Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi

14 Mart 2020

"<yoastmark

Garanti Bankası, müşteri memnuniyeti için her ihtiyaçları için uygun ihtiyaç kredisi veren ve bu sebeple en çok tercih edilen bankaların arasında yer almaktadır. Banka borç transfer kredisinden tutun alışveriş kredisine kadar birçok konu için uygun faiz oranları ile krediler vermekte. Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi Nedir konusuna daha fazla açıklık kazandırmak için yazımızı hazırladık, diğer yazılarımızın içinde olan Garanti Şubeye Gitmeden Kredi yazımızı okuyarak bununla ilgili de bilgi alabilirsiniz. 

Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi Çeşitleri Nelerdir

Garanti BBVA, sizin paraya ihtiyaç duyduğunuz neden için ihtiyaç kredilerini üç farklı kola ayırmıştır. Bunlar borç transfer kredisi, alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi olacak şekilde üçe bölünmüştür. Üçe ayrılan her bir kredi türünün kendi içlerinde özellikleri bulunmaktadır. Kredilerin özelliklerine bakarak sizin için en uygun olan krediyi seçebilir ve kredi için hemen başvuruyu yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz, krediler hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan diğer yazıları incelemenizi öneririz.

"<yoastmark

Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi Özellikleri Nelerdir

İhtiyaç kredileri genel olarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek için verilen kredilerdir. İnternet bankacılığı ve şubelerden yapılan başvurulara cevaplar farklı olabilmektedir çıkan kredilerde ya da oranlarda görebilirsiniz bunu. Krediyi 60 aya kadar vadeli ve uygun faiz oranları ile almanız mümkündür. Garanti Bankasını diğerlerinden ayıran ise kredi notunuz düşük olsa bile ihtiyaç kredisi size de çıkabilir. Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi Nasıl Alınır ve özellikleri şu şekildedir;

Kredi vadeleri sizin ödeme planınıza ve gelirinize göre şekillenmektedir bu vadeler 3 aydan başlayıp 60 aya kadar çıkmakta. Eğer esnaflık yapıyor ya da bir işletme gelirine sahipseniz size bu kredi 36 aya kadar vadeli verilebilir.

Kredinin faiz oranları vadenize ve kredi çekmek istediğiniz miktara göre değişmektedir, faiz oranları bankalar tarafından sürekli güncellendiği için bankadan faiz oranı almanız daha sağlıklı olacaktır. Fakat bizim şuan için yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda faiz oranları %1,09 ile %1,54 arasında değişiklik göstermektedir.

Kredi alabilmeniz için herhangi bir sabit gelirinizin olması gerekmekte olup bu gelir kira olabilir, maaşınız, emekli maaşınız veya işletme geliri olabilir. Kira geliri olanların ise kiracınız kiranızı garanti hesabına yatırmalı siz oradan çekmelisiniz.

"<yoastmark

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti Bankası Her İhtiyaca Uygun Kredi faiz oranları ve başvurular bankadan alacağınız kredi için başvuru yapabileceğiniz farklı yollar ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuruları şube, internet bankacılığı ya da mobil bankacılıktan yapabilirsiniz. Bunlar için farklı tutarlarda farklı faiz oranları çıkabilir bunun için şubeye gidip en uygun faiz oranının nerde olduğunu sormanızı öneririz. Müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmelerde sizleri yönlendireceklerdir. Mesela o an faiz oranı mobil bankacılığın düşükse oradan çekmeniz daha iyi olur diye bilgilendirme yapacaklardır. Başvurunun hangi kanalda nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatacaklardır. Eğer şubeden çekecekseniz onlar sizin için her şeyi yapacaklardır sizin sadece imzaları atmanız gerekecektir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığında ise menüden başvurular kısmından gerekli alana girerek istenilen bilgileri doldurmanız ile başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvuruları sonucunun ne olacağı size bildirilecektir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ