Kolay Kredi Veren Bankalar | Kolay Kredi Onayı Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Kolay Kredi Veren Bankalar | Kolay Kredi Onayı Veren Bankalar

28 Mart 2022

Kolay Kredi Onayı Veren Bankalar Hangileri

Kolay Kredi Onayı Veren bankalar

Kredi çekmek için kararınızı verdiniz ve kredi başvurusunda bulunmadan önce; bankalar hakkında bilgilere ve verdikleri faiz oranları için araştırma yaptınız. Sizin istediğiniz kredileri kolay bir şekilde onaylayan bir banka çalışmak olacaktır. Kredi onayı kolay veren bankalar hakkında bilgileri sizin için hazırladık bu yazımız gibi gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Bankalardan bazıları diğerlerine göre daha kolay, bazıları ise diğerlerine göre daha zor kredileri verir mi? Bu soruya cevap olarak evet deriz. Bankalar sizin için kredileri kolay vermesinde bazı nedenler vardır. Bunlardan birinci sebep bankaların kredi politikaları. Şayet bankalar ihtiyaç kredisinde ya da başka kredi türleri için daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyorsa kredi kampanyaları oluşturarak indirimli faiz oranları veriyor. Ek olarak kolay kredi onayı kime çıkar sorusu aklınıza gelen ilk iki madde içinde çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Yani açıklayacak olursak kredi notunuz ve sigorta kriterleri kredi çekmek isteyenlerin lehine oluyor.

Kolay Kredi Onayı Veren bankalar

Neden bazı bankalar kolay kredi onayı veriyor? 

Bunu bir örnekle açıklayacak olursak A bankası kredi verirken ön şartını; 1200 kredi notu ve bunun yanında en az 6 ay sigortalı olarak bir yerde çalışmanız olsun. Yine bu banka yeni politikasında; puan limitini 1000’e ve sigortalı olarak çalışma koşulunuz 2 aya çekebiliyor. Bazı durumlarda bu rakamları daha da aşağı çekebilirler bankalar. İşte böyle politika değişikliği olan dönemler bankaların kolay olarak krediler verdiği dönemler olduğunu söylemek doğru olacaktır.  Kimi bankalar için bu süreç bazı dönemler olsa da bazı bankalar ise politikalarını en kolay onaylanan kredi sağlamak için oluşturuyorlar.

Kolay kredi veren bankalar başvurusu diye size birkaç bankanın ismini vermek sizi bir noktaya ulaştırmaz. Bankalar değişik dönemlerde politikalarında değişkenlikler yapabiliyor.  

Kolaylıklı krediyi size veren bankaların kredi faiz oranları; başka bankalara göre daha fazla bir oran ile size krediyi verebilir. Bu duruma bakacak olursak aslında sizin daha iyi koşullarda alacağınız bir krediyi siz daha pahalıya almış olacaksınız. Krediyi çekeceğiniz zaman bankanın kolay olarak krediyi verip vermediğini öğrenmeden önce; kredi notunuzun kaç olduğunu öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır. Şayet kredi notunuz bankaların istediği düzeyde ise size her banka kolayca kredi imkanı sunacaktır. Kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız Findeks kredi notu kaç olmalıdır  yazımızı okuyarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Nakit para ihtiyacınız çok acil değilse ve kredi notunuz düşük ise;  kredi çekmeden önce kredi notunuzu yükseltmelisiniz aksi taktirde size çok düşük miktarlarda krediyi zorlu bir şekilde vereceklerdir. Kredi notunuzu nasıl yükselteceğinizi merak ediyorsanız sitemizde bulunan Kredi Notu Yükseltme yazımızı okuyarak bu işlemi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Kolay Kredi Onayı Veren bankalar

Kolay kredi veren bankalar?

Kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye gelecek olursak bunlar arasında;

-İlk önce QNB Finansbank,

Garanti Bankası,

AKBANK,

-Yapı Kredi bankası olduğunu görmekteyiz.

Ayrıca bankaların kolay onay verdiği dönemleri öğrenmek için bankaların sitelerini takip etmelisiniz. 2022’de en rahat krediyi veren banka kredi şartlarında değişikliğe gidebiliyor, bu yüzden bu durum değiştirebiliyor. 

Banka kolay olarak da kredi verse zor olarak da; kredi imkanı sunsa asla unutmamanız gereken ilk şey krediyi her türlü şartta geri ödeyecek olmanız. Banka size kredi imkanını size kolay sunabilir ama krediyi geri ödeme koşulunuzda bir değişiklik olmuyor. Bu krediyi her halükarda ödeyecek olan yine sizsiniz. Size önerimiz kredi çekmeden önce yapmanız gereken; bütün bankalar araştırarak, bankaların vermiş olduğu kredi faiz oranlarını karşılaştırmak. Bu kredi faiz oranlarından sizin bütçenize en uygun olanı veren bankadan krediye talebinde bulunmak.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ