Garanti Mobil Eft Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Mobil Eft Saatleri

4 Şubat 2020

Garanti Mobil Eft Saatleri

Para transferlerinin içinde olan eft saatleri, eft limitleri, eft ücretleri ve eft yapılabilecek yerler bankadan bankaya değişmektedir. Mesela bazı bankalarda çağrı merkezinden eft yapılabilmekteyken diğer bir bankada çağrı merkezinden bu işlemi yapamayabilirsiniz. Bunun dışında eft limitleri bankadan bankaya değişir kiminde 100.000 günlük limitiniz varken diğer banka 250.000 limit koyabilir. Bu banka değişkenlerin içinde eft ücreti ve saatleri de vardır. Garanti Mobil Eft Saatleri hakkında bilgilerin yanında Garanti Bankasının eft limitlerini, ücretlendirilmesini ve Garanti Bankasının eft yapabileceğiniz platformlar ile bilgileri sizler için hazırladık. Bu makale 2020 yılında yapılan güncellemeler yeniliklerle ilgili bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.Bütün bankaların işlemleri ile ilgili aklınızda başka sorulara yanıtları diğer makalelerimizde bulabilirsiniz.

Garanti Mobil Eft Saatleri

Bankadan bankaya değişkenlik gösteren eft saatleri bir de seçeceğiniz yola göre de değişiklik göstermekte. Örneğin şubede eft saatiyle mobildeki eft saati farklıdır. Mobil bankacılıkta Garanti Mobil Eft Saatleri saat 09.00 ve saat 17.15 arasında gerçekleşmektedir. Ve hafta içi günlerde bu saatler geçerlidir. Cumartesi ve Pazar günleri bu saatler işlememekle birlikte Cumartesi ve Pazar günlerinde eft işlemi yapılmamaktadır.

"<yoastmark

Garanti Şube Eft Saatleri

Eft için şubeler, mobil bankacılıkla kıyaslandığında işlem aralığı daha azdır süre olarak. Sonuçta şubelerin çalışma saatleri 09.00 ile 17.00 içindedir. Bundan dolayı eft yapmak istediğinizde bu süre içerisinde şubeye gidip işlemi tamamlamanız gerekmektedir.

Garanti İnternet Sitesi Eft Saatleri

İnternet sitesi olarak bahsettiğimiz internet bankacılığı, mobil bankacılıkla karıştırılmamalı. Mobil bankacılık akıllı telefonunuza yüklenebilen uygulama üzerinden işlem yapabileceğiniz platform. İnternet bankacılığı eft saatlerine gelecek olursak Garanti Mobil Eft Saatleri ile aynı sürelerde bu işlem yapılabilir. Yani saat 09.00 ile 17.15 arasında iki yolu seçerek de eft işlemi yapılabilir. Bunların yanında Garanti Bankası atmlerini kullanarak yapacağınız eft işleminin saatleri, Garanti Bankası mobil bankacılık ve Garanti Bankası internet bankacılığı eft saatleri ile aynı olup 09.00 ile 17.15 arasıdır.

"<yoastmark

Garanti Mobil Eft Limitleri

2020 yılında güncellenen Garanti Bankası eft limitleri günlük 250.000 TL şeklinde belirlenmiştir. Diğer bankaların yanında oldukça iyi bir limit. Tabi bu bireysel olarak kullanılan hesabınız için geçerli. Kurumsal şirketlerin hesaplarından günlük eft limidi 3.500.000 TL, küçük işletme hesaplarının günlük eft limidi 3.000.000 TL olarak güncellenmiştir.

Garanti Eft Ücretleri

2020 yılı güncel eft ücret listesi;

Garanti Bankası şubeden eft işlemi ücreti: 85 TL

Garanti Bankası şubeden geç eft işlemi ücreti: 35 TL

Garanti Bankası mobil bankacılık eft işlemi ücreti: 7.75 TL

Garanti Bankası mobil bankacılık geç eft işlemi ücreti: 11.25 TL

Garanti Bankası internet bankacılığı eft işlemi ücreti: 7.75 TL

Garanti Bankası internet bankacılığı geç eft işlemi ücreti: 11.25 TL

Garanti Bankası atm eft işlemi ücreti: 21 TL

"<yoastmark

Garanti Bankası atm geç eft işlemi ücreti: 23 TL

Geç eft: 16.00 – 17.15 arası eft işlemi olarak anılır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ