Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

19 Mayıs 2020

"<yoastmark

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalara yaptığınız kredi başvuruları için eğer müşterilerinin durumlarını uygun görürlerse müşterilerinden gelir belgesi gösterme şartını kaldırabiliyorlar. Bundan dolayı eğer gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız sizi bankalar internet bankacılığına ya da mobil uygulamaya yönlendiriyor. Bu durumlarda sigortasız kredi alacaksanız, krediniz onaylandıktan sonra bankanın şubesine giderek veya bankada hesabınız varsa onun ile krediyi alabiliyorsunuz.

Vatandaşlar istedikleri bankaya internet üzerinden istedikleri kredi için başvuru yapabiliyorlar fakat gelir belgesi olmadan sizlere kredi veren bankalar sınırlıdır. Bu bankalar size kredi sağlarken baktıkları şartlar arasında en etkili olanı müşterilerinin kredi notlarıdır. Bu bankaların haricinde DenizBank gelir belgesiz kefilsiz kredi nasıl alınır yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Kredi almak isteyen müşteriler aşağıda belirttiğimiz bankalara internet bankacılığı aracılığıyla veya SMS ile başvuruda bulunabilir. Başvurunun sonucunda onay mesajını aldıktan sonra oldukça az bir sürede krediyi çekme imkanınız olacaktır.

 • Enpara
 • Akbank
 • ING
 • Odeabank
 • Aktifbank
 • İş Bankası
 • CepteTeb

"<yoastmark

Bahsettiğimiz gibi belge olmadan kredi veren bankalar ve bankaların dijital platformları bu şekildedir.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Banka artık müşterilerini online sistemler üzerinden kredi başvurmalarına yönlendiriyor. Bununla birlikte yaptığınız başvurular hem daha kolay olup onaylanması durumunda hesabınıza direk geçmesi gibi avantajları getiriyor. İş bankası sizden gelir belgesi talep etmiyor ama bunun yanında sizden başka belgeler isteme hakkını elinde tutuyor. Bankada 60 aya kadar çıkabilen vade seçenekleri ile kefilsizi, sigortasız, ipotekli ya da ipoteksiz olarak kredi imkanı sunmakta.

CepteTeb Kredi

Adından da anlayabileceğimiz gibi TEB bankasına bağlı olarak gerçekleşen dijital bankacılıktır CEBTETEB. Bu dijital platformdan kredi kullanmak isteyenler mobil uygulamayı veya bankanın internet sitesi ile başvuru yapması gerekmekte. Yaptığınız başvuru sonucunun olumlu olması halinde SMS ile bilgilendiriliyorsunuz. Banka tarafından adresinize hesap açma işlemi için gerekli olan belgeler postalanıyor. Gelen belgelerin imzalanması ile çok kısa sürede krediniz size ulaşıyor. Yukarıda söylediğimiz bankalarda da işlemler bu şekilde devam etmektedir.

"<yoastmark

Gelir Belgesiz Kredi Şartları

Belirttiğimiz bankalar sizden gelir belgesi istemese de sizin yerine getirmeniz gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

 • Kredi notunuzun yüksek olması.
 • Sizden istenilen en az 3 aydır sigortalı şekilde çalışmanız.
 • SGK priminizin en az bir yıl boyunca ödenmesi.
 • Belgesi istenmese de herhangi bir yerden geliriniz olması.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ