Garanti Bankası Eft Saatleri - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası Eft Saatleri

9 Şubat 2020

Garanti Bankası eft saatleri mesai saatleri içerisindedir. Garanti Bankası’ndan yapılacak eft işlemleri 09:00-17:15 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saatler içerisinde gerçekleştireceğiniz eft işlemleriniz sadece 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriliyor. Sizlerin işlemleri daha hızlı ve güvenilir şekilde halledebilmesi için Garanti Bankası her gün kendini daha çok yenileyip, geliştiriyor. %100 müşteri memnuniyeti politikasına önem veren Garanti Bankası ile işlemleriniz şimdi daha hızlı ve daha güvenilir.

Garanti Bankası ve EFT-Havale İşlemleri

Garanti Bankası havale saatleri ise hesabınızdan ve Garanti Bankası atmlerinden yapacağınız işlemler 24 saat istediğiniz zaman olabilmektedir. Garanti Bankası şubelerinden yapmak isterseniz eğer mesai saatleri içerisinde Garanti Bankası şubelerini ziyaret etmeniz yeterli olacak. Havale işlemlerini mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ve atmlerden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemleriniz için bilgi almak isterseniz Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir, Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası eft ücretleri makul düzeyde olup sizleri zorlamayacak bir ücret talep etmektedirler. Alo Garanti EFT ile gerçekleştireceğiniz hesaptan hesaba, hesaptan isme işlemleri asgari tutar 50.00 TL olup; azami tutar 90.00 TL’dir. 16.00 saatinden sonra yapacağınız eft işlemleri geç eft işlem adı altında olup asgari tutarı 60.00 TL, azami tutarı ise 100.00 TL’dir. Cep Şubesi EFT ücretleri ise; hesaptan isme ve hesaptan hesaba eft işlemleri 4.50 TL olup, geç eft işlem ücreti ise 7.00 TL’dir. İnternet şubesi üzerinden yapacağınız eft işlemleriniz için ücretler ise, hesaptan hesaba ve hesaptan isme eft işlem ücreti 4.90 TL; geç eft işlem ücreti ise 7.75 TL’dir.

Garanti Bankası Eft Saatleri

Garanti Bankası Eft Saatleri; Garanti Bankası Fatura Ödeme

Garanti Bankası fatura ödeme işlemleri ile tüm faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Garanti Bankası sunduğu bu hizmetle müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Hızlı ve güvenilir şekilde tüm faturalarınızı ödeyebilecek vereceğiniz otomatik ödeme talimatıyla Garanti Bankası’nda bulunan hesabınız sayesinde faturalarınızın son ödeme tarihi gelmeden ödenmesini sağlayabileceksiniz. Artık son ödeme tarihi gibi sorunları düşünmenize gerek kalmadan Garanti Bankası sizin için faturalarınızı takip edecek ve ödemelerinizi gerçekleştirecek, ödemelerinizin yapıldığına dair de düzenli olarak bilgilendirileceksiniz. Ayrıca fatura ödemelerinizi atmlerimizden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti Bankası ile yaptığınız tüm işlemleriniz gizli tutulmakta ve 3. şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

Garanti Bankası ve Fatura Ödemeleri

Garanti Bankası fatura sorgulama işlemleri ile telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı arayıcılığıyla ödenmesi gereken faturalarınızı kolaylıkla sorgulatıp öğrenebileceksiniz. Garanti Bankası sizlere hızlı ve güvenilir ödeme ile hesabınızdan vereceğiniz talimatlarla faturalarınızı ödenmesini kolaylaştırır. Ekonomik ve kullanışlı olan hizmetlerden yararlanmak için Garanti Bankası şubelerine gelebilir ya da telefon bankacılığı yardımıyla ihtiyacınız olan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası fatura ödeme ücreti ise banka kartınızla ve kredi kartınızla yapacağınız tüm ödemelerde 1.50 TL’dir. Garanti Bankası uygun fiyat politikası çerçevesinde kolaylıkla faturalarınızı ödemeniz için alınan işlem ücretinin sizlerin bütçesini sarsmamasına özen gösteriyor. Yapacağınız işlemlerinde güvenliğiniz açısından gizlilik çerçevesinde olmasına önem veriyor. %100 müşteri memnuniyetine önem veren Garanti Bankası bunun için her geçen gün alt yapısını geliştirmekte ve kendini yenilemektedir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ