QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

9 Şubat 2020

Gerek yurt içi gerekse yurt dışında bulunan ve VISA/Master Card anlaşmalı tüm banka şubelerinden QNB Finansbank taksitli nakit avans çekilebilmektedir. Bunun için QNB Finansbank şubesinin olmasına gerek olmadığı gibi işlemlerde geçerli tutar ise kartın limitine göre belirlenmektedir. Card Finans ile yapılabilen nakit avans çekimlerinde ATM kullanımları söz konusu olabilirken istenilen zaman diliminde çekimler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Nakit Avans Hesaplama

Arzu edilen zaman diliminde yapılması muhtemel olan nakit avans çekimleri için uygun hesaplama koşulları da kart limiti ile doğru orantılı olmaktadır. QNB Finansbank kredi kartı nakit avans hesaplama işlemlerinde taksit önemli olurken limit bulunması da faiz hesaplamalarına etki yapmaktadır. 6, 9 veya 12 taksitte ödeme imkanına sahip olmasının yanı sıra uygun faiz oranlarının olması da nakit avans kullanımı için imkân sağlarken faiz hesaplamalarında aylık artış bulunmamaktadır. QNB Finansbank internet sitesi üzerinden tutar, taksit sayısı girilerek faiz, işlem ücret ve toplam masraf hesaplamaları yapılabilmektedir.

QNB Finansbank Taksitli Para

Hızlı bir şekilde yapılacak işlemler neticesinde QNB Finansbank taksitli para çözümlenirken taksitlerin belirlenmesine de kullanıcı karar vermektedir. Hayallerini gerçekleştirmek isteyenler ya da ihtiyaç kredisine sahip olmak isteyen için önemli bir avantaj sunulurken cazip faiz oranları da kredi kartına ait limit ile doğru orantılıdır. Bununla birlikte değişik durumlara göre her ay ek faiz durumları olmaksızın ödemeler gerçekleştirilmektedir.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

QNB Kredi Kartı Limit Arttırma

Masraf ücretinin alınması dışında hiçbir komisyon alımı bulunmadan kullanımı 7 gün 24 saat geçerli olan QNB kredi kartı limit arttırma işlemleri arzu edilen zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Genel itibariyle harcamaların yetmemesi halinde yapılabilir olmasının yanı sıra anında limit arttırma işlemlerinin onaylanması da söz konusudur. Bundan dolayı çok daha rahat bir şekilde kredi kartlarının kullanılması için telefon bankacılığı üzerinden limit arttırma işlemlerinin yapılması imkân dahilindedir. 0850 222 0 900 numaralı telefonun aranmasıyla birlikte sesli yanıt sistemine kredi kartı limit arttırma başvurusu belirtilmelidir. Sonrasında ise sesli olarak talimat verilmesiyle birlikte kredi kartının limiti en kısa süre içinde yanıtlanmaktadır. Hızlı bir işlem için Telefon Bankacılığı önerilmekle birlikte aynı zamanda internet işlemlerinden de limit arttırma söz konusudur.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans; QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Düşürme

Talep edilmesi halinde QNB Finansbank kredi kartı limit düşürme işlemleri de ifade edilen müşteri hizmetleriyle numarasıyla yerine getirilmektedir. 0850 222 900 Telefon Bankacılığı yanı sıra 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı üzerinden de talimatlar verilerek kısa süre içinde işlemlerin onaylanması sağlanabilmektedir. Olası ödeme sorunlarında ise otomatik olarak kredi kart limiti de düşürülebilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

Hiçbir şekilde şubeye gitmeye gerek kalmadan sahip olunan tüm kredi kartlarının limitleri artırılabilmektedir. Bununla birlikte QNB Finansbank kredi kartı limit sorgulama işlemleri de Cep Şube veya İnternet hesabından kolaylıkla bakılabilmektedir. Cep Şube için QR KOD kullanımı gerekli olurken telefona gelen sms bildirimi de yeterli olmaktadır. İnternet için ise T.C kimlik numarasıyla giriş sağlanmaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ