadır.

Türkiye İş Bankası geçmişten bugüne kadar siz değerli müşterilerine daha iyi ve uygun hizmet verebilmek için daima “en”lerin bankası olmayı amaç edinmiştir. Müşterilerine her zaman en uygun olanakları sunmaktadır. En uygun faizli kredi olanağını bugün yine siz değerli müşterilerine Türkiye İş Bankası sunmaktadır.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası müşterilerini daima bir aile olarak görmüştür. Bu nedenle Türkiye İş Bankası müşterileri, ayrıcalıklı haklardan, pek çok fırsattan en uygun fiyatlarla, en iyi hizmeti alarak faydalanmaktadır.

Türkiye İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası Kredileri

Müşterilerimizin herhangi bir ihtiyacı olması durumunda Türkiye İş Bankası olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olarak, ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde gidermeleri için uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Ayrıca ödeme planlamasını müşterilerimizi zorlamadan kolayca ödemeleri için çeşitli olanak ve fırsatlar sunmaktadır.%2 den başlayan faiz imkanlarıyla Türkiye İş Bankası sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Türkiye İş Bankası müşterilerine kredi taksitlerini ödemeye istediği aydan başlama olanağı sunarak, temel amacının kar etmek değil, müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek olduğunu göstermektedir. Bu sayede Türkiye İş Bankası müşterilerine sunduğu imkanlar doğrultusunda Türkiye’nin en sevilen ve en çok tercih edilen bankası seçilmiştir. Değerli müşterilerimizin Türkiye İş Bankası’nı bu denli sevmesi ve tercih etmesi sonucunda bankamız da her geçen gün sizlere layık olmak ve en iyi hizmeti verebilmek için daha fazla gelişerek ve büyüyerek, yenilikleri en yakından takip ederek, pek çok noktada şube açarak sizlerin desteğini ve sevgisini hak etmek için daha çok çalışmaktadır.

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi

İhtiyaçlarınız arttığında, acil nakite ihtiyaç duyduğunuz anlarda, ev ya da araba almak istediğinizde her zaman Türkiye İş Bankası yanınızda. Uygun ve düşük faizli ihtiyaç kredisi, tanışma kredisi, taşıt kredisi konut kredisi, doğum günü kredisi, maaş kredisi gibi kredi olanaklarıyla siz değerli müşterilerine en uygun fırsatlarla sunmaktadır. Bu fırsatlar sadece bir telefon uzağınızda. Müşterilerimizin her neye ihtiyacı olursa olsun sunduğumuz uygun faizli kredi imkanlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Düşük Faizli Konut Kredimizle Ev Sahibi Olmayan Kimse Kalmayacak!

Türkiye İş Bankası Şubelerinde veya İşcep uygulaması cep telefonunuz üzerinden konut kredisine başvurabilir, taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilir hatta ödemeye istediğiniz aydan itibaren başlayabilirsiniz. Türkiye İş Bankası’na ödeyeceğiniz konut kredisi taksitlerinizle bütçenizi aşmadan, kendinizi zorlamadan, tıpkı kira öder gibi düşük fiyatlarla siz de ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca şubelerimizde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de sağlanmaktadır. Kredinizin onaylanması durumunda banka şubelerimizle iletişime geçerek konut kredinize ulaşabilir ve hayal ettiğiniz eve beklemeden kavuşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası ile hayal ettiğiniz arabaya kavuşmanın tam zamanı!

Dilerseniz son model lüx yeni bir otomobil alarak konforun tadını çıkarın, dilerseniz “Ayağımı yerden kessin yeter”deyin, dilerseniz de emektar, eski otomobilinizi yenisiyle değiştirin. Siz sadece beğendiğiniz, binmek istediğiniz otomobile karar verin. Gerisini Türkiye İş Bankası siz değerli müşterileri için halledecektir.

Türkiye İş Bankası siz değerli müşterilerine her konuda olduğu gibi taşıt kredisinde de en iyi hizmeti ve en düşük faiz olanaklarını sunmaktadır. %5’ten başlayan düşük faizli taşıt kredisi fırsatlarıyla herkesin hayal ettiği otomobile binmesini sağlamaktan ve müşterilerimizi hayallerine ulaştıran bir aracı olmaktan dolayı çok mutluyuz.

İstediğiniz arabaya sahip olmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. İsterseniz Türkiye İş Bankası şubelerinden isterseniz de İşte Cep uygulamasını cep telefonunuza indirerek uygun faizli taşıt kredisine başvurabilir, ödeme taksitlerini bütçenize göre kendiniz belirleyebilir, kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca ödemeye dilediğiniz aydan başlayabilirsiniz. Türkiye İş Bankası siz değerli müşterilerimizden hiçbir koşulda kefil talebinde bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Esnaf Kredisi

Türkiye İş Bankası, esnafın da yanında! Türkiye İş Bankası esnafları ve kobileri de unutmayarak her zaman küçük ve büyük esnafın destekçisi olmuştur. Düşük faizli esnaf kredisi imkanımızla esnaflarımızla omuz omuza vererek ekonomiyi kalkındırmak ve güçlendirmek en büyük amaçlarımızdan biridir.

Türkiye İş Bankası siz değerli müşterilerine özel oluşturduğumuz Esnaf Kredisi ile ;

-İşyeri sermayenizin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kolayca ödenek sağlayabilirsiniz.

-Ödeme planınızı sizleri zorlamayacak, bütçenizi sarsmayacak şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz.

-Dilerseniz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifleri kefaletli krediler kullanabilir, dilerseniz de bankamızdan doğrudan kredi alabilirsiniz.

-%5’ten başlayan düşük faizli kredisi imkanlarıyla bankamıza ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

-Dilerseniz size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gelerek uygun fiyatlı esnaf kredilerimizden faydalanabilir, kefil gerekmeden başvuruda bulunabilir, dilerseniz ödemelerinizi sabit taksitler halinde, dilerseniz de değişken taksitler halinde yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda taksitlerinizi birkaç ay erteleyebilir daha sonra ödemeye tekrar başlayabilirsiniz.

-48 aya varan vade imkanlarımızdan, uygun fiyatlı esnaf kredilerimizden ve esnaflarımıza sağladığımız ayrıcalıklı haklardan faydalanabilmek için en kısa sürede en yakın şubemizden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası’nın fırsatlarla dolu ayrıcalıklı kredi kartı ile alışveriş yapmak artık çok keyifli! Bir taraftan alışveriş yaparken diğer taraftan da Türkiye İş Bankası ile anlaşmalı 200.000 işletmeden puan kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanları gıda, giyim, akaryakıt, uçuş, sinema, tiyatro, eğlence, restoran, cafe gibi ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bankamızın anlaşmalı olduğu işletmelerde +6 taksite varan ekstra taksit imkanlarından kolayca yararlanabilir, ödeme zorluğu çekmeden alışverişlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Dilediğiniz limiti kendiniz belirleyebilir, limitinizi yetersiz bulursanız limitini arttırabilir veya limitinizi azaltabilirsiniz.

Ödeme tarihini sizin için ne zaman uygunsa o tarihe ayarlayabilir ve ayrıca sevdikleriniz için ek kart çıkarabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda kredi kartınızdan düşük faizle nakit avans çekebilir, ihtiyacınızı hemen giderebilirsiniz. İnternetten güvenle ve hızlı bir şekilde alışveriş yaparken de puan biriktirebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara sahip olmak artık tahmin ettiğinizden daha kolay! Türkiye İş Bankası şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi, İşte Cep mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek ya da internet üzerinden de Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilir ve Türkiye İş Bankası’nın ayrıcalıklı haklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ