Senin Bankan EFT Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Senin Bankan EFT Saatleri

"<yoastmark

Senin Bankan EFT Saatleri

Bildiğiniz gibi senin bankan girişimi Kuveyt Türk bankasının bir ürünüdür. Senin Bankan EFT Saatleri içinde bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında bilgiler sizinle. Tabi öncelikle bu markanın size tanımış olduğu şeylere EFT işlemlerinde neleri kaldırdıklarına bakalım. Bankaların hepsinde havale işlemi internet üzerinden 7 gün 24 saat yapılabilmekte ve çoğunda belirli bir ücret karşılığı işlem gerçekleşiyor. Bu banka işlem ücretlerini kaldırdı. EFT işleminde ise mesai saatleri içinde olmalı tam saatleri aşağıda bulabilirsiniz. Bu tür bilgiler için aşağıya devam edebilirsiniz.

Senin Bankan EFT Nasıl Yapılır

Senin bankanın sağladığı avantajlar oldukça fazla. Senin bankandan hesap açmak için şubeye gitmeniz gerekmez. EFT, havale ve hesap kesim ücreti almamaktadır. Döviz kurlarını ucuza vermesi ve daha bir çok hizmeti sizlere sunar.

Şubeye gitme olmadığı için senin bankan ile işlem yapacaksanız mobil uygulama ya da internet bankacılığını kullanmanız gerekmekte.

Mobil uygulamada yapmanız gereken eğer uygulamanız henüz yoksa hemen indirip giriş yapmanız. Giriş yaptıktan sonra para transferlerine bastıktan sonra EFT işlemini seçmek ve istenilenleri doldurmak. Tabi istenilen bilgilerin yanlış olmamasına dikkat edin yoksa EFT işlemi karşıya ulaşmaz ve hesabınıza geri döner.

İnternet bankacılığı yardımıyla işleminizi gerçekleştirecekseniz, Senin Bankan EFT Saatleri esnasında yapmanız gereken internet sitesine girmeniz sisteme giriş yapmanız hepsi bu kadar. Diğer adımları mobil uygulama ile aynı. Para transferleri -à EFT -à açılan sayfada bilgileri doldurmak. Çok hızlı ve kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

"<yoastmark

Senin Bankan EFT Hesaba Hemen geçer mi

Diğer bankalarla eş değer olarak yani aynıdır. Senin Bankan EFT Saatleri içinde yapılmış olan EFT, karşı hesaba geçme süresi yaklaşık olarak 5 – 20 dakika arasındadır ama bu işlem yoğunlukla artabilir. Öyle olsa bile paranın karşı hesaba geçme süresi maksimum 30 dakika olacaktır. Diğer bankalara göre hızlı oldukları kendi sloganlarında da bulunmakta. Değişik ve güzel bir marka olma yolunda ilerliyor Senin Bankan.

Senin Bankan EFT Saatleri

Bütün banka sistemi mesai saatleri içinde olduğu için bu işlemde mesai saatleri içerisindedir. Sadece bu bankanın sitemi değil aklınıza ne kadar banka geliyorsa hepsi bu şekilde çalışmakta. EFT saatlerini aşağıda sıraladık.

Pazartesi: 09.00 – 17.00

Salı: 09.00 – 17.00

Çarşamba: 09.00 – 17.00

Perşembe: 09.00 – 17.00

Cuma: 09.00 – 17.00

Senin Bankan EFT Saatleri bu şekildedir bu saatlerin dışında ya da bu günlerin dışında yapacağınız EFT işlemleri bir sonraki mesai saatinde işleme alınacaktır. İşlemi yaparken buna dikkat ederek yapınız.

"<yoastmark

Senin Bankan EFT Ücreti

Çoğu banka yaptığı işlemlerden para almakta EFT ve havalede bunların içinde. Eğer hesabınızda sürekli bir para akışı varsa bankalar o zaman bu işlemlerden ücret almamakta. Ama Senin Bankan ne EFT işlemi ne de havale işleminden ücret almamakta. Önemli olan tek şey bankada hesabınızın olması diğerleri gibi para akışına gerek yok. Hesap işletim ücreti bu bankada yoktur.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ