ING Bank Vadeli Döviz Hesabı Faiz Oranları - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

ING Bank Vadeli Döviz Hesabı Faiz Oranları

25 Mart 2020

"<yoastmark

ING Bank Vadeli dolar hesabı açtırmak için bankanın bütün şubelerinden veya bankanın sitesinden  bu işlemi yapabilir. Sizlere yüksek faiz oranları, ilk 1 yıl hoş geldin faiz oranları ve cazip hesap özellikleri ile Turuncu Hesap sistemiyle ayrıcalıklar sunulur.

Evdeki ya da yeni yaptıkları dolar birikimlerini kazanca dönüştürmek isteyenler yatırımcılar için güncel hoş geldin faiz oranları ile birikimler değerlendiriliyor. Ve vadeli mevduat hesabı ile birlikte yatırımcılar dolarlarını kazanca dönüştürülüyor.

ING Bank Vadeli Döviz Hesabı Faiz Oranları ve Döviz Mevduat Hesabı

İNG Bank vadeli döviz hesabı faiz oranları düştü mü sorusuna cevap olarak güncel oranları banka tarafından sizlere sunuluyor. Faiz Oranları almak için Euro, Dolar ve Sterlin cinsinden hesap açtırmak size kalmıştır siz hangisinde yatırım yapacaksanız onu açabilirsiniz.

Bankanın sunduğu faiz oranlarını, site üzerinden arama yaparak inceleyebilirsiniz, faiz oranı hesaplama araçlarını kullanarak yatırımlarınızın nasıl kazandıracağına bakabilirsiniz. Banka şubelerinden açtığınız mevduat hesabı faiz oranları, internet yada mobil bankacılıkta açılan Dolar mevduat hesaplarına göre daha düşük olmaktadır.

Online bankacılık sistem ürünü olan e-Turuncu hesap, tüm bankacılık işlemlerinin internet üzerinden kolaylıkla yapıldığı bir hesap türüdür. İstediğiniz para cinsinden hesap açılışı yapılabilir.

"<yoastmark

ING Bank Vadeli Döviz Hesabı Faiz Oranları Nasıl Hesaplanır

Hesabı Faiz Oranları Nasıl hesaplanır sorusuna Ing turuncu hesap faiz hesaplama sisteminden banka şubesi hesabı ve internet şubesi güncel olarak orada hesaplayabilirsiniz. Eğer yatıracağı para 10 milyon dolara kadar olan müşteriler, 32 gün vadede %0,50 oranında faiz alabilmektedirler. Bu limiti yani 10 milyon dolarla sınırlı olmak üzere; 32 gün ila 35 gün vade aralığında banka tarafından uygulanan faiz oranı yüzde 1 olarak verilmekte.

Daha yüksek faiz oranı almak isteyen yatırımcılar, internet veya mobil bankacılık üzerinden işlem yapabilirler. İNG Bank’ın sunduğu Hoş geldin kampanyası ise bankaya yeni gelen müşterilerin hesap açtıktan sonra ilk 1 yıl için geçerlidir. Hesabınızın türünü kendi paramız yani TL yaparsanız %16,5 olan faiz oranı, Kampanyaya katılan ve Turuncu Hesap açan müşterilere %17’ye kadar sunulabilmektedir.

E- Vadeli Mevduat Faiz Oranları

En yüksek Faiz Oranları ile müşterilerine yüksek kazanımlar sağlayan İNG Bank bu konuda oldukça olumludur. 250 bin dolara kadar; 32- 35 gün arası vadelerde %0,70 oranında faiz sunmaktadır, diğer bankalara göre yüksek bir orandır. Banka, 35 gün ile 365 gün arası yapacağınız vadelerde  yüzde 0,75 oranında faiz vermektedir. Tabi ki bu oranlar biz yazımızı yazdıktan beş dakika sonra bile değişebileceği için bankanın sitesinden öğrenmeniz daha güncel olacaktır.

"<yoastmark

Dolar, Euro ve Sterlin yatırımlarınıza özel vade seçenekleriyle kazanç sağlayan Turuncu Hesap sistemine internet üzerinden başvuru yaparsanız yukarıda söylediğimiz gibi faiz oranları daha fazla olabilir. ING Bank Vadeli Döviz Hesabı Faiz Oranları öğrenme dediğimiz gibi internet sitesinde Turuncu hesap sisteminden rahatlıkla yapılabilir, bunun yanında ING kredileri hakkında bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ