Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Adımları - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Adımları

Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Adımları

Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Adımları çeşitli şekillerde gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası, kredi kartı limitlerini yükseltmek isteyen kart sahipleri; müşteri hizmetlerinden, internet bankacılığından, ATM makinalarından, Garanti Bankası şubelerinden ya da Bonus Flaş ile artırma yoluna gidebilirler.

Düzenli limit artışı talebinde bulunmak için; Garanti Cep, Paramatik ya da Garanti Bankası şubelerine müracaat etmeniz yeterli.  Kredi kartı müşteri limiti, ödeme yapıldığında tutar kadar kullanıma açılarak, hizmet vermeye başlar.

Aynı zamanda birden fazla Garanti kredi kartı sahibi olan kişiler, müşteri limitini, tek bir kart üzerinden takip edebilme olanağına sahiptir. Garanti bankası bonus kredi kartı limiti yükseltme adımları, birbirinden farklı ve çeşitlidir. Buna göre;

 • Garanti Bankası şubelerinden
 • Garanti Bankası ATM’lerinden
 • SMS yoluyla
 • BonusFlaş aracılığıyla
 • İnternet bankacılığı ile
 • Garanti Mobil yoluyla kredi kartı limit artışı talebinde bulunalabilirsiniz.

BonusFlaş ile yapacağınız kredi kartı limit artırımı için ilk olarak, BonusFlaş uygulamasına girilmesi gereklidir. Buradan kart bilgileri, kart seçimi, limit artırımı seçenekleri tercih edilerek işlem tamamlanmaktadır.

Kredi Kartı Limiti Hangi Durumlarda Artırılamaz?

Garanti Bankası kredi kartının limiti tüm kredi kartlarınızın limit toplamları net gelirinizin 2 katını geçmemelidir. İkinci ve sonraki yıllarda ise bu oran 4 katını aşmamalıdır.

Bunların yanında farklı bankalarda olan kredi kartlarının limitlerinin yüksek olması da Garanti Bankası kredi kartı limit artırımını engellemektedir. Ek gelirleriniz ya da mevcut gelirinizde bir değişiklik olduğunda; ek gelirler belgelenerek de kredi kartı limit artışı talep edebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Adımları; Talep Sonucu Nereden Öğrenilebilir?

Garanti Bonus kredi kartı limiti yükseltme adımları takip edilerek limit artışı talebinde bulunan kişiler, farklı yollardan talebin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirler.

 • Garanti mobil ile
 • İnternet bankacılığıyla
 • BonusFlaş uygulamasıyla
 • Garanti Bankası müşteri hizmetlerinden

İnternet Şubesinden Kredi Kartı Limit Artırımı Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası internet şubesinden de kredi kartı limit artırımı talebinde bulunulabilirsiniz. Bunun için ilk olarak www.garantibbva.com.tr adresinden sisteme giriş yapılmalıdır. Kartlar menüsünden kredi kartı seçtikten sonra limit arttır bölümüne istenilen miktar girin.

Aylık net gelir bilgisi de verdikten sonra, devam tuşuna basın. İşlem onayı yaptıktan sonra, işlem tamamlandı sayfasına gelir. Bununla birlikte limit arttırma talebi yapmış olursunuz.

SMS Yoluyla Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Garanti Bonus kredi kartı limiti arttırmak için cep telefonu kullanmak isteyen kişiler; “Artır” boşluk vererek “talep edilen limit” boşluk, “kredi kartının son 6 hanesi” boşluk, “aylık gelir” yazarak 3340’a gönderebilirler.

SMS yoluyla artırma talebi incelemesi kısa sürede gerçekleştirilerek; kısa süre içinde aynı şekilde SMS yoluyla talep sahibini bildirilmektedir.

Garanti Cep Uygulamasıyla Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Adımları

Garanti Cep uygulamasıyla çok kısa süre içinde, kredi kartı limit artışı talebinde bulunulabilmektedir. Mobil Cep uygulaması indirildikten sonra yönlendirmelerin takip edilmesi gereklidir.

 • Hesap ve Kart menüsüne giriş yapın.
 • Kartlar menüsünden, artırım yapacağınız kartı seçin.
 • Nakit ve ödeme çözümleri menüsünden, limit artırım seçin.
 • Talep edilen limit belirleyin.
 • Aylık gelir bilgisi verin.
 • Devam tuşuna basıp ve limit artırımı talebini gerçekleştirmiş olacaksınız.

ATM’ler ve Garanti Bankası Şubelerinden Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Garanti bonus kart limiti yükseltme adımları birinci yöntemleri bankamatikler ve Garanti Bankası şubeleri de bulunmaktadır. ATM cihazlarından kart limiti yükseltme işlemi gerçekleştirecek kişiler, asıl kartlarını kullanmalıdır.

Kart cihaza yerleştirildikten hemen sonra, limit işlemleri menüsüne giriş yapılmalıdır. Düzenli limit artışı talimatı verilerek, limit artışı talebini yerine getirmiş olursunuz. Bu talebin ardından banka, otomatik olarak düzenli şekilde, limit artırımını gerçekleştirecektir.

Garanti Bankası şubeleri ile kredi kartı limit arttırmak isteyen kişiler; en yakın Garanti Bankası şubesine gidip başvurabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile hızlı ve daha pratik şekilde gerçekleştireceğiniz başvuruda; kimlik kartının temsilciye verilmesi ve kontrollerinin yapılmasının ardından, limit artırımı talebi gerçekleştirilecektir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ