Ing Türkiye Kredileri İle Tüketiciye İki Yeni Hak: Nakit İade Ve Düşük Taksit - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Ing Türkiye Kredileri İle Tüketiciye İki Yeni Hak: Nakit İade Ve Düşük Taksit

9 Şubat 2020

Ing Türkiye Kredileri; ING Türkiye, finans sektöründe bir ilke imza atarak ihtiyaç kredisi müşterileri için yeni bir dönem başlatıyor. ING Türkiye bundan böyle ihtiyaç kredisi kullanacak müşterilerine, yenilikçi programı Turuncu Ekstra kapsamında nakit iade ve düşük taksit avantajları sunuyor. Müşterilerin uygun faizli kredi taleplerini en rekabetçi oranlarla karşılayan ING Türkiye, bu doğrultuda hayata geçirdiği yeni uygulaması ile bir ilke de imza attı. Banka, Turuncu Ekstra kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine artık nakit iade kazanma hakkı ve düşük taksit fırsatı sunuyor. Tüketicilerin istek ve beklentilerini uygun koşullarda karşılamayı odağına alan ING Türkiye’de Turuncu Ekstra’lılar nakit iade hakkı kazanırken ihtiyaç kredisinde taksit miktarını da düşürebiliyorlar. Finans sektöründe ‘ilk’ olma özelliği bakımından önem taşıyan bu uygulama ile ihtiyaç kredisinde Turuncu Ekstra’lılara faiz yüzde 0,94 olarak yansıtılıyor.

Ing Türkiye Kredileri; Nakit İade Hakkı Cepte Avantaj Yaratıyor

Nakde ihtiyaç duyan tüketiciler kredinin kullanımının hemen ardından aylık harcamalarının en az 750 TL’sini Turuncu Ekstra’dan yaparak bir sonraki ayki taksit tarihinde de nakit iade hakkı kazanmış oluyor. Bu sayede tüketicilerin taksitlerine de sözleşmenin ilgili ayından daha düşük bir faiz oranı yansıtılıyor.

Nakit İade İşlemi Nasıl Ve Ne Zaman Yapılıyor?

– Nakit iade, kredi ödenmesinden bağımsız olarak ödeme planındaki vade günlerinde yapılıyor.

– Banka, kampanya koşullarına uyan müşteriler için ödemeden bağımsız bir şekilde söz konusu tutarı müşteri kredi hesabına nakit olarak iade ediyor.

– Nakit iadeler, kısmı tahsilat olarak kredi taksitine tahsil edilebiliyor.

– İade edilen nakit tutarlar müşterilerden geri talep edilebiliyor.

Ing Türkiye Kredileri İle Tüketiciye İki Yeni Hak: Nakit İade Ve Düşük Taksit

Ing Türkiye İhtiyaç Kredisi Kişiye Özel Hesaplanıyor

ING Türkiye düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen mevcut ve yeni müşterileri için de faiz oranını yüzde 1,20’nin altına düşürdü. ING Türkiye 18 ay ve üstü vadeli ihtiyaç kredisi müşterileri için faizi 1.19’dan hesaplanıyor. Faiz oranlarını öğrenerek, aylık taksit hesaplaması yapmak isteyen herkes ING Türkiye’nin wwww.ing.com.tr web adresinden e-turuncu ve ihtiyaç kredisi faiz hesaplamalarını kolayca yapabiliyor.

Ing Türkiye Kredileri; Cebe Avantaj Sağlayan Kampanyalar 2020 Yılında Da Devam Edecek

Ing Türkiye Kredileri; Müşterilerinin kredi skoru ve ödeme performansına göre kişiye özel faiz oranları sunan ING Türkiye söylemlerinde; her zaman, her yerden, mükemmel bir müşteri deneyimi sunma hedefiyle faaliyet gösterdiğini belirtiyor. İhtiyaç kredisindeki yüzde 1,19’luk faiz oranı ve Turuncu Ekstra kapsamındaki iade hakkıyla ilgili müşterilerinden gelen ilk tepkilerin çok olumlu olduğunu duyuran banka, 2020 yılında da rekabetçi oranlarla, ihtiyaçlarını erteleyen herkesin yanında olmayı hedeflediğini açıkladı. Yapılan son çalışmalarla birlikte ihtiyaç kredilerinde yoğun talep almaya başlayan ING Türkiye, müşterinin cebine avantaj sağlayan kampanyalarla ekonomiye katkı sağlamaya devam edecek.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ