İş Bankası Esnaf Kredisi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

İş Bankası Esnaf Kredisi

10 Mayıs 2020

"<yoastmark

İş bankasının kredileri birçok konuda verilmektedir bunlardan bazıları bayram kredisi, kobi kredisi ya da ihtiyaç kredisi. Bu kredileri müşterilerine sağladığı gibi kobiler içinde krediler sunmaktadır. İş bankası İhtiyaç Kredisi hakkına bilgi almak istiyorsanız o yazımızı sitemizde bulabilirsiniz. İş Bankası Esnaf Kredisi hakkında bilmek istedikleriniz kampanyaları, başvuruları gerekli belgeleri sizlerle paylaştık.

İş Bankası Esnaf Kredisi Başvurusu

İş Bankası kobi olarak kısaltılan açılımı küçük ve orta büyüklükteki işletmeler yani esnafların yanında olmaya onların zor günlerinde destek olmaya çalışmakta. Esnafların farklı ihtiyaçlarına karşı çözüm odaklı kredileri hazırlayıp işletmelere bunları sunmaktadır. Yani bütün maddi sorunlarınıza karşı İş Bankası sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Bu bankadan aldığınız kobi kredileri ile iş yeriniz için gerekli olan finansal desteğe, sigorta, POS cihazı, yatırım gibi birçok değişik konuda olan sorunlarınızı çözebilirsiniz. İş Bankası Esnaf Kredisi Başvuru Şartları, İş Bankası Esnaf Kredisi Şartları hakkında bankanın şubelerinden yardım alabilirsiniz.

"<yoastmark

Şubeye gitmek istemeyenlerin müşteri temsilcileri ile Gerekli Evrakları ve İş Bankası Esnaf Kredi Limitini buradan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sadece İş bankası değil diğer bankaların kredi türlerini de incelemenizi öneririz bu şekilde sizin için en yararlı olan krediyi, faiz oranını değerlendirerek o bankayı seçebilirsiniz.

İş Bankası Esnaf Kredisi Gerekli Evraklar

Bankanın esnaflara sağladığı krediyi müşterilerine verebilmek için birtakım incelemelerde bulunmaktadır. Bu incelemeleri yaparken sizden bazı belgeleri temin edip onlara vermeniz istenilmektedir. Bankanın sizden istediği belgeler genellikle iş yerinizin mali durumu hakkında bilgi edinilmesi adınadır. Bu yüzden mili durumunuzu gösteren son yıla ait olan bilanço, gelir belgeleri, Ticaret Sicil Gazetesi, ikamet belgesi ve mali tablo gibi belgeler istenilmekte. Belgeleri temin edip belgelerle başvuru yapmanız durumunda kredi talebiniz incelenecektir. Yukarıda da söylediğimiz gibi İş Bankası kobi kredisi veren bankalardan sadece bir tanesidir başka seçeneklerinizde bulunmaktadır.

"<yoastmark

İş Bankası Kobi Kredisi Hesaplama

Esnaf kredisi almak için hangi bankayı tercih edeceğinizi bankalara kredi hesaplaması yaptırarak bulabilirsiniz. Bu şekilde güncel faiz oranlarını bankadan direk öğrenerek sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kredi hesaplama yaparak çektiğiniz kredi miktarına göre ne kadar aylık geri ödeme yapacağınızı görebilirsiniz. İş bankası kobi kredi paketinden sizlere 36 aya kadar vadeli kredi imkanı vermektedir. Çektiğiniz kredi tutarı 250 bin TL’ ye kadar çıkabilmekte. Bazı durumlarda bu miktar değişebilir o yüzden kendiniz bankanın şubesi ile yaptığınız görüşmeler bu konular içinde önemlidir. İş Bankası Esnaf Kredisi Avantajları arasında düşük faiz oranları da bulunmaktadır şu anki faiz oranı 0,99. Ama siz kredi kullanacağınız zaman bu oran düşmüş ya da çıkmış olabilir. Bundan dolayı kesinlikle bankanın kredi hesaplamasını yaptırmalısınız. Bankalar arasından seçim yaparken sizin için en uygun krediyi en iyi vade seçenekleri ile en uygun faiz oranı sunan ve sizin için gerekli olan kredi tutarını bulmak için araştırmaları bankaların şubeleri ile yapmalısınız.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ