Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9 Şubat 2020

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; 1953 yılında Eskişehir’de kurulmuş olan Şekerbank Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir.  Pancar kooperatiflerine destek vermek için kurulan Şekerbank’ın merkezi 1956’da Ankara’ya ve en son 2004’te ise İstanbul’a taşınarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Şubelerinin büyük bir kısmı Anadolu’da konumlanmıştır. Şekerbank, özellikle çiftçi ve esnafa uygun çözümlerle hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk defa mikro kredi projesini uygulayan banka olarak, her kesime ulaşmış ve finansal kaynağa ulaşılabilirlik konusunda eşitliğin ön planda olduğu projeler yaratmaktadır. Şekerbank’ın faaliyet alanları:

  • Kurumsal veya ticari
  • İşletme veya esnaf
  • KOBİ veya tarım
  • Bireysel bankacılık hizmetleri

Tüm Türkiye’de bulunan şubeleri ile hizmet vermesinin haricinde ek olarak müşterilerinin ulaşabileceği çağrı merkeziyle de hizmet vermeye devam etmektedir. Şeker bank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 78 78 olmakla birlikte internet bankacılığından faydalanabileceğiniz bir web sitesi de bulunmaktadır. İnternet şubesi ve telefon şubeleri aracılığıyla destek alabilir ve yapmak istediğiniz işlemle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Bankalar ile çalışan pek çok insan, banka sırasında beklemekten ya da müşteri hizmetlerine bağlanamamaktan şikayet eder. Herkes tüm işlemlerini çok hızlı bir şekilde halletmek ister çünkü herkesin işi acildir. Yetişecek yerler ve yapılacak daha çok iş vardır. Bu nedenle insanlar, oldukça sıkıcı olan bu bekleme işini ortadan kaldırmak ve işlerinizi kolay çözüme kavuşturmak için elinden geleni yaparlar. Hiç kimse saatlerce müşteri hizmetlerine bağlanmak için uğraşarak zaman kaybetmeyi istemez, doğal olarak insanlar, bunun kolay yolunun ne olduğunu öğrenmeye çalışırlar. Şubeye gidecek vakitleri olmayan insanların tek yolu çağrı merkezidir ve çağrı merkezine hızlı bir şekilde bağlanmak insanlar için çok önemlidir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şekerbank çağrı merkezi üzerinden kayıp kart, çalıntı kart ya da şüpheli işlem bildirimlerinizi yapabilir, kredi başvurusunda bulunabilir ya da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Telefon bankacılığından faydalanırken uzun süreler beklemek istemiyorsanız, Şekerbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanma kolay yöntemi için şu adımları uygulayabilirsiniz:

  • 0850 222 78 78 numaralı telefonu çevirmeniz gerekir.
  • Çağrı merkezi telefon numarasını çevirdikten sonra telesekreter karşınıza çıkacaktır.
  • Telesekreter kayıp çalıntı kart bölümünü geçtikten sonra, eğer ihtiyaç kredisine başvuracaksanız sırası ile * – 1 – 1 tuşlamanız gerekir.
  • Kredi kartı başvurunuz için sırasıyla * – 2 – 1 tuşladıktan sonra direkt müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; Şekerbank Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir?

Bankacılık işlemlerinizi yaparken en çok ihtiyacınız olan şey banka müşteri numaranızdır. Pek çok işlem için gerekli olan müşteri numaranız, bankanızın sizi tanımasını sağlar. Her banka, müşterinin tamamı için müşteri numarası belirler. Bu müşteri numaraları size özel tanımlanan kimlik numarasına benzer. Müşteri numaranız sizin güvenliğinizi sağlar. Çünkü internet, telefon ve mobil bankacılıkta bu numara kullanılır. Banka, sizin siz olduğunu anlamak için müşteri numaranızla teyit gerçekleştirir. Bu nedenle müşteri numarası bankalar için önem arz eder. Hangi banka ile çalışırsanız çalışın hiç fark etmez, müşteri numarası yardımıyla işlemleriniz daha kolay ve hızlı gerçekleşir.

Şekerbank’ın da tüm müşterileri için belirlediği müşteri numaraları vardır ve müşteri numaranızı bilmemeniz durumunda bankacılık işlemlerinizi sürdürmede zorluk çekebilirsiniz. Müşteri numarasının istendiği telefon, mobil ya da internet bankacılığı üzerinde işlem yapamayabilirsiniz. Şekerbank müşteri numarası öğrenme işlemi için bankanızın şubesine gidebilir veya müşteri hizmetlerini arama yöntemini kullanabilirsiniz. Başka bir alternatif olarak banka kredi kartınız ya da hesap kartınızı kullanarak ATM’den şifrenizi girdikten sonra bankamatikten döküm alarak öğrenebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ