QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9 Şubat 2020

Katarlı QNB tarafından satın alındıktan sonra birçok yönden yenilenmeye giden QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0900 olurken istenilen zaman diliminde iletişim kurulabilmektedir. Bu anlamda alışılagelmiş telefon bankacılığından çok daha fazlasını vaat eden QNB Finansbank aynı zamanda Kobi ve iş ortaklarına da farklı müşteri hizmetleri numarası sunarak işlemlerin çok daha hızlı gerçekleşmesini sağlamaktadır. Kobi hattı olarak ifade edilen 0850 222 1 900 numaralı telefonla iletişim 7 gün 24 saat sağlanırken olası tüm problemler ve şikayetler anında giderilmektedir. Aynı zamanda ortaya çıkan durumlara ilişkin bilgilendirmelerin yapılması sağlanırken hızlı ve pratik bir bankacılık hizmeti de verilmektedir.

Müşteri Hizmetleri İşlemleri

Her zaman için ulaşılabilir olmasının yanı sıra profesyonel destek alımları için kaliteli hizmet sağlayan QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 2000 yılından beri faaliyetlerine devam ederken müşteri memnuniyet oranı açısından da en iyiler arasında yer almaktadır. Hesap işlemleri başta olmak üzere mevduat, kredi alım işlemleri veya kredi kartı kullanımları ve başvuruları için müşteri hizmetlerinden bilgilendirme alınabilmektedir. Diğer iletişim kanallarına göre çok daha kolay olmasının yanında aynı zamanda QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkanı da sağlanmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansbank müşteri numarası öğrenme için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. İnternet sitesine giriş yapılarak en alt-sol kısmında bulunan numara görülebilirken bilinmeyen numaralar üzerinden de bilgi alınması söz konusudur. Bununla birlikte müşteri hizmetleri bağlanma sonrasında numaralar üzerinden işlemler gerçekleştirilmektedir. “Size Özel” menü üzerinden yönlendirme yapılırken önce “1”, sonra “5” tuşunun girilmesiyle işlemler başlatılmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; QNB Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Telefon Bankacılığı başta olmak üzere Cep Şube veya İnternet üzerinden de QNB Finansbank kredi kartı borç sorgulama işlemleri yapılabilirken gerekli tüm bilgilerin sıralaması bulunmaktadır. Aynı zamanda asgari ödeme tutarlarıyla birlikte aylık taksit dökümleri de bulunmaktadır. Telefon Bankacılığı içinde borç sorgulama geçerli olurken ödenmesi gerekli tutarlarda öğrenilmektedir. Olası eksik ödemelerde ise borç sorgulama alanları 24 saat içinde güncel hale gelmektedir.

Kredi Kartı Borç Ödeme

Borç sorgulama sonrasında yapılması gerekli olan kredi kartı borç ödemeleri için internet kullanımı söz konusu olabilmektedir. Hesap üzerinden giriş yapıldıktan sonra ödemeler kısmından bir miktarı ya da borcun tamamı ödenebilmektedir. Ayrıca Otomatik Ödeme Talimatı verilmesi durumunda düzenli bir şekilde ödemelerin gerçekleştirilmesi de mümkündür. 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı ile sesli yanıt üzerinden de ödemeler yapılarken yetersiz olması durumunda ek faiz durumları söz konusudur. QNB Finansbank kredi kartı borç ödeme işlemleri için son ödeme tarihleri de düzenli bir şekilde gönderilirken gerek mail gerekse sms yoluyla bildirimler sağlanmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Ekstre

Çok daha detaylı bir şekilde yapılan harcamaların görüntülenmesini sağlayan QNB Finansbank kredi kartı ekstresi öğrenme için online tercihler çok daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. İnternet hesabı veya uygulama üzerinden tüm ödemeler belirtilen tarihlerle birlikte görüntülenmektedir. Bununla birlikte olabilecek sorunlu durumlarda ise ekstre itiraz hakkı bulunmaktadır. Harcama İtiraz Formu”nun doldurulmasıyla birlikte 0216 524 00 35 no’lu faksa gönderilmesiyle işlemler başlatılmaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ