QNB Finansbank Hesap Kartı Başvurusu - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

QNB Finansbank Hesap Kartı Başvurusu

9 Şubat 2020

Katarlı yatırıma sahip olmanın yanı sıra 15 bine yakın çalışana sahip olan ve teknolojik bankalar arasında uluslararası deneyime sahip olan QNB Finansbank kolay işlem teknikleriyle ve hızlı iletişim ağlarıyla öne çıkmaktadır. QNB Finansbank hesap kartı başvurusu internet sitesi başta olmak üzere çeşitli yollardan yapılabilmektedir. Hesap açtırılmasıyla birlikte site üzerinden “Kartlar” bölümü içerisinde yer alan “Kart Başvuru Merkezi” kullanılmaktadır. Kredi ve hesap kartlarına ait tüm başvurular için kart seçimi yapıldıktan sonra Kart Başvuru Durumu sorgulama işlemleri de söz konusudur.

Hesap Kart Şifresi

Belirtilen işlemlerin yapılmasının ardından tercih edilen şifre gönderimi ile kart kullanımı başlatılmaktadır. Bununla birlikte QNB Finansbank hesap kartı şifresi alma işlemi çeşitli uygulamalar üzerinden olurken ilk kullanımda gerekli şifre sms yoluyla otomatik olarak gönderilmektedir. Daha sonrasında hesap kartın şifresi değiştirilebilmektedir. Kartın kaybedilmesi ya da şifrenin unutulması gibi durumlarda ise banka şubelerine gidilerek gerekli bilgilerin verilmesiyle yeni şifre gönderimleri sms yoluyla olmaktadır.

Tüm işlemlerin yapılabilmesi için aktif olarak kullanımı bulunan cep telefonunun sistemde kayıtlı olması gereklidir. Hesap kartına ait ve kullanımı söz konusu olabilecek cep telefonunun bulunmaması durumunda ise şubelerden basılı şifre talebinde bulunması gerekmektedir. Bu sayede anlık olarak alınan şifre ile hesap kartın kullanımı sağlanmaktadır. QNB Finansbank hesap kartı başvurusu yap bölümünden çok kısa süre içinde gerekli bilgilerin verilmesiyle işlemler başlatılabilmektedir.

QNB Finansbank Hesap Kartı Başvurusu

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı

 QNB Finansbank internet bankacılığı bankacılık hizmetleri dene bölümden yapılır. Bu şekilde tek bir tık ile hızla işlem yapılması düşünülmüştür. Bu alana 7/24 her yerden ulaşabilirsiniz. Avantajı mobilden de kolaylıkla bağlanmaktır ancak mobil bankacılık indirseniz de olur.  Her zaman için tüm hizmet alımları için süre kısıtlaması bulunmamakla birlikte güvenli bir şekilde internet üzerinden işlemlerin tamamı gerçekleştirilmektedir. İnternet Bankacılığı tercihlerinde farklı gerekçeler olabilirken Bireysel İnternet Şubesi veya Kobi İnternet Şubesi gibi iki farklı seçenek yer almaktadır.

İnternet Şubesi Kullanımı

İnternet Şubesi üzerinden tüm hesabın kullanılabilir olması ve işlemlerin kısa süre içinde cep telefonundan dahi sonuçlanması tercih edilmesinde rol oynamaktadır. Bireysel ve kurumsal  müşteriler için internet şubesi bulunur. Buraya Finans Şifreniz ile bağlanabilirsiniz. Şifreyi girdikten sonra tanımlarsanız bir sonraki bağlantınızda T.C Kimlik numaranızı girmek yeterli olur. Ve farklı bir bilgi sorulmaz. QNB Finansbank internet bankacılığına giremiyorum sorunun olması halinde ise adres çubuğunda yazılı hususlar kontrol edilmeli, giriş için gerekli bilgilerde eksiksiz ve doğru yazılmalıdır. Akabinde müşteri hizmetleriyle iletişim kurulabilmektedir.

QNB Finansbank İnternet işlemleri

Sıklıkla tercih edilen QNB Finansbank internet bankacılığı havale ücreti işlem özelinde değişkenlik göstermekle birlikte online olarak tüm para transferleri yapılabilmektedir. Aynı zamanda yatırım işlemleriyle birlikte kredi kartlarına ait tüm olanaklarda zahmetsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Buradan fatura ödeyebilir, vergileri görebilir ve ödeyebilirsiniz. Sadece sorgu da yapılabilir. Aynı zamanda kredi alım, ödeme ve çeşitli kullanımlar için internet şubesini kullanabilirsiniz. Tüm bunlar dışında sigorta poliçeleri düzenlenebilir, E-Devlet için giriş sağlanabilmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ