Türk Telekom Bedava İnternet 2022 | Mobil İnternet Kampanyaları - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Türk Telekom Bedava İnternet 2022 | Mobil İnternet Kampanyaları

22 Mart 2022

Türk Telekom bedava internet 2022 ile sizde faturanızın yenilenmesini beklemeden interneti kullanmaya devam edebilirsiniz. Çoğumuzun internet paketi, paket yenilenme tarihinden önce bitmekte. Bu yazımızda yazanları yaptıktan sonra internetiniz bitse bile bedava internet sayesinde telefonunuzdan kolaylıkla internete girebilirsiniz!

Türk Telekom Bedava İnternet | Mobil İnternet Kampanyaları

Bedava interneti günlük, haftalık, aylık kazanma imkanınız olacaktır. Ancak aşağıda bulunan kampanyaların süresi bitmiş olabiliyor. Bundan dolayı yazımızı sürekli güncelleyecek bedava internete en rahat şekilde nasıl ulaşabilirsiniz araştıracağız. Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi diye bir şey olmadığını üzülerek sizlere söylemek durumundayız. Fakat Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile Türk Telekom beleş internet sahibi olabilirsiniz. Ayrıca diğer bir telekomünikasyon şirketini Vodafone Bedava İnternet 2022 hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz!

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom bedava internet 2021

Pandemi süresi boyunca sadece ülkemizde değil bütün dünyada online eğitim sistemine geçiş yapılmıştır. Online üzerinden derslere giren öğrencilere internet kotası yetmeyebiliyor. Bundan dolayı Türk Telekom müşterileri mağdur etmemek adına başvuru yapan herkese EBA da kullanabilecekleri interneti müşterilerine sağlamaktadır. Türk Telekom Bedava EBA İnternetine Nasıl Başvurulur;

  • EBA yazıp 5555 numarasına SMS atmanız yeterli olacaktır,
  • Kalan GB hakkında bilgi almak için faturalı hatlardan KALAN yazarak 5555’e,
  • Kalan GB hakkında bilgi almak için faturasız hatlardan KALAN EBA yazarak 5555’e gönderebilirsiniz.

Sil Süpür Uygulaması

Türk Telekom şirketinin kendi uygulaması üzerinden haftada bir kez yapabileceğiniz bir kampanya geliştirdi. Uygulama üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz sil süpür kampanyası ile her hafta internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internetin süresini ve miktarını sildikten sonra görebilirsiniz. Sil süpür kampanyası ile ayrıca kazanabileceğiniz ödüllerden Türk Telekom hediye dakika 2022 yılında devam edecektir.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Bu kampanyada yapmanız gereken sadece 4.5G’ye geçmek olacaktır. Geçtikten sonra 30 gün geçerli olacak 30 GB internet kazanma hakkına sahip olacaksınız. GB’ları kazanmak için 4.5G 30 GB yazıp 5555’e göndermelisiniz ondan sonra size selfy bedava internet 2022 gönderiliyor.

Türk Telekom TivibuGO Hediye İnternet Kampanyası

Paketleri içerisinde bulunan Tivibu üzerinden internet paketi de veriyor faturalı yada faturasız olmanız fark etmemektedir. Türk Telekom ücretsiz internet kampanyasını TİVİBU üzerinden kullanmak isteyen müşteriler öncelikle paketlerden birini almaları gerekmektedir. Almanız gereken bu paketler Tivibu GO Alile paketi, Tivibu Sinema Paketi yada Tivibu GO Süper paketlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Bu paketlerden herhangi birini alan müşteriler Tivibu GO uygulaması üzerinden Türk Telekom internet kazanma hakkına sahip olurlar.

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Sahur Kampanyası 2022 bilindiği gibi bu kampanya her sene yapılmaktadır. Sonuç olarak bu senede yapılacaktır. Bu sene herkesin hattına hiçbir şey yapmaya gerek kalmadan 1 GB internet size verildi. Türk Telekom hediye dağıtıyor diyerek 2022 yılında da bunun yapılması beklenmektedir. Ayrıca sahur paketinde saat 02:00 ile 06:00 arasında kullanabileceğiniz 30 GB internet sadece 9 TL olarak sunuldu.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Beleş İnternet

Birçok uygulama indirmelerini arttırmak daha fazla kişilere ulaşmak için telekomünikasyon şirketleri ile anlaşıyor. Ondan sonra bedava internet kampanyaları 2022 yapmaya devam ediyor. Türk Telekom kullanıcılarına internet veren uygulamalar listesi;

  • Dergilik Uygulaması Bedava İnternet ile sizde bedava internet kazanabilirsiniz,
  • Yaani Uygulaması Bedava İnternet bu uygulama da bedava internet dağıtıyor,
  • Tambu Uygulaması ile Türk Telekom selfy bedava internet kazanabilirsiniz,
  • KazandıRİo uygulaması ile internet kazanmanız için Pepsi, Yedigün, Doritos, Ruffles gibi paketlerden çıkan bir kod var. Kısaca çıkan kodlardan sonra uygulamada gerekli yere yazmanız yeterli olacaktır. Dolayısıyla Türk  Telekom bedava internet kazanacaksınız.

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları

Gel Dene Kampanyası: Bu kampanya daha çok müşteri kazanmak için ve alt yapılarına güvendikleri için yapılmış bir kampanyadır. 10 GB interneti 3 ay süre zarfında denemeniz için veriliyor.

Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası: Paket içerisinde 1000 DK, 250 SMS, 2 GB internete ek, sosyal medyada medya için 2 GB internet var. . Ücretlendirmesi ise ilk 3 ay 14 TL, sonraki 12 ayda 28 TL şeklindedir.

Selfy Sosyal 10 GB Kampanyası: Aynı şekilde paket içerisinde 1000 DK, 250 SMS, 6 GB internete ek, sosyal medya için 4 GB internet var. Ücretlendirmesi ise 12 ayda 35 TL şeklindedir.

Selfy Sosyal 12 GB Kampanyası: Paket içerisinde 1000 DK, 250 SMS, 8 GB internete ek, sosyal medya için 4 GB internet var. Ücretlendirmesi ise ilk 3 ay 20 TL, sonraki 12 ayda 39 TL şeklindedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ