İş Bankası Maximum Kart Nedir? Avantajları Nelerdir? - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

İş Bankası Maximum Kart Nedir? Avantajları Nelerdir?

9 Şubat 2020

İş Bankası Maximum kredi kartı kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı farklı seçenekler sunan bir kredi kartıdır. Maximum kart başvurusu yapmak istiyorsanız, İş Bankası Maximum Kart nedir avantajları nelerdir, bunlara göz atalım.

Maximum Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Öncelikle İş Bankası’na yapacağınız kredi kartı başvurunuzda, İş Bankası’nın 3 farklı alanda sunduğu kredi kartı hizmetlerinden size uygun olanına karar vermeniz gerekir. Bu hizmetler; Maximum Kredi Kartları, Logolu Maximum Kartları, Maximum Şirket Kredi Kartları şeklinde 3 başlık halindedir. Size uygun olan kredi kartı hizmeti seçildikten sonra, bu hizmetler altındaki kart türlerinden hangisini tercih etmek isterseniz, bunun için başvuruda bulunmanız gerekir. Maximum Kredi Kartı çeşitleri şu şekildedir;

 • Maximum Klasik Kredi Kartı
 • İş’te Üniversiteli
 • Maximum Premier
 • Maximum Platinium
 • Maximum Gold
 • Aidatsız Maximum Klasik

Bunlar Maximum Kredi Kartları arasında en sık tercih edilen kart türleridir.

Logolu Maximum Kredi Kartları Nelerdir?

Logolu Maximum Kredi Kartları, daha çok kişilere özel tasarlanmış denilebilecek kartlardır. Örneğin kartınızın üzerinde tuttuğunuz takımın arması, üye olduğunuz meslek grubunun logosu gibi görseller yer alabilir. Örneğin, kartınızın üzerinde üye olduğunuz derneğin logosunun yer almasını istiyorsunuz. Bunu İş Bankası’na bildirdiğinizde, sizden bunu kanıtlayacak birtakım belgeler talep edilecektir ve bu belgeleri tamamladığınız takdirde, kartınıza istediğiniz logo basılacaktır. Eğer takım logosu olmasını talep ederseniz, bunun için ek belge götürmenize gerek yoktur.

Bankanın ticari müşterilerinin başvurabileceği bir başka kart türü de bulunuyor. Bu kart türleri de şu şekildedir;

 • Visa Maximum Şirket Kredi Kartı
 • Maximum Tema Şirket Kredi Kartı
 • Master Card Maximum Şirket Kredi Kartı
 • İhracatçı Kart Premium
 • İhracatçı Kart

Maximum Kart Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanabileceğiniz Maximum Kart’ınızla, alışveriş yaptıkça kartınızın içinde Maxi puanlarınız, İş Bankası Maximum Kart Avantajları arasındadır. MAxşmum Kart’ınızı yurt dışında VISA, MasterCard, Discover ve Diner’s Club amblemlerini gördüğünüz her yerde kullanabilirsiniz. Eğer kartınızı yurt dışında kullanırsanız, hesap özetiniz tercih ettiğiniz tercih ettiğiniz döviz cinsinden tarafınıza iletilecektir.

Alışveriş yaptıkça kazandığınız Maxi puanlarınızı, kartınızda biriktirmeyi tercih edebilir ya da istediğiniz zaman harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Kartınızda ne kadar Maxi puanınız olduğunu merak ediyorsanız, kredi kartı hesap özetlerinizde, İş Bankası bankamatiklerinde, 0850 724 0 724 numaralı telefondan, Maximum Mobil uygulaması üzerinden ya da tüm İş Bankası şubelerinden puanınızı öğrenebilirsiniz. Kartınızda biriken Maxi puanlarınızı en geç 2 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde puanlarınız silinebilir.

İş Bankası Maximum Kart Nedir? Avantajları Nelerdir?

İş Bankası Maximum Kart Nedir; Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer İş Bankası müşterisiyseniz, Maximum Kredi Kartı başvurunuzu, İşBank Mobil Cep uygulaması üzerinden oluşturmanız mümkün. Banka müşterisi değilseniz de hem İş Bankası şubelerinden hem de İş Bankası’nın sitesi üzerinden kredi kartı başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Kartınızın çıkmasında sahip olduğunuz kredi notunuz, siciliniz, ve müşteri limitleriniz önemli rol oynamaktadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak, kartınızın çıkmasının onaylanıp onaylanmadığı bilgisi, size mesaj yoluyla bildirilir. Kartınızın çıkması onaylandığı takdirde, kartınız adresinize gönderilecektir.

Aidatsız Maximum Kredi Kartı Nedir, Nasıl Alınır?

Kart aidatlarından şikayet edenler için, İş Bankası Maximum Kart Avantajları arasında, aidatsız kart seçeneğiniz de bulunuyor. Kartınızdan herhangi bir şekilde kart aidatı alınmadığı gibi, diğer Maximum Kart kullanıcılarının yararlandığı her şeyden yararlanabilirsiniz. Aidatsız karta başvurmak için yapmanız gereken, büyük harflerle AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ