Hakkımızda - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Hakkımızda

Hakkımızda

24kredi.com İnternet sitesi haber amaçlı kurulmuş ve kişisel bir sitedir. Sitemizde bulunan bütün makaleler özgün olup herhangi başka bir siteden alıntı yapılmamıştır, bundan dolayı sitemizde hiçbir web sitesinin telif hakkı bulunmamaktadır.

24kredi.com olarak bankalarla olabilecek bütün işlemleriniz için güncel olarak takip edip sizlere 7/24 sunmaktayız. Makalelerde de belirttiğimiz gibi bankaların kendi işlemlerini anlık olarak değiştirme haklarına sahip oldukları için bizim araştırmalarımız ortalama bir değer olmaktadır. Değişen bilgiler için 24kredi.com kesinlikle sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan reklam içerikleri google reklam şirketine aittir ve reklamlara müdahale etme hakkı sitemizde mevcut değildir.

Sitemizde google politikalarına tam uyumlu olarak yayın yapan bir sitedir. Sitemiz güvenli olarak bilgisayarınıza, telefonunuza zarar verecek hiçbir içirik bulunmamaktadır.

İletişim Bilgileri

24kredi.com sitesinde bulunan herhangi bir yanlış bilgi, yanlış yönlendirme ile ilgili bir konu gördüğünüz zaman kredicom@hotmail.com e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılacaktır eğer daha fazla bir durum ortaya çıkarsa ilgili makaleler yayımdan kaldıralacaktır. Genel olarak aklınızdaki diğer sorunlar yada iletişim kurmak istediğinizde e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Önemli

Sitemiz siz değerli ziyaretçilerimize bilgi vermek için kurulmuş olup herhangi bir kredi imkanı sağlamamaktadır. Sadece bilgi sitesi olan sitemizden sizlere kredi vereceğini söyleyenlere itimat etmeyiniz. Oluşabilecek her hangi bir olumsuzluktan kesinlikle sitemiz 24kredi.com sorumlu değildir.

Hakkımda

13.04.1994 yılında Eskişehir’de dünyaya geldim. 2012 senesinde liseden mezun olduktan sonra Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım ve bir süre bu eğitimime devam etti. Sonra bu bölümü bırakıp başka bir üniversite İnşaat Mühendisliği bölümüne geçiş yaptım ve oradan mezun oldum. Bilgisayara olan ilgimden dolayı bu işe başlamayı düşünüp sizlere bilgi sağlamak için bu siteyi kurduk. Site kurulurken Çarşı Medya ailesinin üstümde ve sitede emeği oldukça fazladır. Hakkımızda kısmının hakkımda bölümünde Yeni bir girişimci İnşaat Mühendisi Uğur Yılmaz olarak artık sizlere doğru bilgiler vermek için durmadan çalışmaktayım.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.