Kuveyt Türk Şubeye Gitmeden Kredi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kuveyt Türk Şubeye Gitmeden Kredi

9 Şubat 2020

Son yıllarda çok sayıda insanın hayatını daha kolay bir hale getiren uygulamalar yaygınlaşmaya başladı. Artık hemen hemen tüm bankalarda dijital bankacılık platformları ileri teknolojik özellikler göstermektedir. Bu sayede zaman kaybı yaşanmamakta ve birçok işlem daha pratik bir yolla yapılabilmektedir. Kuveyt Türk özel bir katılım bankası olarak bu konuda da özenlidir. Kuveyt Türk şubeye gitmeden kredi veriyor mu? Kuveyt merkezli olarak sektörde var olan bankada şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak mümkündür. Kuveyt Türk Bankası geniş bir çeşitlilikte hizmet ve ürün ağına sahiptir.

Kredi Başvuru Kanallarında SMS sistemi Yok!

Kuveyt Türk sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler için bankanın bu yöntemle kredi başvurusuna izin vermediğini belirtmemiz gerekir. Kredi başvuruları için şubeleri ve internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. İnternet bankacılığından bu işlemi gerçekleştirmek için müşteri ve şifre bilgilerinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında istediğiniz kredi türü ile ilgili gereken bilgileri girip formu bankaya iletebilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi web sitesinde de bazı krediler için başvuru formları bulunmaktadır.

Kuveyt Türk anında kredi; KuveytTürk bankası ihtiyaç kredileri, araç ve konut kredileri gibi finansman türlerine sahiptir. Başvurularınızı hızlı biçimde gerçekleştirdikten sonra banka tarafından kısa sürede kredi notunuz ve gelir düzeyiniz gibi durumlar incelenecek; buna göre olumlu ya da olumsuz bir dönüş olacaktır. Formu bankaya şube veya internet yoluyla ilettikten sonra banka sizi arayacaktır.

Kuveyt Türk Şubeye Gitmeden Kredi

Kuveyt Türk Şubeye Gitmeden Kredi; Kuveyt Türk Taksitli Nakit Avans

Kuveyt Türk müşterileri faizsiz banka işlemlerinden yararlanabildiği gibi karlılık oranı yüksek kredi ürünlerinden ve dijital hizmetlerden de memnun kalmaktadırlar. Kuveyt Türk Bankası, Türkiye genelinde çok sayıda şube ile yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Katılım bankası olması sebebiyle faizsiz bankacılığın örneklerinden biridir. Kuveyt Türk taksitli nakit avans işlemi yapılabilir mi? Yazımızda nakit avanslarla ilgili bilgi vereceğiz.

Kredi Kartınızda Nakit Avans Fırsatı!

Nakit avans özellikle kredi kartınızda bakiye sorunu yaşadığınızda ya da direkt olarak nakit para ihtiyacınız ortaya çıktığında sizin için kurtarıcı olabilmektedir. Kuveyt Türk’te de nakit avans işlemi yapmanız mümkündür ancak çektiğiniz nakit avanslarınızı taksitli bir şekilde geri ödeme seçeneğiniz bulunmamaktadır. Kuveyt Türk kredi kartı nakit avans hesaplama ile ilgili de bazı koşullar bulunmaktadır.

Kredi kartlarınızın limitine ve türüne göre sizin çekebileceğiniz maksimum nakit avans miktarı belirlenecektir. Örneğin KuveytTürk Bankası’nda Sağlam Kart kredi kartı için sistemde şu limitler koyulmuştur: Klasik Sağlam Kart için limit miktarınızın %10’u nakit avans olarak kullanılabilir. ( Maksimum miktar 500 TL’dir. ) Gold Sağlam Kart için limit miktarınızın %10’u nakit avans olarak çekilebilir. ( Maksimum sınır 1000 TL’dir ) Platin Sağlam Kart için limit miktarınızın %10’unu nakit avans olarak alabilirsiniz. ( Maksimum miktar 2000 TL’dir. ) Belirttiğimiz gibi Kuveyt Türk taksitli para seçeneği yoktur. Her nakit avans işlemi yaptığınızda 1.25 TL ‘lik bir ücret ödemesi yaparsınız.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ