Şekerbank Cumartesi Açık Mı? - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Şekerbank Cumartesi Açık Mı?

9 Şubat 2020

Şekerbank Cumartesi Açık Mı?; Yarım asrı aşkın bir süredir müşterilerine Türkiye’nin hemen her yerinde bulunan şubeler aracılığı ile hizmet eden Şekerbank’ın bölge müdürlüğü sayısı 9 olmakla birlikte 273 şubesi bulunmaktadır. Finans, leasing, factoring, yatırım gibi alt iştirakler kurmuş olup, her kesim için eşit finansman kaynağı yaratmak üzere çalışmakta olan Şekerbank’ın ilk kuruluş amacı pancar kooperatiflerini desteklemekti. Şekerbank çeşitli hizmet kanalları üzerinden daimi olarak hizmetlerine devam etmekte ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı uygulamalara ev sahipliği etmektedir. Bu şekilde müşterilerinin hem güvenliğini sağlamak hem de işlem kolaylığı yaratacak şekilde çalışmaktadır. Şekerbank şubeleri aracılığıyla neredeyse banka ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri olmayanlar da şubeleri kullanarak banka müşterisi olabilirler.

Şekerbank’ın şubelerinden faydalanmak isterseniz, bankanın sitesi üzerinde şube adresleriyle birlikte bulunduğu noktalar yer almaktadır. En yakın şubeyi bu şekilde bulabilirsiniz. Banka şubeleri hakkında en çok merak edilen konulardan biri de şubelerin hafta sonu hizmet verip vermedikleridir. Genel olarak AVM içinde bulunan şubeler ile dışarıdaki şubelerin çalışma saatleri farklı olabilmektedir. AVM şubeleri için standart çalışma saatleri olmayabilir ve hatta çalışma günleri olarak da AVM’ ye göre açılış ve kapanış belirlenebilir. Örneğin; AVM içinde yer alan bir banka şubesi cumartesi ya da Pazar günleri de hizmet veriyor olabilir ya da hafta içi çalışma saatleri diğer şubeler 17:30 da kapatıyorken, 22:00 a kadar devam ediyor olabilir. Şekerbank cumartesi açık mı? sorusunun cevabı ise şubeye göre değişebilir.

Şekerbank Cumartesi Açık Mı; Şubeler

Şekerbank’ın tüm şubelerine ait bilgileri sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefon numarası, iletişim adresi, bulunduğu lokasyona ait bilgiler banka sitesinde genel itibariyle yer almaktadır. Ayrıca banka merkezini arayarak Şekerbank cumartesi açık şubeler nerede bulunuyor ya da cumartesi çalışan şubelerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Şekerbank’ın çalışma saatleri ve günleri standart olmakla birlikte AVM içerisinde yer alan şubeler için bu durum istisna kazanabilir. Şekerbank aracılığıyla yapacağınız işlemler için şubeye gitmek yerine şubesiz bankacılığı da kullanabileceğinizi unutmamalısınız. Hafta sonları için şubenin kapalı olması durumunda internet ya da mobil kullanabilirsiniz. Ayrıca ATM’ler de günün her saati ve tatil günü olmaksızın açık konumda olacağından bu noktaları kullanabilirsiniz.

Şekerbank Cumartesi Açık Mı?

Neredeyse artık tüm işlemler bu kanallar yoluyla yapılabilir hale geldi. Bunun amacı ise müşterinin daha kolay ve hızlı hareket edebilmesini sağlamaktır.  Pek çok insan özel sektör ya da kamu sektöründe çalıştığı için hafta içi banka şubelerinden işlem yapmaları zorlaştığından, bankalar bu duruma bir kolaylık getirerek şubesiz hizmet verme yoluna gitmişlerdir. Banka şubelerinde kaybedilen vakit için oldukça iyi bir çözüm olmuştur.

Şekerbank Mesai Saatleri

Şekerbank’ın çalışma saatleri tüm şubelerinde standart olmakla birlikte hafta sonu çalışmaları yoktur. Hafta içi çalışma saatleri ise sabah 09:00 dan akşam 17:30 a kadardır. Öğle yemeği tatili 1 saattir. Özetle:

  • Öğleden önce 09:00 – 12:30 arasında mesai
  • Öğle yemeği tatili 12:30 – 13:30 arasında
  • Öğleden sonra 13:30 – 17:30 arasında mesai
  • Cumartesi kapalı
  • Pazar kapalı

Ayrıca Şekerbank’ın diğer bankacılık alternatiflerini kullanabileceğiniz saatler daha geniştir. Şekerbank’ın internet sitesi üzerinden 7/24 internet bankacılığına erişebilirsiniz. Havale işleminin bir saat sınırlaması yoktur. EFT işlemini ise 09:00 ve 17:15 saatleri içinde gerçekleştirilebilirsiniz. Şekerbank çağrı merkezi de 7 gün 24 saat, müşterilerine hizmet vermek üzere çalışmaktadır. ATM’ler için de bir açılış kapanış saati olmadığından, bahsi geçen işlemleri ATM’den de kolaylıkla yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ