Türkiye Finans Fatura İşlemleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türkiye Finans Fatura İşlemleri

9 Şubat 2020

Türkiye Finans Fatura İşlemleri; Faturalarınız yine Türkiye Finans üzerindeki banka hesabınızda bulunan paranızla kolaylıkla ödenebilmektedir. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek her ay talimat verdiğiniz faturalarınız sizi uğraştırmadan hesabınızdan kesilir. İsteğinize bağlı olarak kredi kartınızdan da ödenebilir. Fakat kredi kartından yapılan ödemelerde duruma göre bir komisyon alınması söz konusudur.Ayrıca kendi adınıza olmayan faturalar için de otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Türkiye Finans fatura ödeme işlemlerinizi elektrik, su, doğalgaz ve iletişim hizmetleri faturalarınızı banka şubelerinden, ATM’lerden,internet şubesi ve mobil şubeden yapabilirsiniz.

Fatura Sorgulama Ve Fatura Ödeme Ücreti

Türkiye Finans fatura sorgulama işlemlerinizi yapmak için otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde internet bankacılığını ve müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede “Faturam ödendi mi, bu ayki faturam ne kadar?” gibi sorularınıza birkaç dakika içinde yanıt bulabiliyorsunuz. Eskilerde olduğu gibi fatura ödemek için saatlerce sıra beklemenize gerek kalmıyor. Devir teknoloji devri olması sebebiyle her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz.

“Faturalar ödeniyor ama bizden kesilen tutar nedir?” diyorsanız; Türkiye Finans fatura ödeme ücreti otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman sizden kesilmiyor. Komisyon ödemeden, faturalarınızın son ödeme tarihinde direkt olarak hesabınızdan ödeniyor. Fakat kredi kartınızdan tek seferlik ödemek isterseniz durum biraz değişiyor. Bu sefer sizden 0-100 TL arasındaki faturalarınızdan 1 TL, 100.01-500 TL arasındaki faturalarınızdan fatura tutarınızın %1’ i, 500 TL ve üzeri faturalarınızdan fatura tutarınızın %1.5’ i kadar ücret kesiliyor.

Türkiye Finans Fatura İşlemleri

Türkiye Finans Fatura İşlemleri; Türkiye Finans Hesap Kartı

Türkiye Finans hesap kartı “Paratik” olarak geçmektedir. Türkiye Finans hesap kartı başvurusu yapabilmeniz için bankada hesabınız olması gerekmektedir. Banka hesabınızı da size en yakın şubeye gidip gerekli evrakları tamamlayarak açtırabilirsiniz. Bu özel banka kartı size birçok avantaj sağlıyor. Örneğin çeşitli mağazaların Paratik banka kartına özel kampanyalarından alışverişlerinizde yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca bu kartı yurtiçinde kullanabilmenizin yanı sıra yurtdışında da kullanabilirsiniz.

Hesap Kartı Şifresi Alma Ve Başvuru

Türkiye Finans hesap kartı şifresi alma işleminizi kolayca yapabiliyorsunuz. Müşteri temsilcisini arayarak kartınızın numarasını, cep telefon numaranızı ve istenilen diğer bilgileri de doğru söylediğiniz takdirde kartınızın şifresini belirleyebilirsiniz. Eğer kartınızın şifresini unutursanız yine müşteri temsilcisinden yeni bir şifre temin edebilmektesiniz. Ayrıca kartınızı kaybettiğiniz veya çaldırdığınız takdirde güvenlik açısından kartınız yenilenir ve şifreniz değişir. Yeni şifrenizi de müşteri temsilcisini arayarak veya internet şubesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca hesap kartı başvurusu işleminizi internet şubesi üzerinden “Türkiye Finans hesap kartı başvurusu yap.” butonundan veya size en yakın Türkiye Finans şubesinden yapabilirsiniz. Hesabınızda kalan parayı da zaman harcamadan SMS üzerinden öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca hesabınıza dair bilmek istediğiniz her şeye internet bankacılığı sisteminden ulaşabilirsiniz. ATM para çekme işlemlerinde olduğu gibi “Paratik” kartınızdan da günlük para çekme limitiniz 2.000 TL’dir. Hesap kartı başvurusu yaparak bankanın ya da mağazaların size özel fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ