Halk Bankası Şubeye Gitmeden Sms ile Kredi Başvurusu - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Halk Bankası Şubeye Gitmeden Sms ile Kredi Başvurusu

9 Şubat 2020

Halk Bankası Şubeye Gitmeden Sms ile Kredi Başvurusu; İnsanlık tarihinde belki de her insanın bir şekilde alıp ya da verdiği şey: kredi. İddialı bir cümle gibi gözükmekte fakat kredi yalnızca bir kurum, kuruluş ya da kişiden para almak değildir. Yakın bir arkadaş veya çevredeki birinden alınan mal ya da para kredi olarak kabul edilebilir. Günümüzde teknolojinin ve insanlığın büyük gelişimler göstermesi kredi mefhumuna da yansımıştır. Öyle ki şu an belli bir alım gücüne ulaşmış her birey beş dakikada, bir kısa mesaj yoluyla bile kredi kullanma imkânına kavuşmuştur. Halk Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu ile müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi konusu açıldığı zaman akla her zaman “faiz” de gelir. Faiz bankaların ve kredi veren çeşitli kuruluşların, borç verme riskini karşılamaları ve kâr edebilmeleri için uyguladıkları bir yöntemdir. Faiz oranları vade tarihinin uzunluğuna, verilen kredinin türüne ve miktarına göre dönem dönem değişiklik gösterebilmektedir. Kredi verilirken krediyi alacak kullanıcının durumu da önemlidir. Krediyi alacak olan müşterinin yıllık gelirinin yüksek ya da düşük olması, ödemelerini aksatıp aksatmaması banka nezdinde müşterinin ”kredi notu” denilen durumunu etkiler. “Kredi notu” yüksek olan kullanıcıların verilen hizmetlerden yararlanma imkânları daha ayrıcalıklı ve kolaydır.

Halk Bankası Kredi İmkânları

Ülkemizde kredi denilince akla gelen ilk isim Halk Bankası’dır. Halk Bankası, hem uygun faiz fırsatları, hem kolay ödeme şekilleri, hem de müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stiliyle rakiplerinden daima bir adım önde yer almaktadır. Bu ayrıcalıkların yanı sıra Halk Bankası’nın, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre oluşturduğu kredi çeşitliliği de özellikle dikkat çekmektedir. Bir insanın neredeyse bütün ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuş kredi seçenekleri arasında; bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, kobi ve esnaf kredisi, avans hesap gibi bölümler yer almaktadır. Aynı zamanda Halk Bankası sms ile kredi başvurusu dönemini başlatmıştır. Bu sayede Halk Bankası kullanıcıları yerlerinden kalkmadan, evlerinden çıkmadan kredi çekme imkânına kavuşmuştur. Başvurduktan 5 dakika sonra gelen cevap ile kredi kullanabilip kullanamayacakları belli olmaktadır.

Halk Bankası Şubeye Gitmeden Sms ile Kredi Başvurusu

Halk Bankası Şubeye Gitmeden Sms ile Kredi Başvurusu

Bunca çeşitlilik ve 1.39’dan başlayan uygun faizli kredi olanakları, milyonlarca insanın Halk Bankası’nı tercih etmesini sağlamaktadır. Dönem dönem yaptığı çeşitli kampanyalarla Halk Bankası müşterilerini daha da cezp etmektedir. Özellikle konut kredisi olan Mortgage’de yaptığı uygun faizli uzun vadeli kredi imkânları dikkat çekicidir. Kredi alınırken özellikle kullanıcılar ihtiyaçlarına göre seçim yapmayı bilmelilerdir. Otomobil almak isteyen müşteri taşıt kredilerini, ev almak isteyen müşteri Mortgage kredilerini, herhangi bir konuda ihtiyacı olan müşteri ise ihtiyaç kredilerini araştırmalıdır. Çünkü farklı ihtiyaca yönelik her kredi kendine özgü avantajlar barındırmaktadır. Halk Bankası anında kredi hizmeti ile de çok acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin de yardımına koşmaktadır. Gerek internet şubesinden, gerek Halkbank Dialog uygulamasından gerek ise mobil Halk Bank platformlarından 5 dakikada her ihtiyacınıza uygun krediye ulaşmanız mümkündür.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ