Kosgeb Bursa - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kosgeb Bursa

29 Şubat 2020
Kosgeb Bursa

Kosgeb Bursa

Kosgeb Bursa içerisinde bulunan bir tane il müdürlüğü ve yedi tane ilçe temsilcileri bulunmaktadır. Yeni veya genç girişimcilere hem de esnaflara, kobilere hizmet sağlamak için açılmışlardır. Kosgeb tarafından sağlanan desteklerin içinde biri oldukça rağbet görmektedir oda yeni girişimcilik destek programıdır. Sadece Bursa’ da değil bütün ülkede bu destek programa ilgi oldukça yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu destek programından önce almanız gereken uygulamalı girişimcilik eğitimleri vardır. Bunlar size desteklerle ilgili bilgi sağladığı gibi işletmeniz için gerekli bilgileri de sunmaktadır. Sanayisi oldukça büyük olan Bursa’ da Kosgeb kurslarının ne zaman olduğu ve iletişim bilgileri için yazımızı sizin için hazırladık.

Kosgeb Bursa Girişimcilik Kursu Başvuru Tarihleri

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi yeni girişimcileri için oluşturulmuş olan girişimcilik destek programı öncesinde yapmanız gerekenler bulunmaktadır. Destek programına başvuru yapmadan önce eğitimi almanız ve başarılı bir şekilde bitirmeniz gerekmektedir ardından size verilen sertifika ile başvuru yapabilirsiniz. Tabi bu sertifikayı almanız için eskiden bir yol bulunmaktaydı oda düzenlenen eğitimlere katılmanız gerekmekteydi. Artık hem seminerlere katılabilirsiniz ya da istemiyor iseniz internet üzerinden eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden eğitimler için öncelikle e-devlet le sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Kosgeb artık işlemlerinin çoğunu e-devlet sistemiyle yapmaya başladı. Eğitimlerin başlama tarihleri hakkında henüz bir bilgi verilmedi ve bunu en güncel olarak altı çizili yerdeki sayfadan takip edebilirsiniz. Onun dışında size vereceğimiz kosgeb bilgileri ile mesai saatleri içinde isterseniz gidip isterseniz arayarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Sadece yeni girişimciler için geçerli değil, esnaflığınız devam ederken de aklınıza bir iş geldi iş yerinizi büyütmek istiyorsanız onunla ilgili soruları da sorabilirsiniz.

Kosgeb Bursa

Kosgeb Bursa

Kosgeb Bursa Merkez Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Devlet kurumu olan kosgebin genç girişimciler ve kobiler için Bursa’ da bulunan müdürlüğünün iletişim bilgileri aşağıda bulunmaktadır.

3 Evler Mah. 2. Sokak No:12 16120 / Bursa kosgebin merkez adresidir.

2 tane telefon numarası bulunup bunlar 0 224 808 16 00 – 0 224 443 27 46 ikisini de arayabilirsiniz.

Son olarak Kosgeb Bursa e-mail adresi Bursa@kosgeb.gov.tr olarak geçmektedir.

Kosgeb Bursa

Kosgeb Bursa

Temsilciliklerinin Adresi

Bursa müdürlüğünce kurulan olası sıkışmalarda vatandaşların sıkıntılar çekmesini engellemek için il ve ilçelere ek olarak temsilcilikler kurulmuştur. Bursa’ da bu konuda olan sıkışmalar ve yoğun ilgiden dolayı bir çok ilçede temsilcilik kurulup bu yoğunluğun azalması hedeflenmiştir. Bursa’da bulunan bütün temsilciklerin iletişim bilgileri ve adresleri aşağıda bulunmaktadır.

Orhangazi: Yalova yolu üzerinde hürriyet mahallesi 38/1 telefon numarası: 0 224 573 81 69.

İnegöl: Osb idari binası B blok 16425 telefon numarası: 0 224 714 82 60.

Karacabey: Cambalı mahallesi kulaksız ağıl mevki telefon numarası: 0 224 671 85 48.

Nilüfer: organize sanayi caddesi 2. Sokak no: 2 16140

Gemlik: ırmak sokak no:136 telefon numarası: 0 224 513 10 23.

Mustafa Kemal Paşa: Feyzi çakmak caddesi Atatürk mahallesi No: 200 1650 telefon: 0 224 618 05 25

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ