QNB Finansbank EFT Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

QNB Finansbank EFT Saatleri

9 Şubat 2020

Çeşitli araçlar üzerinden kolaylıkla yapılan EFT işlemleri için geçerli olan QNB Finansbank EFT saatleri her zaman için aynı olmakla birlikte 09.00 ile 17.15 arasında gerçekleşmektedir. EFT kullanımları için banka şubesi kullanılabilirken internet üzerinden de güvenli ve hızlı işlemler yapılabilmektedir. Bununla birlikte çok hızlı bir süre içinde gönderimler sağlanırken farklı para birimleri de hesaplar üzerinden kullanıma açıktır.

Havale Saatleri

ATM, Telefon veya İnternet Bankacılık hizmetleri alımları sonrasında yapılabilen havale için herhangi bir saat zorunluluğu bulunmamakla birlikte günün her saat talimatlı veya hesaba havale işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. QNB Finansbank havale saatleri kısıtlaması olmadığı gibi minimum limiti 1 TL’dir. 10.000 TL’ye kadar günün her saatinde ATM kullanılabilir durumdadır. Aynı zamanda cep mobil veya uygulama üzerinden de işlemler sağlanmaktadır. havale işlemleri için kullanılabilir olan ATM dışında kalan internet şubesi için şifre gerekli olurken cep şube içinde QR Kod kullanımı bulunmaktadır.

QNB Finansbank EFT

QNB Finansbank EFT ücreti işlem özelinde değişkenlik içermekle birlikte kartlı veya kartsız olarak 09.00 ile 17.15 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. ATM üzerinden yapılan kartlı işlemlerde alt limit 1 TL olurken 10.000 TL’ye kadar gönderim sağlanmaktadır. Kartsız işlemler için asgari tutar 10 TL olurken 19.900 TL’ye kadar EFT yapılabilmektedir. Aynı zamanda online hizmet alımı da sağlanırken kullanımlarda gerekli olan şifre veya QR Kod ile kısa süre içinde EFT yapılabilmektedir.

QNB Finansbank EFT Saatleri

QNB Finansbank Fatura Ödeme

Bankacılık açısından teknolojik imkanlar sağlayan QNB Finansbank fatura ödeme işlemleri içinde farklı ödeme seçeneklerine sahiptir. Çok daha kolay bir kullanıma bulunan internet şubesi üzerinden rahatlıkla ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Zahmetsiz olmasının yanı sıra güvenli olmasından dolayı tercih edilen İnternet Şubesi için şifre alımı yeterli olurken T.C kimlik numarasıyla giriş yapılarak arzu edilen tüm faturalar ödenebilmektedir. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı verilmesiyle kayıtlı tüm faturalar zamanı içinde otomatik olarak ödenmektedir. Böylelikle hiçbir şekilde işlem yapılmasına gerek olmadan kullanım imkânı sağlanmaktadır.

QNB Finansbank Fatura Sorgulama

İnternet Şubesi veya Cep Şube kullanımıyla girilen hesap üzerinden QNB Finansbank fatura sorgulama işlemleri de yapılabilmektedir. Aynı zamanda QR Kod kullanımıyla cep telefonuna tanımlı Cep Şube üzerinden tüm fatura işlemleri de sağlanabilmektedir. Şifreye gerek olmadan E-Devlet hesabına giriş yapılmasına olanak sunan QNB Finansbank ile tüm faturaların yatırılması mümkün olurken mobil bankacılık uygulamaları da kullanıma açıktır.

QNB Finansbank Fatura Ödeme Ücreti

Gerek Cep Şube gerekse online hizmetler alımıyla tüm ödemeler gibi fatura işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Komisyon ücret alımı olmaksızın ödemeler yapılırken hesap üzerinden güvenli girişler sağlanmaktadır. QNB Finansbank fatura ödeme ücreti olmadan işlemler zahmetsiz bir şekilde yapılabilir durumda olurken tek tuşa dahi basmadan otomatik ödeme talimatları da bir seferlik işlemler neticesinde başlatılmaktadır. Aynı zamanda farklı faturaların ödenmesinin yanı sıra telefon için TL yükleme veya vergi ödeme işlemleri içinde otomatik talimat özelliği kullanıma açıktır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ