QNB Finansbank SMS Kredi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

QNB Finansbank SMS Kredi

9 Şubat 2020

Hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kredi alımlarının önemli olduğu günümüzde QNB Finansbank sms kredi hizmetiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. Herkes için geçerli olan SMS başvuruları sonucunda kredi kazanımları söz konusu olurken gerek düşük faiz oranları gerekse kolay ödemeler için yapılagelen taksitlendirmeler tercih edilmesinde rol oynamaktadır. Başvuru için sms gönderimi 5030’ olurken kısa süre içinde dönüşler yapılmaktadır. Gönderimlerde T.C. Kimlik Numarasının yazılması yeterli olurken başka bir bilgiye ihtiyaç duymadan işlemler başlatılmaktadır. Sonrasında bir ay içinde Finansbank şube davetine alınarak yasal işlemler sonuçlanarak kredi verilmektedir.

Finansbank SMS Kredi Kartı Başvurusu

SMS gönderimi ile kredi kartı başvurularında bulunulması da mümkün olurken T.C Kimlik numarası sonrasında olumlu ya da olumsuz geri dönüşler olabilmektedir. Finansbank SMS kredi kartı başvurusu herkes için geçerli olmakla birlikte adrese kısa süre içinde kart gönderimi tamamlanmaktadır. Kredi kartı alımları sonrasında yapılan işlemler neticesinde kart kullanıma başlanılmakla birlikte internet hesabı açılması da mümkün olmaktadır.

QNB Finansbank Kredi

SMS ile yapılan kredi başvuruları sonrasında QNB Finansbank kredi alımları için kişiye ait gelir belgesi, ikametgâh belgesi gereklidir. Kişinin geliri olmamakla birlikte gayrimenkul sahibiyse tapu talebi de olabilmektedir. Gerekli belgelerin şubeye teslim edilmesi sonrasında kredi başvuruları onaylanarak işlemler tamamlanmaktadır. Düşük faizli ihtiyaç kredilerinin yanı sıra taksit tercihleri de kişi tarafından belirlenebilmektedir. Belge talepleriyle birlikte kredi tutarları veya ödenmesi gerekli olan taksit sayıları bireysel kredi tercihlerine göre de değişkenlik içermektedir.

QNB Finansbank SMS Kredi

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi

Teknolojik anlamda birçok avantaja sahip olmanın yanı sıra hız ve pratiklik konusunda da öne çıkan QNB Finansbank şubeye gitmeden kredi kullanımı sunmaktadır. Herkes için geçerli olmakla birlikte bireysel kredi tercihleri de farklılık gösterebilmektedir. 1 SMS tutarında fatura dışında hiçbir ücret olmaksızın yapılan işlemlerde SMS ile kredi ihtiyacı karşılanmaktadır. Peki, SMS ile kredi başvurusu nasıl olmaktadır?

QNB Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu

QNB Finansbank ayrıcalığı ile sunulan SMS ile kredi başvurusunda 5030’a mesaj atılmaktadır. Mesaj bölümüne sadece T.C Kimlik Numarası yeterli olurken QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu için başka bir işleme gerek olmamaktadır. Gerekli değerlendirmenin yapılmasıyla birlikte olumlu ya da olumsuz geri dönüşler çok hızlı bir şekilde gerçekleşirken ön başvuru sonrasında bir ay içinde QNB Finansbank şubelerine gidilmesi gereklidir.

QNB Finansbank Anında Kredi

Tek bir SMS gönderimi ile kredi alınabilir duruma gelinmesi QNB Finansbank anında kredi ile mümkün olurken bireysel kredi seçeneklerinden istenilen tercih edilmektedir. Aynı zamanda faiz oranları ve taksit sayıları tutara göre değişkenlik içermekle birlikte kredi için gerekli belgelerde bulunmaktadır. İkametgâh belgesi veya herhangi bir fatura ile kişinin gelirinin gösteren belge talep edilmektedir. Elektrik, su veya telefon faturalarının son üç aya ait olması şartlar arasında yer alırken kredi koşulları da kredi türlerine göre birçok yönden farklılık taşıyabilmektedir. Maaşlı kişiler için bordro yeterli olurken serbest meslek çalışanlarında vergi levhası istenmektedir. Gayrimenkul geliri bulunan kişiler tapularıyla kredi alabilmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ