Kuveyt Türk Fatura Ödeme - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kuveyt Türk Fatura Ödeme

9 Şubat 2020

Kuveyt Türk Bankası, özel bir bankadır ve Kuwait Finance House tarafından desteklenmektedir. Çok sayıda şubesi bulunan, Türkiye genelinde olduğu kadar yurt dışında da faaliyet gösteren banka dinamik bir çalışma sistemini benimsemektedir. Hizmetlerinin kalitesiyle müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan Kuveyt Türk; kampanyalar, fırsatlar, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi aracılığıyla Türkiye bankacılık sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Kuveyt Türk’te çok sayıda işlemi birçok kanal ile yapmak mümkündür. Kuveyt Türk fatura ödeme işlemlerinizi de pratik ve hızlı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Ödemeler Artık Daha Az Stresli!

Fatura ödemeleri genellikle çoğu insanın sıkıcı bulduğu ve her ay takip etmek zorunda kaldıkları işlemlerdir. İnternet bankacılığı ve diğer ödeme kanallarının gelişmesi ile beraber bu konudaki zorluklar azalmıştır. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vermeyi tercih edebilirsiniz. KuveytTürk fatura sorgulama işleminiz içinse internet şubesi, banka şube, ATM ve çağrı merkezinden bilgi almanız mümkündür. Su, cep telefonu, elektrik ve doğalgaz gibi harcamalarınızın faturalarını bu kanallar aracılığıyla takip edebilir; ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk fatura ödeme ücreti ile ilgili de kısaca bilgi verecek olursak; bankaya otomatik ödeme talimatı verdiyseniz ve bankanın kredi kartından (bireysel) ödeme yapacaksanız herhangi bir ücret alınmamaktadır. Bunun dışında gişeden ödeme yapıyorsanız 1 TL ödeme ücretiniz vardır. Otomatik ödeme ile ilişkili olarak hesabınızda ödemeniz için bakiye kalmamışsa KuveytTürk tarafından size sms bilgisi gönderilir.

Kuveyt Türk Fatura Ödeme

Kuveyt Türk EFT Saatleri

Kuveyt sermayeli olarak Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk; istikrarlı, güven veren ve çağdaş bir çizgi belirlemiştir. Yurt dışı da dahil olmak üzere 400 şube ile çalışan banka Türkiye’de 1989 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuveyt Türk Bankası’nda birçok işlemle beraber para transferlerinizi de yapabilirsiniz; bu işlemleriniz pratik olmalarının yanı sıra sizin için ekonomik açıdan avantaj sağlar. KuveytTürk EFT saatleri ise müşterilerin en çok merak ettikleri konular arasında yer almaktadır.

Mobil ve İnternet Bankacılığında EFT Ücretsiz!

Kuveyt Türk Bankası’ndan EFT yapacağınız zaman belirli saatler arasında bu işlemlerinizin tamamlanması gerekmektedir. EFT gerçekleştireceğiniz kanala göre saatler farklılık göstermektedir. Kuveyt Türk mobil bankacılık veya internet bankacılık için EFT en geç 17.20’ye kadar yapılabilir. Şubelerde ise en son EFT yapılabilme saati 16.55’tir. EFT işlemlerinin dışında havale yöntemiyle de sıkça para transferleri gerçekleştirilmektedir. Havale işlemlerinizde KuveytTürk havale saatleri için bir sınırlama bulunmamaktadır.

KuveytTürk EFT ücreti; EFT yaparken genellikle belli bir ücret ödenmektedir fakat Kuveyt Türk’te internet ve mobil kanallarında EFT yapılırken herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hesaptan isme veya başka bir bankada bulunan hesaba para transferi yapabilir; aynı bankaya ait hesaplar arasında da transfer gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk, mobil ve internet banka sisteminde çok sayıda insan tarafından sıkça kullanılan EFT işleminden ötürü ücret almayarak müşterileri için karlı bir fırsat sunmaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ