Kuveyt Türk ATM Para Çekme Limiti - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kuveyt Türk ATM Para Çekme Limiti

9 Şubat 2020

Kuveyt Türk, Kuwait Finance House’a bağlı olarak 1989 yılında Türkiye’deki sektöre katılan özel bir bankadır. 400’den fazla şubesiyle yurt dışında ve Türkiye’de bankacılık hizmetini sürdüren Kuveyt Türk, müşterileri için çeşitli ürün ve hizmet seçenekleri sunmaktadır. Kuveyt Türk’te ATM işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazımızda Kuveyt Türk ATM Para çekme limiti ile ilgili bilgi vereceğiz.

Kuveyt Türk ATM’lerinde Yüksek Para Çekme Limiti!

KuveytTürk ATM’den en fazla ne kadar para çekilir? Kuveyt Türk Banka ATM’lerinden birçok işleminizi yapabildiğiniz için para transferlerinizi de halledebilirsiniz. Hemen her bankada olduğu gibi Kuveyt Türk Bankası da günlük olarak yapacağınız para transferlerinize bazı sınırlamalar getirmektedir. Burada size sunulan bir avantaj da bulunmaktadır; Kuveyt Türk’te bir günde çekebileceğiniz para 3.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakam da birçok bankaya göre yüksektir. Ayrıca nakit avans çekimi yapmak isterseniz bunun da bir limiti bulunmaktadır; ATM’lerden günlük olarak en fazla 500 TL nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Bankanın şubelerindeki ATM’leri kullanırsanız para çekim limiti 10.000 TL olacaktır.

KuveytTürk ATM’den en fazla kaç para yatırılır? Para çekim işlemleriniz gibi para yatırma işlemlerinizde de belli bir günlük limit bulunmaktadır. ATM’den 24 saat içinde en fazla 19.000 TL para yatırabilirsiniz. Özellikle para çekme limitiniz için arttırma isteğinizi bankaya iletmeniz mümkündür. Böyle bir talebinizin olması durumunda günlük ATM para çekme limitiniz maksimum 6.000 TL olmak üzere yükseltilebilecektir. Bunun içinse bankanın müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz: 444 0 123

Kuveyt Türk ATM Para Çekme Limiti

Kuveyt Türk ATM Para Çekme Limiti; Kuveyt Türk Cumartesi Açık mı?

Kuveyt Türk Bankası özel bir banka olarak Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerine finansal destek sağlamakta ve bankacılık hizmeti sunmaktadır. Banka, Kuveyt merkezlidir ve Türkiye’deki öncü bankalar arasındadır. Kurumsal, yeniliğe açık ve seçkin bir hizmet vizyonunu hedefleyen Kuveyt Türk’te avantajlı ürün ve hizmet fırsatlarından faydalanmanız mümkündür. Bazı bankalar müşterilerin hafta sonu da şubelerden banka işlemleri yapma ihtiyacını karşılamak için Cumartesi günü açıktırlar. KuveyTürk cumartesi açık mı? sorusunun cevabı ise bu bakımdan sıkça merak edilmektedir.

Hafta Sonu Şube Hizmeti Yok

KuveytTürk cumartesi açık şubeler; Kuveyt Türk Bankası hafta sonu şube hizmeti vermemektedir. Kuveyt Türk Bankası ile ilgili şubeden işlem yapmak istediğinizde Cumartesi ve Pazar haricindeki günleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında şubeye gitmeden yapılabilecek banka işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Kuveyt Türk ATM’leri, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı müşteriler için bankacılık hizmeti sunmaya hafta sonları da devam etmektedir.

Kuveyt Türk Bankası’nda belirttiğimiz gibi şube işlemlerinizi hafta içi yapabilirsiniz. Bunun için mesai saatleri içinde bankaya uğramanız gerekmektedir. KuveytTürk mesai saatleri sabah saat 08.30’da başlamaktadır ve 17.00 ‘de de sona ermektedir. Bu saatler arasında sadece öğle tatilinde banka kapalı olacaktır. Şube işlemlerinizi gerçekleştirmek için bankaya gitmeyi planlıyorsanız 12.30’da başlayan ve 13.30’da biten öğle arasını da dikkate almanız gerekmektedir. Banka bu saatler arasında müşterilerine şube hizmeti sunmamaktadır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ