N Kolay Eft Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

N Kolay Eft Saatleri

3 Şubat 2020

"<yoastmark

N Kolay Eft Saatleri

N kolay Aktif bankın yeni bir bankacılık türüdür. Bu bankacılıkla bankaya, şubeye veya atmye gitmeden internet üzerinden işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebileceğiniz slagonu ile gelmiş olan bir yenilik. N kolay illerde bulundurduğu bayileriyle hem kolay hem de güvenilir bir şekilde yollarına devam etmektedir.  N Kolay Eft Saatleri, n kolay ile yapabileceğiniz işlemler, n kolay ile kredi çekilebilir mi ve n kolay bayileri hakkında bütün bilgileri size yazımızda sunacağız.

N Kolay Eft Saatleri

Eft talimatları verildiğinde işleme alınma zamanı hafta içleridir. Yani işleme alınma zamanı pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri bu işlemin yapılabileceği zamanlardır ve N Kolay Eft Saatleri içinde ise işleminiz tamamlanır. Cumartesi ve Pazar ise verilen eft işlemi talimatları pazartesi günü tamamlanır. Peki eft saatleri nelerdir sorusunun cevabı ise saat 09.00 ile saat 16.30’dur. Bu aynı zamanda Aktif Bank’ın eft saatleridir. Bu saatler dışında yapılacak olan eftler bahsettiğimiz günlerden ertesi güne kalacaktır.

"<yoastmark

N Kolay ile Yapılabilecek İşlemler

Yapabileceğiniz işlemler oldukça fazla olmakla birlikte size bazılarından bahsedeceğiz.

Fatura ödemelerinin bir çoğunu n kolay ile gerçekleştirebilirsiniz bunlar arasında; elektrik, su, doğalgaz, telefon, gsm operatörü ve diğer bütün fatura ödemeleriniz için n kolayı kullanabilirsiniz.

Gsm operatörünüzün faturasını ödeyebildiğiniz gibi Vodafone ve Türk Telekom faturasız hattınıza TL yükleme işlemini de yapabilirsiniz.

Para transferlerinizi de n kolay ile çabuk ve kolayca yapabilirsiniz. Eğer eft yapacaksanız N Kolay Eft Saatleri önemlidir. Bazı para transferi yapabileceğiniz yerler; tüm bankalara, PTT şubelerine, yurt dışına ve n kolay bayileri arasında para gönderebilirsiniz.

"<yoastmark

Maç biletleri için de n kolayı kullanabilirsiniz. Dilediğiniz maçın biletinin ücretini n kolay ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Passolig ile ilgili tüm işlemlerinizi de n kolay ile yapabilirsiniz, passoligin içine para yükleyebilir ve vize işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı borcunuz var ise bunu da n kolay yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz ve sadece belirli bankalar değil bütün bankaların kredi kartı borçlarını ödeyebilirsiniz.

N kolay kartınıza para yükleme işleminin yanında ininal kartı para yükleme işlemlerinizde kolay kolay yapılabilir.

Abonelik başvuruları da yapılabilmekte. Elektrik başta olmak üzere doğalgaz ve su abonelikleri de eğer anlaşmalı kurum ise n kolay aracılığı il yapılabilmektedir.

Motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezaları ve belediye vergi ödemeleri de n kolayla kolaylıkla yapabileceğiniz işlemler arasında yer almakta.

Son olarak bazı şehirlerin ulaşım kartlarına da yükleme işlemi yapabilirsiniz bu şehirler; İstanbul, Kayseri, Bolu, Kahramanmaraş, Düzce, Kütahya, Aksaray illeridir. Bu illerin dışında şu anda bu hizmet çalışmamakta ama yukardaki işlemleri kolaylıkla, hızlıca ve güvenilir bir şekilde tamamlanabilir.

N Kolay ile Kredi Çekilebilir mi

Tabi ki bu işlemi n kolayın internet sitesine girerek başvuruyu tamamladıktan sonra kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredin onaylanıp hesabına yattığı zaman bütün n kolay atmlerinden, bütün PTT şubeleri ve atmlerinden temin edebilirsiniz.

"<yoastmark

N Kolay Bayileri

Şu andan n kolay bayileri 79 ilinde bayilikleri mevcuttur. Sizde fatura ödeme noktası olarak çalışmak isterseniz n kolay bayilikleri şu anda ücretsizdir. Onun yerine teminat modeli ile çalışılmakta.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ