Kosgeb İletişim - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kosgeb İletişim

24 Şubat 2020
Kosgeb İletişim

Kosgeb İletişim

Kosgeb İletişim hakkında öğrenmek istediklerinizi sizin için derledik, sizin iletişim bilgilerini kolaylıkla bulmanızı sağlamak ve bunun yanında kurslarla ilgili bilgileri de sizin için hazırladık. Kurslar ve iletişim bilgileri şehirden şehir e göre değişebilir size vereceğimiz bilgilerle tek bir yere tıklamanızla bütün iletişim bilgilerine ulaşmanızı sağlayacağız.

Kosgeb İletişim

İletişim bilgilerine ulaşmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken altı çizili yere basarak çıkan sayfadaki haritada yerinizi seçmek. Yeriniz derken şehrinizi seçerek bütün her bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Kosgeb İletişim Müdürlükleri

Türkiye’nin her şehrinde kobilere hizmet sağlayan destek olan kosgeb şehirlerde bulunan Hizmet Merkezi Müdürlükleri ile iş yeri açmak isteyen girişimcilere destek olmaktadır. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olur şehrinizden bulunan müdürlüklerine kosgeb destek programları ve uygulamalı girişimcilik eğitim kursları için başvurulur. Müdürlüklerin adresi, telefonu ve e-mail bilgileri gibi bilgileri altı yazılı olan yerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu açılan sitede çıkan haritada şehrinizin olduğu yere bastığınızda şehrinizde olan kosgeb müdürlükleri hakkında olan bütün bilgiler size sunuluyor. Örneğin Konya’ da bir tane kosgeb müdürlüğü bulunur. İstanbul’ u tıkladığınız zaman karşınıza beş tane Kosgeb İletişim bilgileri çıkmaktadır. Size en yakın olanı seçip orayla iletişime geçebilirsiniz. Son örneğimizi verecek olursak Ankara’ da üç tane müdürlük bulunur bunlardan biri Ostim’ de, diğeri Sincan’ da sonuncusu da Çankaya’da bulunmaktadır. Bu şekilde bütün şehirlerde bulunan müdürlüklerin iletişim bilgilerini öğrenmeniz oldukça kolaydır.

Kosgeb İletişim

Kosgeb İletişim

Kosgeb İzmir

İzmir de bulunan kosgeb müdürlükleri iki tane olup kuzey ve güney olarak ikiye ayrılmış.

Kosgeb İzmir Kuzey Müdürlüğü

Atatürk OSB 10013 sok. P.K 35477 Çiğli/ İzmir adresi kuzey bölgesinin adresidir. Kuzey bölgenin telefon numarası ise 0 312 595 25 91 şeklindedir.

Kosgeb İzmir Güney Müdürlüğü

Atatürk Cad. No:92 Kat:4 Konak / İzmir adresinde bulunan müdürlük güney olarak ayrılan bölümdür. Telefon numarası ise 0312 595 25 35 olarak bilinmektedir.

İstediğiniz diğer bilgileri yukarıda iletişim başlığının altında bulunan altı çizili yere tıklayıp öğrenebilirsiniz.

Kosgeb Bursa

İzmir’in gibi Bursa’da da iki tane müdürlük bulunmakta fakat bunlar kuzey ve güney diye değil. Batı ve doğu olarak ayrılan Bursa Kosgeb Müdürlükleri iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Kosgeb Bursa Batı Müdürlüğü

Üçevler mah 2. Sok. no:12 kosgeb binası 16120 Nilüferde bulunan müdürlüğün telefon numarası 0 312 595 25 16 olarak geçmektedir.

Kosgeb Bursa Doğu Müdürlüğü

Millet mah. 11 Eylül Bulvarı no: 16 daire:1 Yıldırım/ Bursa olan müdürlüğün telefon numarası 0 312 595 25 86.

Kosgeb İletişim

Kosgeb İletişim

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ