Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9 Şubat 2020

Kuveyt Türk Bankası, Kuveyt sermayeli bir bankadır ve Türkiye’de ilk defa olarak 1989 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 1999 yılıyla beraber ise Bankacılık Kanunu’na bağlı özel bir finans kurumudur. Yenilikçi ve dinamik yapısıyla dikkat çeken Kuveyt Türk hem yurt içinde hem yurt dışında şubelere sahip olarak kaliteli, güvenilir ve istikrarlı bankacılık hizmeti sunma vaadiyle müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir. Kuveyt Türk’te birçok kredi ürünü ve banka hizmeti sunulmaktadır. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri telefon numarası ile ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri için Uzun Süre Beklemeyin!

Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi ile bu serviste uzun süre beklemenize gerek kalmayacak! Müşteri hizmetleri çağrı merkezini 444 0 123 no’lu hattan arayabilir ve doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmeyi sağlayabilirsiniz. Bunun için oldukça pratik bir yöntemi kullanmanız yeterli olacaktır; hattı aradıktan sonra sırasıyla 2 ve 0 rakamlarına basın! Bu şekilde hatta uzun bir süre bekleyip, zaman kaybetmiş olmayacaksınız.

KuveytTürk müşteri çağrı merkezinden banka şubesine gitmek zorunda kalmadan banka bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür. Bunları ses kaydından gerçekleştirebileceğiniz gibi direkt olarak müşteri temsilcisine de sorgulatabilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri numarası öğrenme de müşteri hizmetlerinden alabileceğiniz bilgiler arasında yer almaktadır. Sizden bunun için istenecek bazı bilgileri girdikten sonra bankadaki müşteri numaranızı öğrenmiş olacaksınız. Bu hattan bankaya ulaştığınızda ise sizden belli bir ücret alınmaktadır.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; Kuveyt Türk SMS Kredi

Türkiye’de avantajlı banka kampanyaları, ürünleri ve hizmetleri ile önde gelen bankalardan bir tanesi olan Kuveyt Türk Bankası yurt içi ve yurt dışında birçok şube aracılığıyla müşterileri ile buluşmaktadır. Bankacılık işlemlerinde gelişmiş dijital bankacılık platformunu da kaliteli ve hızlı bir biçimde kullanıma açan Kuveyt Türk 1989 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bu yazıda Kuveyt Türk sms kredi hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

SMS Yöntemi ile Kredi Başvurusu Yapılmıyor!

Kuveyt Türk internet ve telefon bankacılığı ile belli kolaylıklar sağladığı gibi Akıllı SMS adı verilen bir sistemle sms yöntemini de müşterilerine sunmaktadır ancak sms ile kredi başvurusu yapılmamaktadır. Kredi başvurusu yapmak istediğinizde direkt olarak Kuveyt Türk şubelerine gidebileceğiniz gibi bankanın resmi web sitesinden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde KuveytTürk sms kredi kartı başvurusu da sms yöntemine açık değildir. SMS ve telefon bankacılığından bu başvurular yapılmamaktadır.

KuveytTürk Bankası’nda kredi için talebinizi ilettiğinizde değerlendirme sürecinin ne durumda olduğunu sorgulatıp takip etmeniz mümkündür. KuveytTürk kredi başvurusu sorgulama işleminizi dilerseniz 444 0 123 nolu bankanın çağrı merkezinden ( Ses kaydıyla veya direkt müşteri temsilcisine bağlanarak) ya da internet şubesinden öğrenebilirsiniz. İnternet şubesine giriş işlemlerinizi yaptıktan sonra menüden ilgili başlığı bulup sonuca bakabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanmak için bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kredi başvuru takibiniz için şubeye gidebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ