Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

9 Şubat 2020

Yüklü miktarda yapacağınız harcama ve alışverişleriniz için kredi kartınızı kullanmanız gerektiğinde Garanti Bankası kredi kartı limit arttırma işlemi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Kartınıza göre çeşitlilik gösteren limit işlemleri için Garanti Bankası telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilir ya da şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Talep ettiğiniz limit yükseltme için gerekli incelemelerinizden sonra size göre yapılabilecek en uygun limit seçeneği sizlere sunulur. Limit artırma talebinizi Garanti Bankası şubelerinden, Paramatik’lerden, Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, SMS ile ve BonusFlaş üzerinden gerekli olan yönergelerle gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası ve Kredi Kartı Limitleri

Garanti Bankası kredi kartı limit düşürme işlemi ile harcamalarınızda kısıtlama yapmak istediğinizde ya da ihtiyacınız dahilinde olmadığını düşündüğünüzde Garanti Bankası’nın sizlere sunduğu hizmetlere ulaşarak limit düşürme talebinizi dile getirebilirsiniz. Böylece banka sizler için limitinizi istediğiniz miktara düşürür ve bu konuda da sizlere gerekli bilgileri verir. Garanti Bankası kredi kartı ile ilgili sorun, şikayet, talep ve önerileriniz için Garanti Bankası telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerini arayabilir, şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle birden fazla kartınız olduğunda ya da kartınız birden fazla kişi tarafından kullanıldığında limit aşma ya da yetersiz limitle karşılaşma olasılığınız ortadan kalkmış olur.

Garanti Bankası kredi kartı limit sorgulama ile yaptığınız harcama ve alışverişleriniz sonrasında kredi kartınızda kullanılabilecek ne kadar limitinizi öğrenebilir, alışveriş ve harcamalarınızı buna göre yapabilirsiniz. Kredi kartınızla ilgili her türlü bilgiyi almak, var olan sorularınızı sormak için Garanti Bankası’na ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı limitinizi öğrendikten sonra isterseniz limitiniz arttırabilir, isterseniz de düşürebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma; Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Garanti Bankası kredi kartı borç sorgulama sistemi ile kredi kartınızla yaptığınız harcama ve alışverişlerinizin aylık ödemesini öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı üzerinden öğrenebileceğiniz gibi Garanti Bankası atmlerinden ve şubelerinden de öğrenebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu düzenli olarak her ay hesap kesim tarihinizde öğrenmek isterseniz bankaya bunun için talimat vermeniz yeterli olur. Bu sayede her ay düzenli olarak sms aracılığıyla o ay ki dönem borcunuzu ve asgari tutarı öğrenmiş olursunuz.

Garanti Bankası ve Kredi Kartı İşlemleri

Garanti Bankası kredi kartı borç ödeme için Garanti Bankası atmlerine ya da şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası’nda bulunan hesabınızla da vereceğiniz talimatlarla ödeme yapabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı ile harcama ve alışverişlerinizi taksitlendirebilecek ya da nakit şekilde kolaylıkla ödeyebileceksiniz. Garanti Bankası kredi kartınız ile sürpriz indirimlerden ve daha birçok avantaj ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerin ve harcamaların dokümanlarını incelemek için Garanti Bankası kredi kartı ekstresi öğrenme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mail adresinize yönlendireceğiniz e-ekstre hizmetiyle e-mail adresinizden ekstrenize bakabileceğiniz gibi adresinize yönlendirirseniz posta olarak ekstrenizi alabilirsiniz. Ekstreleriniz genel olarak hesap kesim tarihinizden sonra sizlere ulaştırılır. Ancak herhangi bir acil durum olduğunda ve o ay içerisinde ekstrenizi görüntülemek istediğiniz de Garanti Bankası şubelerine gelebilir ya da telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleriyle ekstre bilgilerinizi talep edebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ