Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Halkbank paraf kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme işlemlerini gerçekleştirmek için www.parafcard.com.tr adresi üzerinden başvuru linkine giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank, kendisine ait olan Paraf kredi kartı ile, müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanırken, sunduğu avantajlarla da müşterilerine, güzel bir ürün hazırlamıştır. Paraf kart ile, özel harcamalar ve indirimli faizler sayesinde alışveriş yapma olanağı bulunmaktadır.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf kredi kartı, yurt içi ve yurt dışında rahatlıkla kullanılan bir kredi kartıdır. Visa/Mastercard ve Amex ile yurt dışında işlem yapılabilirken, Visa/Mastercard Amex/Troy logosu bulunan Paraf kredi kartıyla, yurt içinde birçok işlem gerçekleştirilmektedir.

İnternet üzerinden Halkbank paraf kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme işlemlerini gerçekleştirirken, parafcard.com.tr adresine giriş yapılması gereklidir. Burada hızlı başvur sekmesinden kredi kartı başvurusu seçilmelidir.

Karşınıza “kart başvuru formu” çıkacaktır. Buradaki talimatlara göre;

 • TC kimlik numarası
 • Doğum tarihi (gün, ay ve yıl olarak)
 • Kart seçimi yapılmalıdır.

Devam sekmesine basılmasının ardından ekrana başvuru formunun ikinci kısmı gelecektir. Burada;

 • Cep telefonu numarası
 • E-posta adresi
 • İl, ilçe ve semt bilgileri
 • Adres tipi
 • Adres bilgisi
 • Şube adı
 • Aylık gelir
 • Gelir türü
 • Ekstre dönemi
 • İnternet alışveriş tercihleri
 • Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş açık olup olmayacağı bilgilerinin doldurulması ve başvurunun yapılması gereklidir.

Başvuru kayıt formunda verilen cep telefonu numarasına gönderilecek onay kodu başvuru işlemi tamamlanmış olmaktadır. Başvuru kayıt formunda istenen bilgilerin tamamının doğru olması, kartın doğru kişilerin eline geçmesine olanak tanımaktadır.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Şubeden Nasıl Yapılır?

Paraf kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılabildiği gibi, Halkbank banka şubelerinden direkt olarak yapılabilmektedir. Kimliğiniz ile Halkbank şubelerinden birinden, yine Paraf kredi kartı başvurusu formu doldurarak, kredi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru formunun doldurulup müşteri temsilcisine teslim edilmesinin ardından, kredi kartı başvurusu incelenir ve ortalama 3 gün içinde değerlendirme cep telefonuna SMS yoluyla bildirilmektedir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme Çağrı Merkezinden Yapılabilir mi?

Paraf kredi kartı başvurusu, internet üzerinden ve banka şubelerinden yapılabildiği gibi, çağrı merkezi üzerinden de yapılabilir. 0 850 222 0 400 numaralı Halkbank çağrı merkezi iletişim hattı üzerinden başvuru yapılabilir.

Çağrı merkezi temsilcilerinden biriyle görüşerek, telefon ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yine yapılan başvuru, incelemeye alınıp sonuç belli olduktan sonra, olumlu ya da olumsuz olarak cep telefonuna SMS yoluyla sonuç bildirilmektedir.

Kredi Kartı Alırken Kredi Notunun Önemi Var mıdır?

Sadece Halkbank için değil, tüm bankalarda kredi kartı alırken, kredi notunun büyük önemi bulunmaktadır. Genellikle kredi kartı başvurularında olumsuz sonuç çıktığında, bankanın reddetmesinin en önemli sebebi kredi notu olmaktadır.

Kredi kartı başvurularında, inceleme sırasında ilk önemli nokta, başka banka kredi kartlarınızın olması durumunda, bu kartları nasıl kullandığınızdır. Ödemelerin aksatılıp aksatılmadığı, kredi kartlarını nasıl kullandığınız, inceleme sırasında bakılmaktadır.

Bu yüzden kredi kartı ya da kredi için başvuru yapmadan önce muhakkak kredi notunun yükseltilmesi ve buna göre başvuru yapılması gereklidir.

İnternet Üzerinden Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme?

Halkbank paraf kredi kartı başvurusu, başvuru sonucu öğrenme işlemlerinin nasıl yapıldığı, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bunun için ilk olarak kredi kartı başvurusu ve sonucunu öğrenmek için, direkt banka şubesine gidilebilir.

Banka şubesine giderek, kredi kartı başvurusu öğrenmek isteyenler, kimlik kartıyla beraber banka şubesinden müşteri temsilcisiyle görüşebilirler. Halkbank müşteri olup kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için, internet bankacılığına başvurabilirsiniz.

Daha önceden alınan internet bankacılığı şifresi yardımıyla, bankanın resmî internet sitesine giriş yaparak, internet bankacılığı bölümüne giriş yapılmalıdır. Açılan ekrana müşteri numarası ve parola girildikten sonra, kredi kartları bölümünden, başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ