QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

9 Şubat 2020

Her geçen yıl çok daha geniş katılımlı bir şekilde büyümeye devam eden QNB Finansbank ATM para çekme limiti farklı değişkenliklere göre belirlenmekle birlikte müşteriler 7 gün 24 saat boyunca 3000’e yakın noktadan çekim işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilmektedir. Güvenli bankacılık koşulları gereği sağlanan hizmetlerin alınmasıyla işlemler yerine getirilirken karta göre özel dil seçenekleriyle işlemler verilmektedir. Aynı zamanda ATM kullanımları için kart gerekli olmadığı gibi sms yoluyla da para yatırma veya çekme işlemleri söz konusudur.

QNB Finansbank ATM Para Çekimi

Güvenli olmasının yanı sıra hızlı işlem hizmeti veren QNB Finansbank ATM’den en fazla ne kadar para çekilir sorusu işlem seçeneklerine göre değişkenlik içermektedir. Günün her saatinde yapılan para çekme işlemlerinde alt limit 10 TL olurken 1500 TL’ye kadar çekim izni bulunmaktadır. 7 gün 24 saat para çekme yapılabilirken müşteri tanımlarına göre üst limit farklılık gösterebilmektedir.

QNB Finansbank ATM Para Yatırma İşlemi

Gerek kartlı gerek kartsız olan tüm para yatırma işlemlerinde alt limit 5 TL olurken işlemler günün her saatinde mümkündür. Bununla birlikte kartlı işlemlerde 19.000 TL üst limit şartı bulunmaktadır. Kartsız yapılan para yatırma işlemlerinde maksimum tutar 19.900 olurken daha yüksek tutarların yatırılması halinde işlem ücreti alınmaktadır. Kartlı EFT için alt limit 1 TL olmakla birlikte 09.00 ile 17.00 arasında geçerlidir. QNB Finansbank ATM’den en fazla ne kadar para yatırılır sorusu cevaplanırken havale için 1 TL-10.000 TL arasındaki tutarlar geçerlidir.

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti; Finansbank Cumartesi Açık Mı?

650’den fazla şubeye sahip olan QNB Finansbank cumartesi açık mı sorusu sıklıkla dile getirilmektedir. Katarlı destek ile yoluna devam eden ve çalışan sayısı 15 bine yaklaşan QNB Finansbank tüm şubeleriyle hafta için her gün hizmet sunmaktadır. 09.00 ile 12.30 saatleri arasında yapılan mesai sonrasında bir saatlik ara bulunmaktadır. 17.00 ile hizmet sona ermektedir. Bununla birlikte cumartesi veya diğer resmî tatillerde QNB Finansbank şubeleri EFT dışında işlem gerçekleştirmemektedir.

QNB Finansbank Cumartesi Açık Şube Listesi

Sadece şube anlamında hafta içi hizmet veren QNB Finansbank Cumartesi açık şubeler bulundurmamakla birlikte bazı şubelerini ara ara açabilmektedir. QNB Finansbank Aksaray Şubesi cumartesi günü de hizmet sunarken aynı şekilde Laleli Şubesi de 09.00 ile 17.00 saatleri arasında açık bulunmaktadır. İşlemler sorunsuz gerçekleşirken şubelerin kapalı olma durumlarından dolayı bilgi alımı gerekebilmektedir.

QNB Finansbank Mesai Saatleri

İnternet veya telefon bankacılığı anlamında 7 gün 24 saat hizmet sağlayan QNB Finansbank 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmette bulunurken öğle tatili olarak bilinen 12.30-13.30 saatlerinde de mola vermektedir. Gerek EFT gerekse tüm havale işlemleri devam ederken çeşitli uygulamalar üzerinden de birçok hizmet alımı sağlanabilmektedir. EFT Saatleri 09.00- 17.15 olurken müşteri hizmetleri iletişim ağı da QNB Finansbank mesai saatleri dışında da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda çok daha güvenli bir şekilde zahmetsiz olarak tüm hizmetler alınabilmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ