Türkiye Finans Kredi Kartı - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türkiye Finans Kredi Kartı

9 Şubat 2020

Türkiye Finans, herkese ihtiyaçlarına göre farklı kredi kartı imkanları sunuyor. Her keseye hitap edecek şekilde düzenlenen bu kartlar kullanım yerlerine göre avantaj sağlıyor. Tabii her şeyde olduğu gibi kredi kartı kullanımının da dozunu ayarlamak gerekiyor. Çünkü hesabınızı bilmediğiniz takdirde kredi kartı avantajdan adeta bir bataklığa dönüşebiliyor. Türkiye Finans kredi kartı borç sorgulama işlemini ise bankaya gitmeden halledebiliyorsunuz. Borcunuzu 2442’ye kısa mesaj atarak SMS yoluyla veya internet bankacılığı üzerinden öğrenebiliyorsunuz. Tabii bu işlemi müşteri temsilcisini arayarak da yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Borç Ödeme Ve Kredi Kartı Ekstresi

Türkiye Finans kredi kartı borç ödemesini dilerseniz o ayın asgari yani minimum ödeme limitini yatırarak veya borcunuzun tamamını ATM’lerden, banka şubelerinden ve internet bankacılığından havale yoluyla kapatarak yapabiliyorsunuz. Fakat 2 ay üst üste asgari tutarı yatırmadığınız zaman kartınız kullanıma kapatılıyor. Borcunuzun ödenmesi halinde de kalan borç toplamınız kredilendiriliyor. Borç toplamınız hesap kesim tarihine kadar olan bütün harcamalarınızın tamamıdır.

Kredi kartınızla yaptığınız tüm alışverişleri detaylı şekilde incelemek isterseniz; evinize posta yoluyla Türkiye Finans kredi kartı ekstresi gelebiliyor. Fakat bu yöntem gereksiz ağaç kesimine sebep olmasından ve günümüz teknolojik şartlarıyla uyuşmadığından genellikle kredi kartı ekstresi gönderiminin e-posta yoluyla olması tercih ediliyor. O ay veya önceki aylarda yaptığınız tüm harcamaları ayrıntısıyla görebiliyorsunuz. Ekstrenizi e-posta yoluyla öğrenme talebinizi Türkiye Finans internet şubesi üzerinden veya müşteri temsilcisi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı

Türkiye Finans Kredi Kartı Limiti

Türkiye Finans’ın ihtiyaçlarınıza göre farklı kredi kartları bulunmaktadır. Her kartın kendine göre ayrıcalıkları bulunuyor. Örneğin Happy Kart; taksitli alışveriş yaparken bir yandan puan kazanmanızı sağlıyor. Ya da Happy Anne Kart; ebeveynlerin çocuğu için yatırım yapmasını sağlıyor. Finans kredi kartı limitini artırmak ise oldukça kolay. Limit artırım talebinizi size en yakın şubeden, internet şubesinden, müşteri temsilcisinden veya SMS yoluyla gerçekleştirebiliyorsunuz.  Ayrıca bazen banka, müşterilerine bilgilendirme içerikli limit artışı için SMS gönderebiliyor. Eğer bu SMS’te belirtilen tutarı onaylarsanız da limitiniz artmış olacaktır.

Limit Düşürme Ve Sorgulama

Her bankanın olduğu gibi Türkiye Finans’ın kredi kartının limitini de isteğinize bağlı olarak düşürüp artırabiliyorsunuz. Aynı limit artırmada olduğu gibi düşürme işlemlerinizi de şubeden, internetten veya müşteri temsilcisinden yapabilirsiniz. Fakat bankaların ağırlık verdiği konu genellikle limit artırabilme olduğu için limit düşürme butonunu bulmanız biraz zamanınızı alabilir. Ne kadar zamanınızı alırsa alsın tabii ki  Finans kredi kartı limit düşürme işleminizi yapıp isteğinize bağlı olarak kredi kartınıza kısıtlama getirebilirsiniz.

Bazen isteğinize bağlı olmadan ya da siz fark etmeden limitlerinizde oynama olabilir. Yani internet bankacılığında veya müşteri temsilcisi ile görüşmelerinizde yanlış bir işlem sonucu limitiniz artıp azalabilir. İşte bunu Türkiye Finans kredi kartı limitini sorgulama işlemiyle önleyebilirsiniz. Bunun için de SMS’i, internet bankacılığını veya müşteri temsilcisini kullanabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ