Şubeye Gitmeden Kredi Sahibi Mi Olmak İstiyorsunuz ? - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Şubeye Gitmeden Kredi Sahibi Mi Olmak İstiyorsunuz ?

9 Şubat 2020

Şubeye Gitmeden Kredi Sahibi Mi Olmak İstiyorsunuz ? 1948 yılında Ocak ayının son günlerinde kurulmuş olan Akbank, tüm bankacılık işlemlerini 1963 yıllarında faaliyete geçirmiş ve 1990 yılında halka açılmış bir bankadır. Akbank’ın kuruluşundaki en önemli amacı bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak olsa da başarılı kadrosu, müşteri odaklı vizyonu ve kaliteli müşterileriyle şuan dünya liderleri arasında yer almaktadır. Hızla büyüyen bankacılık sektöründe dimdik ayakta durmayı başarabilen Akbank sınırsız hizmet kalitesiyle bankacılık adı altında tüm başlıkları bizim hizmetimize sunmakta ve sunmaya devam etmektedir.

Gerek mevduat hesabı açmak isteyen gerek ise kredi kartı almak isteyen herkes Akbank’a başvurarak bunlara sahip olabilirler. Ancak tüm bunlara sahip olmak için şubeye gitmek yerine daha kolay ve hızlı yollar bulunmaktadır. Yani şubeye gitmeden kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bunun için birçok yol mevcuttur. Bunlardan en kolayı sms ile kredi başvurusu yapmaktır.

Akbank Sms İle Kredi Başvurusu ve Anında Kredi

Banka şubelerine gidecek vaktim yok deyip, acil dönüşe ihtiyacınız varsa Akbank sms ile kredi ve Akbank anında kredi sizlere sunulmuş bulunmaktadır.  Sunulan bu avantajdan yararlanmak ve kredi kartının tanımlanıp tanımlanamayacağını öğrenmenin en basit yolu da herkesin kolayca yapabileceği Akbank sms kredi sistemidir. Akbank’tan sms ile kredi almak isteyen müşterilerimiz; KREDI yazıp bir boşluk bırakıp, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 4425’e göndermeniz ile birlikte kredi kartı başvurunuz alınmış olunur. Kısa mesaj yoluyla kredi talebinde bulunmak istemiyorum derseniz de 444 25 25’i arayarak müşteri temsilcinize bağlanıp kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Ancak sms ile kredi başvurusu yalnızca ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Kısa mesaj yoluyla başvuracağınız ihtiyaç kredisi limiti en fazla 20.000 TL, en fazla vade ise 36 ay olmak durumundadır. Eğer 20.000 TL’den daha fazla limite ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız size en yakın her hangi bir Akbank şubesinden daha yüksek limitli bir kerdi kartı için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Sahibi Mi Olmak İstiyorsunuz ?

Şubeye Gitmeden Kredi Sahibi Mi Olmak İstiyorsunuz ; Kobi İçin

Akbank direkt internet bankacılığıyla da şubeye gitmeden kredi kartı talebinde bulunabilir, şartların uygun olması dâhilinde anında krediye sahip olabilirsiniz. Akbank’ın KOBİ’lere sunduğu bir diğer kolaylığı da anında kredi paketidir. Anında kredi paketindeki;

  • Akbank şubelerinden 10 tane havale,
  • 10 adet çek tahsilatı,
  • 10 adet EFT ( Elektronik Fon Transferi ),
  • Alternatif Dağıtım Kanallarından ( ADK ) havale ve EFT işlemlerini sınırsız yapma avantajlarına bir adet kısa mesaj ile sahip olabilirsiniz.

Anında kredi paketinden yararlanabilmek için büyük harflerle ‘ANINDA’ yazıp bir boşluk bırakıp ardından T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra Türk Telekom ve Vodafone hatlı telefonlarınızdan 0532 444 44 25’e, eğer operatörünüz Türkcell ise 4425’e gönderebilirsiniz. Anında kredi paketinin kullanım koşullarına bakacak olursak;

  • İlk olarak 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kartı başvurularında sadece SMS ile yapılan başvurular geçerli olacaktır.
  • Vergi levhasına sahip olan ve ticari aktiviteleri olan şahıs firmaları da anında kredi paketine kısa mesaj yolu ile başvuru yapabileceklerdir.
  • Aylık maliyet hesaplarına ve yıllık maliyet hesaplarına bütün vergiler dâhil edilmiş haldedir.
  • Anında kredi paketi başvurunun ilk değerlendirilme sonucu müşteriye kısa mesaj yoluyla iletilir.
  • Banka tarafından gönderilen kısa mesajlardaki gecikmelerden banka sorumlu değildir.

Yukarıda sözü geçen maliyet hesaplamasına örnek vermek gerekir ise; kredi tutarı 20.000 TL, kredi vadesi 24 ay olan bir kredi kartında %52’lik faiz oranıyla aylık taksit tutarı 1010 TL, Kredi dosya masrafı 299 TL, aylık maliyet oranı %1.73 ve yıllık maliyet oranı %20.72 olacaktır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ