Garanti Bankası Atm Para Çekme Limiti - 7/24 Kredi Haber Portalı - 7/24 Kredi Haber Portalı
7/24 Kredi Banka Bilgi Platformu

Garanti Bankası Atm Para Çekme Limiti

9 Şubat 2020

Garanti Bankası atm para çekme limiti kadar paranızı Garanti Bankası atmlerinden şubelerde sıra beklemeden basit ve pratik bir şekilde kartlı ya da kartsız işlemlerle çekebilirsiniz. Kartsız işlemlerinizi de Garanti Bankası atmlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu ve bunun gibi işlemleriniz için Garanti Bankası müşterisi olmanız yeterli. Müşterisi değilseniz size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilir, internet ve telefon bankacılığı üzerinden sizde Garanti Bankası müşterisi olabilirsiniz. Garanti Bankası atmlerinden yapacağınız işlemler esnasında güvenliğiniz adına şifrelerinizi banka personeli de dahil olmak üzere hiç kimseyle paylaşmayınız.

Garanti Bankası ve ATM İşlemleri

Garanti Bankası atm’den en fazla ne kadar para çekilir? sorusunun cevabı Garanti Bankası’nın belirlemiş olduğu günlük çekilebilecek limittir. Garanti Bankası’na ait tüm kartlarla yapacağınız para çekim işlemi yurt içi ya da yurt dışı 2.000 TL’dir. Eğer kartsız işlem yapıyorsanız QR ile para çekme limiti 3.000 TL’dir. Günlük para çekme limitleri Garanti Bankası tarafından belirlenmiş olup sizlerin memnuniyeti ön plana alınmıştır.

Garanti Bankası atm’den en fazla kaç para yatırılır? sorusunun cevabı Garanti Bankası tarafından belirlenen en üst limittir. Para yatırma işlemi kartsız işlem limitleri kapsamında olup yatırabileceğiniz en üst limit para tutarı 12.000 TL’dir. Garanti Bankası hızlı ve güvenilir bir hizmet vermek için her geçen gün kendini yeniliyor. Bu yeniliği çerçevesinde siz müşterilerinin güvenli ve hızlı bankacılık işlemleri için daha çok çalışıyor.

Garanti Bankası Atm Para Çekme Limiti

Garanti Bankası Atm Para Çekme Limiti; Garanti Bankası Cumartesi Açık mı?

Garanti Bankası 365 gün 24 saat boyunca sizlere mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden kesintisiz olarak hizmet veriyor. Fakat acil durumlarda sormuş olduğunuz Garanti Bankası cumartesi açık mı? sorusunun yanıtı Türkiye’de ki diğer bankalarda olduğu gibi cumartesi günü Garanti Bankası şubeleri de kapalıdır, hizmet vermemektedir. Sizlere aralıksız, kaliteli ve hızlı bir hizmet vermek için Alo Garanti üzerinden, Garanti İnternet üzerinden ve Garanti Cep üzerinden tüm banka ve bankacılık hizmetlerini alabilirsiniz. Alacağınız tüm hizmetler gizlilik politikasına uygun olup güvenliğiniz için tüm bilgileriniz Garanti Bankası tarafından korunmaktadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası cumartesi açık şubeler bulunmamaktadır. Garanti Bankası Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan şubeleri de dahil olmak üzere cumartesi günü hizmet vermemektedir. Ancak siz değerli müşterileri için mobil bankacılık, internet ve telefon bankacılığı üzerinden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz, güvenilir ve kaliteli bir hizmet veriyor. Garanti Bankası sizlere sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Garanti Bankası mesai saatleri; Pazartesi-Cuma 09:00-12:30, 13:30-17:00 hafta içi 5 gün boyunca aktif şekilde hizmet vermekte olup Cumartesi-Pazar kapalıdır. Ancak sizler bankacılık işlemlerinizi aralıksız bir şekilde istediğiniz zaman rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası telefon ve internet üzerinden sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerin şubeye gitmeden rahatlıkla yapabileceği hizmetler için her geçen gün yenilenen alt yapısı sayesinde sınırsız bir hizmet veriyor.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ