İş Bankası Kredi Faiz İndirimi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

İş Bankası Kredi Faiz İndirimi

22 Mayıs 2020

"İş

Merkez bankasının yaptığı politikalar sonucunda bankaların hepsi Faiz İndirimi açıklaması yapmaya başladılar ve bunlarla ilgili açıklamaları bankalar tek tek sunuyor. İş bankasının da açıklaması geçikmedi onlarda yaptıkları açıklamalarla kredi türlerinde taşıt, konut ve ihtiyaç kredi faiz indirimi nedir sorusunu açıklamaya başladılar. Kamu ve özel bankaların hepsi indirimler konusunda birbirleriyle yarış içindeler. Bunun sebebi bankayı tercih eden müşteri sayısının artmasını istemelerinden dolayı. Bankaların kendi içlerinde ki bu çekişme müşteriler tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor. Bilindiği gibi İş bankasında müşteri memnuniyeti oldukça önemli ve bunun için oldukça fazla çalışıyorlar. Bankanın resmi sitesinde yapılan açıklama sonrasında bu konuda yapılan indirimlere İş bankasının da katıldığı kesinleşti. Düşük Faizli Taşıt kredisi hakkında bilgi almak bankaların sizler için verdiği oranları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

İş bankası Kredileri Faiz İndirimi Oranları

Çoğu banka indirim konularında sona gelirken, bu bankaların arasına İş bankası da katıldı. İnternet sitesinde yaptıkları açıklamalar doğrultusunda bu bilgi kesinlik sağlayıp banka faiz indirimlerini yaptı. Müşteri kazanmak, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla yapılan indirimler hakkında bilgiler yapılan açıklamada mevcuttur. Ama bankanın yaptığı bu indirimler kredi faiz oranlarında bir puan gerileme sağlandı, bu indirim son zamanlarda dahada arttı.

"İş

İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz İndirimi

Paraya sıkışanlar, borçlarını kapatmak için nakit ihtiyacı olanlar bankaların ihtiyaç kredilerine başvuru yapmaktadırlar. Yapılan bu indirimler sayesinde ihtiyaç kredisi çeken insanların yüzü güldü. Bankanın yaptığı açıklama ve faiz indirimi avantajları ile yapılan indirimler kesinleşmiş olup güncel faiz oranları %1,09 oranından %0,99 oranına düşüş sağlandı.

Bunu bir örnek ile açıklayacak olursak bu bankadan 5 bin lira ihtiyaç kredisi çekip vadesini 12 ay olarak seçerseniz aylık geri ödemeniz 450 TL olacaktır. Bunun yanında vade seçeneğini arttırmak isterseniz 36 ay vade ile çekilen kredi aylık 174 TL geri ödeme, 60 ay vade ile çekilecek 5 bin TL, 120 TL aylık geri ödemesi ile ödenecektir.

Bu kampanyadan yararlanıp faiz indirimi etkileri ile bankadan 10 bin TL çekecekseniz aşağıdaki gibi vade seçeneklerine göre hesaplanmaktadır.

  • 10 bin TL 12 ay vade seçeneği ile 900 TL aylık geri ödeme.
  • 10 bin TL 24 ay vade seçeneği ile 481 TL aylık geri ödeme.
  • 10 bin TL 36 ay vade seçeneği ile 347 TL aylık geri ödeme.
  • 10 bin TL 48 ay vade seçeneği ile 277 TL aylık geri ödeme.
  • 10 bin TL 60 ay vade seçeneği ile 238 TL aylık geri ödeme.

Bankalar faiz oranları ile sürekli oynadıkları için size sunduğumuz bu oranlarda değişiklik olabilir en güncelini bankadan öğrenebilirsiniz.

"İş

Konut Kredisi Faiz Oranı İndirimleri

İhtiyaç kredisi indirim yapılan kredi türü içindedir bunun yanında hem konut hemde taşıt kredisinde de indirimler yapıldı. İş Bankası faiz indirimi için duyurduğu indirim sonrası oranlar ise konut kredisinde %0,95, taşıt kredisi faiz indirimi faiz oranı 0,97 olarak değiştirildi. İhtiyaç kredisinde de bahsettiğimiz gibi bu oranlar saniyelik olarak değişebildiği için en güncelini bankanın sitesinden öğrenmeniz gerekecektir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ