Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

9 Şubat 2020

Garanti Bankası şubeye gitmeden kredi ile artık en hızlı, en pratik şekilde kredileriniz hazır. Mobil bankacılık ile, telefon bankacılığı ile, sms ile, internet bankacılığı ile güvenilir ve hızlı bir şekilde şubeye gitmeden, şubede sıra bekleme derdi olmadan kredi için başvurabilir, onaylandığı takdirde hesabınıza aktarabilirsiniz. Garanti Bankası %100 müşteri memnuniyeti kapsamında sizlerin en iyi ve en kaliteli hizmeti alması için her geçen gün kendini geliştiriyor. Siz ve sizler gibi memnun müşteri portföyünü arttırmak için daha çok çalışıyor.

Garanti Bankası ve Kredi Başvuru Seçenekleri

Garanti Bankası sms ile kredi başvurusu yaptığınız da vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ve Garanti Bankası bünyesinde kayıtlı olan bilgilerinizle gerekli incelemeleri yaptıktan sonra şayet uygunsa kredi başvurunuz hemen onaylanır. Kredi ile, kredi başvurusu ile ilgili herhangi bir bilgi almak için Garanti Bankası şubelerine gelebilir, telefon bankacılığı aracılığıyla müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Güvenilir bir hizmet için verdiğiniz bilgiler Garanti Bankası’nın gizlilik politikası dahilinde korunmaktadır.

Garanti Bankası anında kredi ile ihtiyacınız olan her an krediniz Garanti Bankası’nda sizler için hazır. Tek yapacağınız işlem ihtiyacınız olduğu anda Alo Garanti, Garanti İnternet gibi Garanti Bankası hizmetlerine başvuruda bulunmak. Başvurularınız hızlı bir şekilde incelemeye alındıktan sonra sizlere gerekli bilgiler ve onayınız verilir. Uygun geri ödeme seçenekleriyle alacağınız krediniz sayesinde acil durum ihtiyaçlarınızı pratik ve kolay yoldan karşılayabileceksiniz.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi; Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans

Garanti Bankası taksitli nakit avans hizmeti sayesinde ihtiyacınız olan her an kredi kartınızla taksitlendirerek geri ödemesini yapabileceğiniz nakit paranız Garanti Bankası’nda hazır ve sizleri bekliyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınız, harcamalarınız ve alışverişleriniz için ihtiyacınız olan taksitli nakit avans size uygun geri ödeme seçenekleri ile zor zamanlarınız için size kolaylık sunuyor. Taksitli nakit avansı kullanabileceğiniz yerler ise; Garanti Cep, BonusFlaş, Alo Garanti, Garanti İnternet ve Garanti Paramatikleridir. İhtiyacınız olduğu anda çok uzağa gitmeden ulaşabileceğiniz nakit paranız sizleri bekliyor.

Garanti Bankası Nakit Avans

Garanti Bankası kredi kartı nakit avans hesaplama ile taksitlendirerek kredi kartınız aracılığıyla alabileceğiniz nakit avans miktarını sizler için hesaplar. Aylık düzenli ödemeleriniz, yaptığınız alışverişleriniz incelenerek belirlenen nakit avansınızı uygun faiz oranıyla ve size uygun olan 5-12 ay arası taksit imkanlarıyla Garanti Bankası’ndan temin edebilirsiniz. Acil durumlarınız için size yardımcı olacak ve tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak nakit avans hizmeti ile Garanti Bankası siz müşterilerinin memnun olması için çalışıyor.

Garanti Bankası taksitli para seçeneği ile artık ihtiyaçlarınızı ertelemeye gerek kalmayacak. Dilediğiniz zaman taksitli paraya internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı üzerinden ya da size en yakın Garanti Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve size uygun taksit imkanlarıyla zorlanmadan geri ödemesini yapabilir; kredi kartınızla da kolay bir şekilde takibini yapabilirsiniz. Hiçbir formaliteyle uğraşmadan kolayca başvurduğunuz taksitli paranız 400-15.000 TL aralığındaki seçeneklere sahip olup 3-12 ay taksit imkanı ve aylık %1.84 faiz oranıyla Garanti Bankası’nda hazır sizleri bekliyor.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ