Türkiye Finans Çalışma Günleri Ve Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türkiye Finans Çalışma Günleri Ve Saatleri

9 Şubat 2020

Türkiye Finans Çalışma Günleri Ve Saatleri; Türkiye Finans; her banka gibi mesai saatleri içerisinde hizmet veren bir kuruluştur. Bu mesai saatleri de hafta içi günleri arasında yer almaktadır. Yani “Türkiye Finans cumartesi açık mı?” diye sorarsanız maalesef ki kapalıdır. Eğer acil bir işleminiz olursa bunu Türkiye Finans ATM’lerinden veya internet bankacılığı şubesinden halletmeniz gerekmektedir. Bankanın cumartesi günleri kapalı olmasının sebebinin de çalışanlarının hafta sonları dinlenip daha verimli olarak müşterilerine kaliteli hizmet verme misyonu olduğunu düşünüyorum.

Mesai Saatleri

Bu kuruluşun cumartesi günleri hizmet veremediğini belirtmiştim. Bu sebeple Türkiye Finans’ın cumartesi açık şubesi de bulunmamaktadır. Türkiye’de 440’ı aşkın şubesi olan Türkiye Finans; yalnızca hafta içleri açık durumda olmaktadır. Ve tabii resmi tatillerde de kapalı durumda bulunmaktadır. Bu resmi tatiller 1 Ocak, 23 Nisan,1 Mayıs, 19 Mayıs, Ramazan Bayramı, 15 Temmuz, Kurban Bayramı, 30 Ağustos ve 29 Ekim olarak devletin resmi kurumlarınca belirlenmiştir.  Fakat Türkiye Finans ATM’lerine 7 gün 24 saat gidip banka veya kredi kartınızı kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Türkiye Finans’ın mesai saatleri de uzmanlarca verimliliğin hangi saatlerde yüksek olduğu belirlenerek oluşturulmuştur. Bu saatler de 09.00/12.30-13.30/17.00’dır. 12.30-13.30 arası çalışanlar için öğle arasıdır. Şubelere bu saatler arasında ulaşarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Önce T.C kimlik numaranızla veya direkt olarak sıra numaranızı almanız gerekmektedir. Daha sonra banka çalışanları size ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Türkiye Finans Çalışma Günleri Ve Saatleri

Türkiye Finans EFT Ve Havale İşlemleri

EFT ve havale işlemlerinizi bankanın şubelerinden, ATM’lerden veya internet bankacılığından kolaylıkla yapabilirsiniz. Türkiye Finans EFT saati 09.00-17.15 olarak belirlenmiştir. Bu işleminizi Türkiye Finans internet şubesi, mobil şube ve müşteri iletişim merkezi üzerinden her gün gerçekleştirebilirsiniz. Mesai saatleri içinde olmak şartıyla Türkiye Finans’ın tüm şubelerinden de bu işleminizi halledebiliyorsunuz. EFT ile Türkiye Finans hesabınızdan dilediğiniz banka hesabına para aktarabilirsiniz.

Türkiye Finans Çalışma Günleri Ve Saatleri; Havale Saati ve EFT Ücreti

Havale ile EFT arasındaki fark; EFT ile farklı banka hesaplarına da para aktarımı yapabilirken, havale ile farklı bir banka hesabına para aktaramazsınız. Havale; yalnızca kendi banka hesaplarınız arasında gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Havale de internet bankacılığı üzerinden birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebildiği gibi banka şubelerinden de yapılabilmektedir. Fakat günümüzde internet bankacılığı çok geliştiği için ve internet üzerinden para transferi zahmetsiz olduğu için genellikle internet bankacılığı yöntemi kullanılmaktadır. Türkiye Finans havale saati ise; mobil bankacılık ve internet bankacılığında 7/24, şubelerde ise mesai saatleri içindedir.

Türkiye Finans EFT sistemi ile farklı banka hesaplarına para aktarabileceğinizi söylemiştim. Az miktarda komisyonlarla dilediğiniz banka hesabına para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans EFT ücreti şöyle belirlenmiştir: İnternet şubesi üzerinden 4 TL,  çağrı merkezi üzerinden 10 TL, mobil şube üzerinden: 3 TL, ATM’den ise 5 TL. Bu ücretler sabittir. Az ya da çok meblağ fark etmeden aynı ücretler uygulanır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ