Türkiye İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türkiye İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri

23 Mart 2020

"<yoastmark

Türkiye İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri Güncel

Türkiye İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri ile kasa hizmeti ile değerli eşyalarınızı güvence altına alıyor. Ziynet, evrak, doküman ve belge gibi aklınıza gelebilecek bütün değerli eşyaların saklanması, korunması için bankaların sunduğu kiralık kasa hizmetlerinde İş Bankası da 7/24 sistem özelliği sunuyor. Robot kasa gibi yenilenen bir formatla istenilen zaman kasaya erişim sağlanabiliyor. Ayrıca Türkiye İş Bankası Kredileri hakkında bilgi almak içinde sitemizde bulunan yazıyı okumanızı öneririz.

Kıymetli eşyalarını insanlar genellikle tüm riskler ve hırsızlık gibi durumlara karşı kiralık kasalara koyup korumayı tercih etmekte. Yıllık ücret tutarı ile kiralanmakta kasalar ve depozito ücreti alındığında kasa sunuluyor. Kasa kullanım süresi yani ödemesini bitirip içini boşalttığınız da depozito ücretleri size veriliyor.

Kiralık Kasa Ücretleri Nedir

İş Bankasın da bulunan kiralık kasalar 3 farklı boyutta kiralanıyor. Siz kasanın içine ne koymak istiyorsanız boyut ve hacimlerine göre kiralık kasa seçebilirsiniz. Kiralık kasa boyutlarına göre yıllık standart ücretleri değişiklik gösterebilmekte ve ilk sefere mahsus olmak üzere depozito ücreti alınmakta. İş Bankası güncel fiyatları aşağıdaki gibidir;

"<yoastmark

Küçük Boy; 500 TL

Orta Boy; 680 TL

Büyük Boy; 850TL

Her kiralık kasa depozito ücreti 250 TL olarak belirlenmiş ve hesap açılışında tahsil ediliyor eğer hesabı kapatmak isterseniz size geri veriliyor.

Kiralık Kasa Nasıl Kiralanır?

Banka kasa kiralama güvenlimi diye aklından geçenler için bankaların size sunduğu sistemin son derece güvenilir olduğundan bahsedebiliriz. Kasa kiraladıktan sonra size 2 adet anahtar veriliyor. Bunlardan birisi sizde yani kasayı kiralayan kişide kalıyor diğeri ise banka görevlisine veriliyor. Ve kasa, iki anahtar olmadan açılamıyor aynı anda iki anahtarında olması gerekmekte. Kiralayan kişiden başka kimse kasayı açamaz, açma hakkına sahip değildir.

Şayet vefat söz konusu ise vasiyete göre veya mahkeme göre verilen izin ile mirasçılarına sunuluyor. Kasa açılırken noterin de orada bulunması gerekiyor.

"<yoastmark

İş Bankası Robot Kiralık Kasa

Türkiye İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Türkiye İş Bankası Kiralık Kasa Fiyatları ve bunun yanında kiralık kasa formatını 7 gün ve 24 saat kullanım seçeneğiyle sunuyor. Bu şekilde haftanın her günü her saat kullanım sadece iki şubede bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan kiralık robot kasalar İş Bankası kiralık kasa fiyatları aşağıdaki gibidir;

Küçük Boy, 890 TL

Orta Boy, 1050 TL

Büyük Boy, 1400 TL

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ