Motosiklet Kredisi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

4 Mart 2020

"<yoastmark

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar yazımızda genellikle yazlık yerler olarak söz ettiğimiz yerlerde her mevsim tercih edilen bir araç olmaktadır. Sadece buralarda değil hemen hemen ülkemizin her yerinde popülerliği artan motosikletler içinde krediler bulunmaktadır. Alacağınız motorun nasıl olduğu önemli değildir ister sıfır isterseniz ikinci el olabilir. Bankalar motosiklet için en çok 60 aya kadar vade verirken en az 48 aylık vade ile kredi imkanı sağlamakta. Genellikle yaz aylarının gelmesi ile bankalar motosiklet kredisinde kampanyalar yapabilmekte. Motorunuzun gücüne göre değişen oranlar olmasına karşın sizin için en avantajlı kredi veren bankaları derledik. Krediler ile ilgili bulunan başka sorularınız varsa sitemizde bulunan yazılara bakabilirsiniz.

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar 2020

Ülkemizde bulunan iklim koşulları motor kullanımına uygunluğu sayesinde motora verilen rağbet oldukça artmıştır. Motosikleti tercih edenlerin farklı nedenleri olarak kimisi tutkunu olduğu için, kimi hem yakıtından hem vergisinden dolayı, kimisi ise trafik ve park sorunu için tercih etmektedir. Ülkemizde bulunan motosikletlerin çeşitlilik, marka ve motor hacmi ile farklılığı fazladır. Motor fiyatları 2 bin ile 150 bin arasında oynayabilir hatta 150 binden daha fazla tutarlarda da motosikletler bulmak mümkündür. Peki bu taşıtı almak için Motosiklet Kredisi Veren Bankalar hangileridir, ne kadarlık tutar çekerseniz faiz oranı nasıl değişir gibi bilgileri banka başlıklarının içinde bulabilirsiniz.

"<yoastmark

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar Garanti Bankası

Garanti Bankası belirli modeller için ve belirli markalar için kredi veren bankalar içindedir. Motosiklet alacak olanların bu bankadan kredi alabilmeleri için alacağınız motorun, motor hacmi 125 CC ve üzeri olmalı. Bunun için verdiği kredileri 60 aya kadar vermektedir, siz en fazla 60 ay olacak şekilde kendinize göre şekillendirebilirsiniz. İnternet üzerinden Garanti Bankası motosiklet kredisine formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredisi

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar arasında bulunan bu banka kredi verirken ticari olmadığı sürece bütün bireyseller başvuru yapabileceğinden bahsetmişti. Sıfır ya da ikinci el motorlar için 48 aya kadar düşük faiz oranları ile kredi vermektedir ikinci ellerin 5 yaşından büyük olması faiz oranını arttıracaktır. İnternet sitesinden T.C. kimlik numaranız ve alacağınız motoru tutarını gireceğiniz formu doldurduktan sonra başvurunuz alınmış olacaktır. Başvurunuzun cevaplanması beş dakika içinde gerçekleşecektir. Alacağınız tutarın yüzde 70’ini kredi olarak size sağlamaktadır. Aylık %0,96 oranı ile kredi imkanı motosiklet alacaklara sunulmaktadır.

"<yoastmark

Akbank Kredisi

Alınacak motorlar için kredi imkanı sağlayan diğer banka Akbank içinde motorun sıfır ya da ikinci el olması fark etmemektedir. Taşıt kredisi adı altında verilen bu kredi en fazla 60 ay vadeli sunulmaktadır. Burada olan farklılık ise diğer bankalarda vade arttıkça faiz oranı da artmakta ama Akbank için bu geçerli değildir. Bu bankada vade arttıkça diğerlerinin tersine burada faiz oranı azalmakta. 120 bin TL ye kredi alma ihtimaliniz vardır ama aylık ödemenin gelirinizin yüzde 50’sini aşmaması istenilmekte. Aylık ödeme gelirinizin yarısını geçmiyor size 120 bine kadar kredi verilebilir. Sunduğu bir diğer güzellik ise nakit olarak 1 ay içinde almış olduğunuz yeni motorunuz içinde kredi sunmaktadır. Aylık faiz oranı Ziraat Bankasına göre fazla olmakla birlikte %1,07 şeklindedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ