İş Bankası Trafik Sigortası - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

İş Bankası Trafik Sigortası

15 Mart 2020

"<yoastmark

İş Bankası trafik sigortası Başvurusu, zorunlu trafik sigortası ve kapsamlı kasko seçenekleriyle sizlere sunulmakta. Kara yolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası yani trafik sigortası, bankanın vermiş olduğu hizmetleri dahilinde Anadolu Sigorta güvencesiyle sunuluyor.

İş Bankasının sunduğu trafik sigorta seçenekleri içinde yer alan Anadolu Sigorta Maksimum Trafik Sigortası seçeneklerinde;

  • Trafik Sigortası
  • Artan Mali Sorumluluk Sigortası
  • Hukuksal Koruma Sigortası
  • Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
  • Anadolu Hizmet Trafik Sigorta

Kapsamlarının da içerisinde yer aldığı banka geniş güvence seçenekleriyle hizmet veriliyor, sizde aracınızı güvence altına almak istiyorsanız banka ile çalışabilirsiniz, İş Bankası trafik sigortası kaç taksit müşteriye göre değişebilmektedir.

"<yoastmark

İş Bankası Trafik Sigortası Genel Şartları

İnternetten trafik sigortası yaptırmak isteyip şubeye gitmek istemeyenler için İş Bankası İnternet Şubesi ve İş Cep ile hizmet sunuluyor. Bankanın sunduğu trafik sigortası seçenekleri;

  • Standart Trafik Sigortası
  • Ekstra Trafik Sigortası
  • Süper Trafik Sigortası
  • Sınırsız Trafik Sigortası şeklindedir.

İstenilen paketler seçilerek, anında yararlanma sağlanabilir. Bankanın sunduğu bu hizmetlerinden ilk defa sigorta kullanacak kişilerin, bank şubelerine başvuru yapmaları gereklidir. Sınırsız Trafik Sigorta paketi sadece otobüsler ve kamyonlar için geçerli değildir bunlar dışında diğer araçlar için sunulan bir hizmettir.

İş Bankası Trafik Sigortası Fiyatları ve İş Bankası Birleşik Kasko Sistemi

İş Bankası Anadolu Sigorta güvencesiyle kapsamlı araç kasko paketleri de bulunmakta ve müşterileri beklemektedir. Zorunlu trafik sigortaları dışında sunulan ve isteğe göre yapılan kasko sisteminde, ihtiyaç duyulan tüm sigorta teminatları sunuluyor.

İndirimler ve kampanyaların bolca sunulduğu kasko paketinde, Anadolu mini onarım hizmeti verilmektedir. Anadolu Sigorta Birleşik Kasko Sigortası hizmetlerinden biri de son model aracınız da herhangi bir çalınma ya da zayi durumların söz konusu olması durumunda aracın aynısını sunuyor.

İlk 1 yıllık sigorta teminatı dahilinde sunulan fırsat ile eskisi yerine yenisi veriliyor son derece güzel bir avantaj. Ayrıca; Deprem, Sel, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri ve Terör Hasarlarına karşı da teminat sağlanıyor.

"<yoastmark

İş Bankası Anadolu Mini Onarım Sistemi

Banka trafik sigortası hizmetleriyle Anadolu Sigorta ortaklığı ile sunan bankanın, Auto Kıng servislerinden Amerikan köklü kuruluşlarından know- how ekipmanlarıyla, mini onarım sistemi sunuyor. Küçük ölçekli hasarların giderilmesi için Anadolu Mini Onarım Hizmeti gibi birçok konuda avantajlar sunuluyor.

İş bankasının sitesine girip iletişim bilgilerinden alacağınız e-postası üzerinden bütün trafik sigorta seçenekleri değerlendirilebilir ve sonrasında online başvuru yapılabilir. Ayrıca 0850 724 0 724 telefon bankacılığı üzerinden günün her saati bilgi alınabilir ayrıca İş Bankası Maksimum kart avantajları için yazımızı okuyunuz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ