Halk Bankası Müşteri Hizmetleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

9 Şubat 2020

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri^; Bankalar günümüzün en vazgeçilmez kurumlarından biri. Kredi kartı çıkarmak, maaş çekmek, ödeme yapmak, havale-eft yapmak gibi birçok işi bankalar sayesinde kolaylıkla yapabilmekteyiz. Bankaların sağladığı bir diğer kolaylık da, sayılan hizmetlerin tamamını tek tık ile ya da kısa bir telefon görüşmesiyle bile halledebilmek. Bankadan bankaya sunulan hizmet kalitesi ve sunulan hizmetin süresi değişse de günümüz teknolojisinin çok ileri boyutlara ulaşması, bankacılık sektöründeki çoğu firmanın uzaktan hizmet konusunda belirli standartlara ulaşmasını sağlamıştır. Özellikle kökleri 1933 yılına kadar dayanan Halk Bankası, gerek şubelerinde gösterdiği güler yüzlü müşteri anlayışı gerekse telefon ve internet üzerinden uyguladığı hızlı ve ilgili müşteri hizmetleriyle bu sektörün öncüsü konumundadır. Yaklaşık 85 yıllık deneyim ile buralara kadar yükselen Halk Bankası, verdiği birçok hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da dikkat çekmektedir.

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin ya da dünyanın her yerinden, birkaç tuşa dokunarak Halk Bankası’nın müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Halk Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası, bankanın hizmet verdiği birime göre değişse de, genel olarak 0850 222 0 400 ve 444 0 400 olarak belirlenmiştir. Bu numaraları genellikle bireysel müşteriler kullanmakla birlikte, kurumsal firmalar da aynı telefon numaralarından müşteri temsilcilerine ulaşabilmektedir. Halk Bankası ayrıca kobilere yani küçük esnaflara ve orta ölçekli işletmelere ise, müşteri hizmetleri için farklı telefon numaraları tahsis etmiştir. Kobiler, bireysel müşteriler için ayrılmış diğer numaralar yerine kobilere özel Kobi Dialogu’u kullandıkları takdirde daha hızlı ve etkili işlem yapabileceklerdir. Kurumsal firmalar için ayrılmış telefon numaraları ise 0850 222 0 401 ve 444 0 401’dir. Küçük ölçekli firmalar bu numaralardan kendilerine uygun her türlü hizmeti öğrenebilirler, ayrıca şirketlerini büyütmek için gereken kredi miktarını çekip çekemeyeceklerini de bir telefon ile saptayabileceklerdir.

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Halk Bankası Dialog Uygulaması                                                 

Halk Bankası, bünyesinde bulunan Dialog uygulaması ile yılın 365 günü, günün 24 saati müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Bu uygulama sayesinde Halk Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma için çeşitli yollar bulunmaktadır. Diğer hizmetleri dinlemeden sadece kendi istediği hizmete geçiş yapmak isteyen kullanıcılarına Halk Bankası çeşitli kısa yollar oluşturmuştur. 0850 222 0 400 telefon numarasını arayan bireysel müşteriler biri tuşladıkları takdirde kayıp ve çalıntı işlemlerine, iki ile kart işlemlerine, üç ile bankacılık işlemlerine, dört ile şifre işlemlerine, beş ile internet şubesi, sms bankacılığı, mobil ve şifresiz destek merkezine, altı ile mutlu müşteri merkezine, yedi ile başvuru işlemlerine, sekiz ile fiyat ve ürün bilgilerine, dokuz ile  de kampanyalar bölümüne geçiş yapabileceklerdir. Kurumsal firmalar ise 0850 222 0 401 numaralarını tuşlayıp bağlandıkları Kobi Dialog’da sekize bastıkları takdirde hiç zaman kaybetmeden ve beklemeden  direkt olarak müşteri temsilcisine aktarılmaktadır.

Müşterilerine, onlar ne zaman isterlerse bir telefon kadar yakın olan Halk Bankası, bünyesine katılan yeni kullanıcılarına da desteğini aynı şekilde devam ettiriyor. Kart veya müşteri numaralarını tam olarak bilmeyen ya da unutmuş kullanıcılara bu problemlerini çözmek için çeşitli yöntemler sunuyor. Halk Bankası müşteri numarası öğrenme yollarından ilki ve en kolayı Halkbank Diaolog. Halk Bankası kullanıcıları 0850 222 0 400 telefon numarasını arayıp, çıkan menüden ikiye bastıklarında karşılarına kart işlemleri seçeneği çıkmaktadır. Buradan kısa bir sürede müşteri temsilcileri vasıtasıyla kart veya müşteri numarası öğrenilebilmektedir. Bir diğer seçenek ise size en yakın Halk Bankası şubesi. Türkiye’nin neredeyse her yerinde bulunan herhangi bir şubeye giderek, unutulan müşteri veya kart numarası kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ