Garanti Bankası İnternet Bankacılığı - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

9 Şubat 2020

Garanti Bankası internet bankacılığı ulaşmak istediğiniz hesaplarınızla, kartlarınızla, ödemelerinizle ilgili bilgilere en kısa ve pratik yoldan ulaşmanız için hizmet veriyor. İhtiyacınız olan bilgiler için internet bankacılığı hizmetini 7 gün 24 saat boyunca ulaşacağınız şekilde sınırsız bir hizmetle sunuyor. İstediğiniz her an Garanti İnternet hizmetine müşteri numaranız ya da T.C. kimlik numaranız ile giriş yapabilir tüm banka ve bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla hesaplarınızı görüntüleyebilir, takibini yapabilir, para çekme servisi dışında tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinde şubeye gitme derdi olmadan her şeyi parmaklarınızın ucuna seriyor.

Garanti Bankası ve İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası internet bankacılığına giremiyorum diyorsanız ve Garanti Bankası müşterisi iseniz müşteri hizmetlerini arayıp bu sorunu çözebilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi değilseniz size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilir, Garanti Bankası müşterisi olarak rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile ilgili oluşabilecek tüm sorun ve sıkıntılarınız için Garanti Bankası telefon bankacılığı ve şubeleri ile sizlere hizmet veriyor.

Garanti Bankası internet bankacılığı havale ücreti yapacağınız işlemler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Ancak Garanti Bankası sizlere az işletim ücreti karşılığında fazlaca alacağınız kazançlar sunuyor. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız işlemlerin çeşitliliği doğrultusunda havale ücreti değişiklik gösterse de internet şubesi TL havaleleriniz için ödeyeceğiniz tutar 2.25 TL gibi makul bir fiyattır. Garanti Bankası, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uygun fiyat politikası sayesinde sizlerin bütçesini sarsmayacak şekilde hizmet veriyor.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvurusu

Garanti Bankası hesap kartı başvurusu için internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, telefon bankacılığından yararlanabilir ya da isterseniz şubelerden de başvuru da bulunabilirsiniz. Hesap kartı başvurusundan sonra Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak şifre almanız gerekmektedir. Garanti Bankası hesap kartınız ile hesabınızda var olan paranızla rahatlıkla harcama ve alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Hem hesap kartınız sayesinde yanınızda para taşıma derdiniz olmadan alışveriş ve harcamalarınızı yapabilecek yaptığınız harcamaların takibini de kolaylıkla internet bankacılığı, mobil bankacılık üzerinden yapabileceksiniz.

Garanti Bankası ve Hesap Kartı İşlemleri

Garanti Bankası hesap kartı şifresi alma işlemi için Alo Garanti’yi aramanız ve şifre almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Şifre için başvuruda bulunduğunuzda şifrenizi alırken tüm bilgileriniz Garanti Bankası tarafından güvenliğiniz için gizlilik içerisinde saklanır. Garanti Bankası müşterilerinin güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutar. Aldığınız şifreyi banka personeli de dahil olarak kimseye söylemeyiniz.

Hesap kartı başvurusu için Garanti Bankası’na mobil bankacılık ve ya internet bankacılığı üzerinden ulaştığınızda kartı talep etmek için Garanti Bankası hesap kartı başvurusu yap seçeneğini tercih ederek başvuru işlemlerini başlatmanız ve önünüze gelecek yönergeleri takip ederek, size sorulan sorulara doğru cevap vererek başvurunuzu tamamlamanız gerekir. Belirtilen en kısa süre içerisinde kartınızı alabilirsiniz. Hesap kartınızın sizlere sağlayacağı kolaylıklardan ve avantajlardan faydalanmak için Garanti Bankası’na size uygun olan yollardan birini seçerek başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ