Türkiye Finans İnternet Bankacılığı - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı

9 Şubat 2020

Türkiye Finans internet bankacılığı, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için oluşturulmuş bir platformdur. Bu platformu telefonunuzun sosyal ağ marketinden veya direkt olarak internet sitesi üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı, ülkemizde ve dünyada artan internet kullanımı ile hayatımıza girmiştir. Teknoloji uzmanlarının özenle hazırladığı bu platform ile dilediğiniz vakitte aynı bankadaymış gibi işlemlerinizi kısa sürede halledebileceksiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanımı ve İşlevleri

Türkiye Finans internet bankacılığına müşteri  veya  T.C kimlik numaranızla ve size özel temin edilen parolanızla ulaşabilirsiniz. Giriş parolanız yok ise “Anında şifre” ekranından kredi ya da banka kartınız ile kendinize yeni parola alabilirsiniz. Eğer “Türkiye Finans internet bankacılığına giremiyorum.” diyorsanız parolanızda veya müşteri numaranızda bir sıkıntı olabilir. Bu sıkıntıyı kendiniz gideremiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bankayla görüşebilirsiniz. Ayrıca bazen güvenlik açısından banka, internet bankacılığı şifrenizi değiştirmenizi isteyebilir. Bu işlemi de SMS yoluyla veya internet üzerinden halletmeniz mümkün.

İnternet bankacılığı ile her türlü havale, eft, fatura ödeme gibi işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. İnternet hayatımıza girmeden önce yapılan çek tahsil etmek, şubeden para gönderip para almak gibi işlemler günler hatta aylar alabilirken internet üzerinden bankacılık sayesinde zamanınız gitmiyor ve sıra beklemekten de kurtuluyorsunuz. Havale; kendi hesaplarınız arasında para aktarımı yapabileceğiniz bir sistemdir. Türkiye Finans internet bankacılığı havale ücreti ise internet şubesinden 4 TL, çağrı merkezinden 10 TL,  ATM’lerden 5 TL ve mobil şubeden de 2 TL olarak belirlenmiştir.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı

Türkiye Finans Kredi İşlemleri

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli kredi imkanları sağlayan Türkiye Finans; diğer bankalar gibi krediler konusunda duyarlıdır. Değişen faiz ve vade seçenekleri müşteriye göre belirlenmektedir. Türkiye Finans şubeye gitmeden kredi günümüz şartlarında pek mümkün olmamaktadır. Çünkü istenilen belgeler şubeye gitmeden bankaya teslim edilemeyeceğinden kredi başvurusu için şubeye gitmek gerekmektedir. Krediye başvurduğunuz zaman da finansman tutarı, taksit tutarı, kar payı ve diğer masrafların hepsi eklenerek kredi borcunuz hesaplanır ve ödeme şartlarınız şekillendirilir.

Sms İle Kredi Başvurusu Ve Anında Kredi

Türkiye Finans SMS ile kredi başvurusu yapılamamaktadır. Ancak şubeye gittiğiniz takdirde telefonunuza gelen SMS’ler ile size krediniz konusunda yardımcı olan elemanlar yönlendirilebilir. Bu yönlendirmelerle size uygun kredi için başvuru yapmanız kolaylaşır. Kredi; özen isteyen ve hafife alınmayacak bir finansmandır. Bu denli önemli bir işi en sağlıklı gerçekleştirmenin yolu şubeye gitmektir.

Türkiye Finans anında kredi müşteriler için uygun bir fırsattır. Gerekli şartları yerine getirdiğinizde ve belgeleri tamamladığınızda kredi başvurunuz onaylanır ve size söylenilen gün aralığında açıklanır. İstenilen belgeler ise; nüfus cüzdanı,ehliyet veya pasaport; gelir belgesi, maaş bordrosu; serbest meslek veya işletme sahipleri için vergi levhası,gelir tablolarıdır. Bu belgeleri tamamladığınız takdirde kredi başvurunuz kurula sunulur. Eğer şartları sağlamıyorsanız veya kurul ödemenizi yapamayacağınızı, geciktireceğinizi düşünüyorsa kredi başvurunuz onaylanmaz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ