Şekerbank Fatura Ödeme - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Şekerbank Fatura Ödeme

9 Şubat 2020

Şekerbank Fatura Ödeme; Şekerbank, 1953 yılından bu yana hizmet vermekte olup, Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir. Kurulduğu tarihten itibaren, yükselen bir ivme ile müşterilerin hizmet veren, giderek daha kolaylaştırıcı çözümler sunan ve yereli destekleyen bir banka olmuştur. Şekerbank, her türlü bankacılık hizmetleri ilgili tüm şubeleri ve çağrı merkezi müşteri destek hattı ile yanınızda olup, ihtiyacınız olan her an size destek olmaktadır. Bireysel anlamda ve kurumsal anlamda farklı farklı kampanyalar sağlamakta, ihtiyacı olan herkesin finansmanı konumundadır.

Şekerbank, tüm para konularında sağladığı desteklerin yanında, bankacılık işlemlerinden biri olan fatura ödeme konusunda da dönemsel kampanyalar yapmaktadır. Şekerbank fatura ödeme işleminiz için otomatik ödeme talimatı tanımlatabilirsiniz. Fatura ödemelerine otomatik talimatı verdiğinizde, hesap işletim ücreti ödemezsiniz ve faturaların son ödeme tarihlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, fatura ödeme işlemlerinizi aşağıdaki yolları kullanarak manuel olarak yapabilmeniz de mümkündür.

  • Şeker mobil şube
  • İnternet şube
  • Şekerbank çağrı merkezi
  • Şekerbank ATM
  • Diğer tüm şubeler

Doğalgaz, elektrik, su, GSM operatör, telekomünikasyon, aidat ve diğer aklınıza gelen pek çok fatura ve ödeme işlemini bu yollardan biri ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hesabınızda fatura ödeme için yeterli tutar olmaması durumunda da kredili mevduat hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede kredi limitinize göre faturalarınız otomatik bir şekilde tıkır tıkır ödenir. Bu yöntemle herhangi bir kuruma ya da gişeye gitmek zorunda olmazsınız.

Şekerbank Fatura Ödeme

Şekerbank Fatura Sorgulama

Fatura sorulama işlemi, faturanın ait olduğu kurum tarafından veya fatura ödeme noktalarından yapılabilmektedir. Şekerbank fatura sorgulama ise şubeye ödeme yapmaya gittiğinizde veya internette fatura ödeme sayfasından yapılabilir. Fatura tutarı, fatura ödeme ekranında görebileceğiniz bir bilgidir. Şekerbank’ın fatura ödeme araçlarını kullanarak faturanızı kolayca ödeyebilir, şubeye gitmenize gerek olmadan en hızlı şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz. Fatura ödeme ya da sorgulama için; internet ya da mobil şubelerden ödemeler sayfasından fatura ödemelerini seçerek ödeme yapılacak kurum adını da seçtikten sonra tesisat numaranız ya da abone numaranız ile ödeme yapabilir ya da ödeme yapacağınız tutarı görebilirsiniz.

Teknolojinin sunduğu imkanlar ile Şekerbank’ın hizmetleri birleştiğinde tüm konularda olduğu gibi fatura sorgulama ve ödemesi de oldukça kolay hale gelmiştir.

Şekerbank Fatura Ödeme Ücreti

Şekerbank’ta ödemeye dair tüm işlemlerinizi ister 273 şube aracılığıyla ister otomatik ödemeyle yapabilirsiniz. Eğer Şekerbank internet bankacılığını kullanıyorsanız, su, elektrik, doğalgaz, vergi ve prim, eğitim kurumu ödemeleri, Digiturk, ADSL ve diğer tüm faturaları sadece abone numarası ile ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz. Şekerbank fatura ödeme ücreti, internet şubesi için yoktur. Kredi kartından otomatik ödeme talimatı verdiyseniz ya da kurum fatura ödemelerinizi mobilden yapıyorsanız yine ücretsizdir. Ancak gişe ve telefondan yaptığınız kurum fatura ödeme işlemi için 1TL hizmet ücreti alınır. Bunun haricinde düzenli ödeme yapmak için talimat vermek isterseniz bu hizmetin ücretlendirmesi; şubeden havale ile 3,15 TL, şubeden EFT ile 15,75 TL ve telefon bankacılığı ile 15 TL’dir.

Şekerbank’ta fatura ödemeleri 7/24 yapılabilmektedir. Ayrıca otomatik fatura ödemeleri de talimatı verdikten sonra takip eden bir sonraki faturayı kapsar. Düzenli ödeme yaptığınız faturalar, eğer hesabınızda yetecek tutar yoksa gecikmeye düşer. Fatura ödeme talimatınızı istediğiniz an yapabilirsiniz. Şekerbank haricinde fatura ödeme noktalarından ya da diğer bankalardan ödeme yapmanız mümkündür ancak Şekerbank müşteri iseniz, kendi bankanız aracılığıyla fatura ödemeleri sizin için daha avantajlı olacaktır. Ayrıca bankadan yaptığınız fatura ödemeleri ile dönemsel avantajları yakalayabilir ve ek bonus fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ