İş Bankası İhtiyaç Kredisi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

16 Mart 2020

"<yoastmark

İş Bankası Kredi Türleri

Gerek yeni bir hayat için, yeni bir düzen kurmak için alınan ev, gerekse de hayallerimizi süsleyen sahip olmak istediğimiz bir araba ve yahut da kazancımızı arttırmak için kurduğumuz yeni bir iş yeri. Tüm bunlar tüketici gözüyle aşılması zor bir engel, bir hayal olarak görülse de bu hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi İş Bankası uygun faizli kredi seçenekleriyle sizlere sunmaya devam ediyor ve bu hayalleri gerçekleştirmek için atacağınız adımlarda sizlere destek sağlamaktan asla geri kalmıyor.

Türkiye İş Bankası bünyesinde barındırdığı; Konut, taşıt, ihtiyaç, tarım ve benzeri kredi seçenekleri sayesinde tüketicilerin yüklerini bir nebze olsun hafifletmek ve tüketicilerin ulaşmak istedikleri hayallerine bir adım daha yaklaşabilmelerine yardımcı oluyor.

Türkiye İş Bankası, kurulduğu dönemden bu yana ilk yurt dışı şubelerini açmak, memlekete ilk ATM cihazlarının getirilmesi ve bunların kullanılarak yaygınlaşmasına öncülük etmesi, aynı zamanda ilk İnternet şubelerine hayat vermesi gibi yeniliklere de öncülük etmiştir.

Günümüz de ise bunca öncülüğün mimarı olan İş Bankası bünyesinde uyguladığı uygun faizli kredi seçenekleri ile adından bahsettirmektedir.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Şartları

İhtiyaç kredisi; alışveriş harcamaları, eğitim masrafları, tatil ödemeleri gibi çeşitli kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılan krediler kapsamındadır. Kredi kullanımı öncesi, uygun koşullu seçenekleri dikkatli incelenmelidir. İhtiyaç kredisi kullanım şartları şunlardır;

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Belgelendirilebilir bir gelire sahip olmak
  • Bankalarla yapılan çalışmalarda (kredi ve kredi kartı ödemeleri) istikrarlı olmak
  • Geçerli kredi notuna sahip olmak
  • Kefil istenmesi halinde, gerekli şartları karşılayan bir kefil temin etmek
  • Zorunlu hayat sigortası yaptırmak

İstenen koşulların uygunluğu halinde düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanımı sağlanmaktadır, İş Bankası Kredi Notu Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır yazımızı okuyarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

"<yoastmark

İhtiyaç kredisinin faiz oranı (kredi notuna göre değişmekle birlikte) %2,40 tır, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları biz bunu yazarken bile değişmiş olabileceğinden bankadan güncel öğrenmeniz daha uygun olacaktır.. Geri ödeme planının aylık taksit oranları ve ödenecek toplam tutar, istenen vade süresine göre değişkenlik gösterir.

  • İhtiyaç kredisinde kredi tutarı 3000 TL ile 1000000 TL arasında değişir.
  • Vade süresi 1-36 ay arasında değişir.
  • Kredi miktarı, vade süresi,aylık taksit miktarı ve toplam ödenecek miktar banka resmi sitesinde bulunan hesaplama tabloları ya da İş Ceb uygulaması üzerinden hesaplanabilir.
  • Tüm kanallardan yapılan başvuruların sonuçları, olumu ya da olumsuz olması fark etmeksizin, cep telefonunuza gelir.

Türkiye İş Bankası Alışveriş Kredisi

Hayatın inişli çıkışlı temposunda ne zaman maddi bir desteğe ihtiyaç duyulabileceğini bilmek mümkün değil. Beklenmeyen bir anda kapıyı çalan ödemeler, biriken borçlar ya da çocuğunuzun en iyi eğitimi alması için ortaya çıkan masraflar… Türkiye İş Bankası uygun faizli ihtiyaç kredisi hizmetiyle finansal olarak sizleri desteklemeye hazır.

İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak oldukça kolay, İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için telefon uygulamasından bile yapabilirsiniz. Azami 40.000 TL tutarlı ve 60 ay vadeli kredi için şubeye gitmeden İnternet üzerinden ve ya akıllı telefonlar için tasarlanmış İşCep uygulamasından başvuruda bulunmak mümkün. Başvurunun onay almasının hemen akabinde talep ettiğiniz miktar anında vadesiz hesabınıza aktarılıyor.

Standartlaşmış olan İhtiyaç Kredisi’ne ilave edecek olursak internet üzerinden yapılabilecek alışverişler için de ihtiyaç kredisi adı altında kredi almanız mümkün. Türkiye’nin içerik anlamında en zengin alışveriş sitelerinden olan Hepsi Burada, N11 ve Genpa üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye İş Bankasının sunduğu Anında Alışveriş Kredisinden faydalanabilirsiniz.

Tüketici Destek Kredisi halen çalışan ya da emekli olmuş kişilerin arsa almak, konut tadilat ettirmek ya da düğün masrafları gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına oluşturulmuş bir kredi fırsatıdır.

"<yoastmark

 

İş Bankası Düğün Kredileri

Küreselleşen ve sürekli gelişen bu dünya coğrafyasında karşılamak zorunda olduğumuz ihtiyaçlarımız da bunlarla beraber sürekli değişir ve şekillenir. Örnek vermek gerekirse; yeni evlenen bir çift bekar evinden taşınıp artık iki kişilik yaşayacakları hayatlarına uygun başka bir yer aramak zorunda kalırlar. Çünkü artan ihtiyaçlar bunu gerektirir. Ya da çocuk bekleyen bir anne baba için hali hazırda ellerinin altında bulundurdukları arabaları yeterli gelmeyebilir. Yani yeni gelen bu misafir için daha büyük ve ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilen başka bir araca gereksinim duyarlar.

Düğün yapmak isteyen bir çift ya da evladını evlendiren anne baba bir miktar paraya ihtiyaç duyar. Ya da işleri büyüyen esnaf kardeşimizin, esnaf abimizin gelişen, büyüyen ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için daha büyük bir üretim tesisine ya da daha büyük bir fabrikaya veya birkaç tane fazladan arabaya gereksinimi vardır. Yaptığı bütün yeniliklerle kurulduğu dönemden beri ilklerin bankası olarak isminden sıkça bahsettiren Türkiye İş Bankası, bünyesinde barındırdığı düşük faizli ihtiyaç kredisi sayesinde tüketicinin her türlü ihtiyacında yanında olmaya, yardımını esirgememeye ve yardım elini uzatmaya devam ediyor, İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları oldukça fazla ve uygunlar bunların yanında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi iş bankası, iş bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi sizlere sunulmakta.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 3 YORUM

BİR YORUM YAZ