Korana Virüs Banka Kredi Ertelemeleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Korana Virüs Banka Kredi Ertelemeleri

28 Mart 2020

"<yoastmark

Korana Virüs Banka Kredi Ertelemeleri, Çin’den yayılmaya başlayan bütün dünyası etkisi altına alan virüs hızla yayılmaya devam etmekte. Devam ederken de bütün ülkelerde ekonomiyi olumsuz yönde etkiledi, bu olumsuzluğu en aşağı indirebilmek için birçok çalışma, çeşitli tedbirler alınıyor. Bankaların açıkladığı bilgiler doğrultusunda insanların faydasına olduğu için vatandaşlar oldukça memnun olmuşlardı. Ama akıllarda bunun nasıl olacağı konusunda sorular oluşmaya başladı, çünkü nasıl faydalanacağı konusunda bilgilendirme yeterince yapılmadı. Sizin için bankaların yaptıkları kampanyalardan yazımızda bahsettik.

Korana Virüs Banka Kredi Ertelemeleri Başvurusu

Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de çeşitli özel ve kamu bankaları ekonomiyi kötü etkileyen virüsten dolayı kampanyalar yaptılar. Bu kampanyalar doğrultusunda bankaların kendileri aldıkları kararlar doğrultusunda borç erteleme imkanları verildi. Bazı bankalar ise bu fırsatların yanında başka kampanyalar ile vatandaşlara hizmet vermekte. Vatandaşların bu imkanları nasıl kullanacaklarını, nasıl yararlanabileceği ise biraz havada kaldı yeterli açıklama yapılmadı. İnternet üzerinden birçok arama yapılmakta bu konu hakkında bankaların kendi inisiyatifleri olduğu için her bankada başvuru işlemi farklı olabilmekte. Virüsün artmaması için şubelere gitmek yerine internet ve mobil bankacılığın yanında müşteri hizmetleri ile işlemleri yapabilirsiniz. Her ne olursa, hangi banka olursa olsun bu işlemleri yapmanız için şubelere gitmenize gerek kalmayacak. Hepsini internet üzerinden ya da telefonla arayarak halledebileceksiniz.

"<yoastmark

İş Bankası Korana Virüs Banka Kredi Ertelemeleri

İş Bankası yaptığı açıklama ile bunun nasıl yapılacağını askıda bırakmadı ve net bir şekilde anlattı. Bankanın mobil uygulaması İş Cep aracılığı ile başvuruları yapabileceksiniz. Borç erteleme işlemleriniz için uygulamada kampanyalar bölümünden ya da internet bankacılığı aracığıyla rahatlıklar yapabileceksiniz. İş bankasının yaptığı bir diğer kampanya kredi kartı borçlarının da ertelenmesi. Herhangi bir şart olmadan yine mobil ve internet bankacılığı ile yapabileceğiniz bir işlemdir bu işlemde.

Yapı Kredi Bankası Korana Virüs Banka Kredi Ertelemeleri

Yapı Kredi Bankası bütün işlemlerini mobil bankacılık aracılığı ile olacağını bu platformdan başvuru yapılacağını açıkladı. Şimdilik borç erteleme işlemin de kampanya yapan banka başka bir konuda açıklama yapılmadı.

"<yoastmark

Garanti Bankası Kredi Ertelemeleri

Bankanın müşteri hizmetlerinde henüz nasıl yapılacağı hakkında bilginin verilmediği en yakın zamanda bilgilendirmenin yapılacağı söylenmektedir. Belki siz bu yazıyı okurken bunun açıklaması çoktan Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden yapılmış olacaktır. Ondan dolayı müşteri hizmetleriniz aramanız daha güncel olacaktır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ