Garanti Bankası İban Sorgulama - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası İban Sorgulama

24 Mart 2020

"<yoastmark

Garanti Bankası İban Sorgusu İban bilgisi ile ilgili yapılacak olan sorgulama işlemleri, bankanın internet sitesine üzerinden yapılacak olan girişle mümkündür.  Iban Sorgulama yönteminden yararlanılması isteyenler de ayrıca mobil cihazlarla yapılacak girişlerde de Garanti Bankası hesap numarası öğrenme ve İban öğrenme sürecinden yararlanılıyor.

Bankanın sağladığı bu hizmet, müşterilerin sadece kendi İban bilgilerini aratmaları için sunulmuyor. Başka birinin de İban numarasını öğrenmenize yarayan sistem, başka kullanıcıların iki bilgisini bildiğinizde direkt olarak güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. Banka para yatırma veya para çekme sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaması, güvenli bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi için bilmeniz gereken iki bilgi talep ediliyor. Garanti Banka Kartı İban Sorgulama işlemleri de bu anlatacağımız işlem ile aynı olmaktadır ikisi aynı kapıya çıkıyor.

Garanti Bankası Hesap No İban Sorgulama Adresi

Garanti Bankası’nın sitesine giriş yapıldıktan sonra “SSL” kısmını bularak buraya girilmelidir. Mevduat ürünleri  İban Sorgusu bölümü olan sol alandan İban sorgulama seçeneğine tıklamalısınız. Geldiğiniz sayfada yer verilen hizmet sayesinde hem hizmeti yazdırabilir hem de web sayfasında hangi kullanıcının hesap numarasını araştırdığınıza bağlı olarak bilgileri açıklanacaktır. Sitede sadece İban ile ilgili sorgulama yapılmıyor. Aynı zamanda hesap numarasını da sorgulama imkanı ve hesap numarası – iban bilgilerine göre para yatırma ve diğer ödeme işlemlerini güncel kayıtlar yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası İban Numarası Doğrulama işlemini de bu şekilde yapmış olabilirsiniz.

"<yoastmark

Garanti Bankası Web Sitesinde İban Sorgulama

Birine para gönderme ya da para çekme işlemlerinde gerekli olan bilgi olarak İban ve bu bilginin herhangi biri tarafından temin edilmesi herhangi bir mağduriyet oluşturmaz. Yapılacak olan ödemeler, hesap sahibinin bilgisi dahilinde olacağı ve hangi hesaba para göndereceğine bağlı olarak güncel bilgilerin web sitesinde tutulması gerekecektir. Garanti hesap no öğrenmek için mobil cihazlardan yardımıyla yapabileceğiniz girişlerde de Garantinin resmi mobil uygulamasından giriş yaparak da bilgilere ulaşılabiliyor.

Garanti Bankası İban Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti Bankasının web sitesini girdikten sonra arama yerine, “IBAN SORGULAMA” yazıp giriş yapmanız gereklidir. Bu siteye ise mavi renkli yere basarak ulaşabileceksiniz. Tüm bilgileriniz ve hesap verileriniz de anında sistem tarafından kayıt altına alınarak korumada tutuluyor. Hesap sahibi olmasanız da fark etmiyor, Garanti Bankası İban Sorgusu işlemini siteden istediğiniz hesap için yapmanız sağlanıyor.

Garanti Bankası İban Sorgulama

İbanın sorgulayabilmeniz içinde sizden web sitesinde iki bilgi talep ediliyor ve bu bilgilerin girmeniz gerekiyor. Şube kodu ve hesap numarası biliyorsanız ve bunları girdiğiniz taktirde, web sitesinde “Tamam” tuşuna basıp İban taramaları yapılmasını beklemelisiniz. Siz beklerken araştırma ve karşılaştırma sistem tarafından yapılmaya başlanıyor. Garanti tarafından kayıt altında bulunan ve belirlenen değerlere sahip kullanıcının İban bilgisine ulaşmanızı sağlıyor ayrıca Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi ile sizlere avantajlı fırsatlar sunuyor.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ